Miřetice 2023 - Miřetice-Chmelná

Liga: EXČR
Místo: Miřetice
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 06. 08. 2023 09:30
Kontakt:   Míra Lalouček
Telefon:  604506614

Začátek rezervace: 06. 08. 2023 09:30
Konec rezervace: 06. 08. 2023 09:30
Začátek tipování:  06. 08. 2023 00:00
Konec hlasování: 06. 08. 2023 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-miretice-12872.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Benetice TR16,5716,4816,572022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice CUO16,6516,6016,652022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdislavice BN16,6416,8716,872019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chlum BN16,9716,8916,972021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Budíkovice TR17,0116,8217,012022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Stará Říše JI17,0716,6317,072022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  - Martomice-17,2216,4117,222022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dalovy BN16,9917,3417,342021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pšánky HK16,3917,4017,402022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malovice BN17,0217,6417,642020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radošovice BN17,5717,6717,672020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hlubyně PB17,8417,6017,842022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Ratměřice BN17,9117,7417,912021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chlum BN17,3817,9417,942020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Malovice BN18,0317,2318,032019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Ratměřice BN18,0717,8518,072020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dalovy BN18,1317,0818,132019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Makov TA17,4618,1518,152019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Daměnice BN17,2818,1518,152021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Daměnice BN18,2417,3818,242020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zdislavice BN17,3818,2918,292022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Daměnice BN17,7118,3318,332018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Daměnice BN18,6217,6018,622019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chlum CK18,2518,7218,722019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  - Křížkový Újezdec-18,9318,4018,932020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chářovice BN19,0718,3019,072021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdislavice BN17,9219,1919,192018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malovice BN18,7519,2819,282022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Stařeč BTR19,3417,8419,342022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Radošovice BN19,3818,8019,382019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Šebířov TA19,1719,5819,582019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  - Martomice-17,4719,6219,622020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Šebířov TA19,1519,6519,652021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Střezimíř BN19,1119,6519,652020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Malovice BN17,6119,7219,722018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Olešná HB19,7818,6919,782022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Čechtice BN19,7420,2220,222019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Březnice PB19,2420,5420,542018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dalovy BN17,5220,5620,562020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Moraveč TA19,4120,5620,562018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Ratměřice BN20,6418,0220,642022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Ratměřice BN21,0619,2421,062018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Čechtice BN20,5421,1221,122021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Chářovice BN21,1519,6621,152020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Plumlov PV16,5221,2521,252022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Všechlapy BN21,3419,5321,342018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Ratměřice BN21,5319,0221,532019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Daměnice BN21,8020,8121,802022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Chmelná BN20,7321,8321,832020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Chlum BN20,9421,9921,992022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  - Martomice-22,1516,6622,152021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Rožmitál pod Třemšínem PB22,7422,1822,742018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dalovy BN17,0422,9022,902022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Louňovice pod Blaníkem ABN23,0022,8323,002019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Dalovy BN23,7023,5823,702018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chářovice BN24,3022,1724,302022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Šebířov TA25,0523,6725,052022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Šebířov TA41,9825,6225,622020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Čechtice BN26,7724,7126,772020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Kuňovice BN27,3925,5327,392018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Radošovice BN27,2628,2028,202021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Chmelná CK28,7418,7428,742018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Radošovice BN28,3029,0529,052022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Keblov BN28,8529,9229,922018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Hulice BN30,1530,6630,662020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Čechtice BN30,9332,3432,342018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  - Martomice-40,6538,5440,652019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Malovice BN47,2246,5447,222021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Zdislavice BNNPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Krasice - Prostějov PV--NP2022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Jabloňov ZRNP17,44NP2022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Moraveč TANP18,28NP2019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Ploukonice SM--NP2022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Zhoř u Tábora TA17,6319,19NP2021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/23 Miřetice, O pohár starosty obce - 105 let SDH Miřetice
-
2018/08/25 Miřetice / Chmelná, 7. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2019/08/24 Miřetice / Chmelná, 10. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2020/08/29 Miřetice, BNL Miřetice/Chmelná
BNL
2021/08/21 Miřetice, 8. kolo Benešovské hasičské ligy Miřetice-Chmelná
BNL
2022/08/20 Miřetice, Miřetice-Chmelná
EXČR
2022/08/20 Miřetice, 8. kolo Benešovské hasičské ligy Miřetice (EX)
BNL
2023/08/06 Miřetice, Miřetice-Chmelná
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/06/03 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2023/06/04 Tučapy, Memoriál
EXČR
2023/06/17 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/06/18 Čechtín, O pohár
EXČR
2023/06/24 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2023/06/25 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/07/15 Netín, Netín
EXČR
2023/07/16 Maršovice, Maršovice
EXČR
2023/07/22 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/07/23 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/08/05 Budíkovice, O pohár starosty SDH
EXČR
2023/08/06 Miřetice, Miřetice-Chmelná
EXČR
2023/09/02 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2023/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga