Mladoňovice 2019 - Noční soutěž Mladoňovice, 2B

Liga: -
Místo: Mladoňovice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 16. 08. 2019 20:30
Kontakt:   Aleš Daňhel
Telefon:  721279169

Začátek rezervace: 26. 07. 2019 12:00
Konec rezervace: 16. 08. 2019 12:00
Začátek tipování:  25. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 15. 08. 2019 00:00
Zadal: Aleš Daňhel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDHMladonovice/

Poznámka pořadatele

SDH Mladoňovice

Vás srdečně zve na

NOČNÍ SOUTĚŽ

Datum:        Pátek 16. srpna 2018

Místo:          Hasičský areál Chobot, Mladoňovice

Začátek:      Po setmění (cca 22:00), prezence od 20:30 hod.

Disciplína:   Požární útok, muži i ženy na 2B

Startovné:   Muži i ženy 200 Kč

Pravidla:      Dle pravidel Jihlavské OPEN ligy (www.jol.firesport.eu)

                    Výjimka: možnost půjčení 2 závodníků

                    Hadice B65, C42

                    Pořadí dle rezervace na www.firesport.eu, dále dle příjezdu

                    Družstva, zaregistrovaná na portálu firesport.eu, která nebudou mít zaplacené startovné do 21:15 hodin, ztrácí zaregistrovanou pozici a budou zařazena na                                konec startovní listiny!

                    Soutěž je otevřená až do startu posledního družstva

Podmínky:   Elektr. časomíra se sklopnými terči a velkým displejem

                     Základna i náběh na zámkové dlažbě, trať travnatá

                    Celá trať i základna jsou kompletně osvětleny

                    K dispozici je krytý areál s velmi bohatým občerstvením

                    Velkoplošná projekce probíhajících útoků

Ceny:           Poháry, finanční odměny, věcné ceny

                      Muži:   1. místo 2500 Kč           4. místo 500 Kč

                                  2. místo 1500 Kč

                                  3. místo 800 Kč             

                      Ženy:   1. místo 1000 Kč           3. místo 200 Kč

                                  2. místo 500 Kč

                      Cena pro nejrychlejšího proudaře a proudařku

Informace a podrobnosti:

                     Aleš Daňhel: 721 279 169

                    Luboš John:  728 152 957

www.facebook.com/SDHMladonovice      

www.sdhmladonovice.webnode.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mladonovice-10749.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Mladoňovice TRAleš Daňhel
22Kostníky ženyTRDankaKa
33Únanov ZNLudvík Sapík
44Budišov ženyTRKateřina Syrová
55Třebelovice TRJosef Bulíček
66Budeč JHMatěj Šmahel
77Kostníky TRAleš Daňhel
88Černín ZNJiří Veselý
99Benetice ženyTRPetra Cejpková
1010Třebelovice ŽenyTRJosef Bulíček
1111Čechtín TRKateřina Syrová
1212Dešná Dešná BJHJiří Veselý
1313Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTRVendula Vejmelkova
1414Nevcehle ženyJIEliška Nikodýmová
1515Myslibořice ženyTRIvana Říhová
1616Rácovice TROndřej Šťastný
1717Police TRAleš Coufal
1818Krasonice JILukáš Pivonka
1919Újezd ZNJiří Veselý
2020Nevcehle JIMiroslav Jelínek
2121Hornice TRAleš Bobu
2222Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
2323Blatnice TRSDH Blatnice
2425Grešlové Mýto ZNRoman Čermák
2526Častohostice ženyTRVladěna Nesibová
2627Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
2728Lesná ZNLuboš Svoboda
2830Petrovice TRJakub Jeřábek
2931Jasenice TRPavel Rosendorf


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI15,9015,6715,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,0216,2116,212017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krasonice JI16,4116,3516,412015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešná HB16,1216,4516,452015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Krasonice JI16,1916,5116,512016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,0716,5316,532013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI16,1116,5516,552013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Oponešice TR16,6316,5816,632014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nevcehle JI16,4816,6316,632018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR16,6616,6916,692015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladoňovice TR16,2416,7216,722016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI16,7316,5416,732014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7716,4116,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Krasonice JI16,7716,6216,772017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stará Říše JI16,7616,8116,812016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Výčapy ATR16,8016,8416,842013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Sedlatice JI16,8816,3216,882014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mladoňovice TR16,8816,2816,882018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasonice JI16,7516,8916,892018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Němčice JH16,9316,8116,932014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dolní Němčice BJH17,1116,9517,112015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dolní Němčice BJH17,1116,7517,112015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dolní Němčice JH16,5917,1217,122016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Oponešice TR17,0617,1217,122014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Litovany TR17,0317,1217,122017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dolní Němčice JH17,1317,0717,132015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stará Říše JI17,1416,8917,142013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mladoňovice TR16,2817,1817,182014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Horky TR17,2117,1417,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Želetava TR17,1817,2217,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mladoňovice TR16,1517,2317,232015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Sedlatice JI16,9817,2317,232016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Kamenná TR17,1117,2917,292014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Litovany TR17,2916,9017,292013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Mladoňovice TR17,0017,3417,342013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Police TR17,3217,3517,352016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Výčapy ATR17,3917,0817,392017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Krasonice JI17,4016,6317,402013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dolní Němčice BJH17,4216,6417,422014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Radotice TR16,9417,4417,442015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Mladoňovice TR17,3917,4517,452013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dešná BJH17,4617,2617,462018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Police TR17,5017,2717,502016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Předín TR17,5717,4117,572012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Petrovice ATR17,5817,4217,582013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Kněžice TR17,0617,5817,582015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Dolní Němčice JH17,5417,5917,592012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Čikov TR17,5916,9917,592013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Radotice TR17,5917,4417,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Petrovice BTR17,5817,5917,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Dolní Němčice BJH17,5917,3517,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Sedlatice BJI17,6017,5117,602015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Hornice TR17,2617,6217,622014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Výčapy TR16,7017,6317,632015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Oponešice TR17,2717,6317,632016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Čikov TR17,1717,6317,632015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Radotice TR17,7017,3617,702013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Želetava TR17,7416,8817,742014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Krasonice JI17,7717,0517,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Krasonice JI17,7717,3217,772014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Boršov JI17,7917,3517,792013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Kněžice TR17,8017,5417,802014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Radotice TR17,8217,7217,822013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Radotice TR17,6517,8417,842015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,2617,8517,852013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Myslibořice TR17,5917,8717,872014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Stará Říše JI17,8217,8717,872017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Olešná HB17,8716,7917,872014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Moravské Budějovice TR17,6217,8717,872013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Sedlatice BJI17,6917,9017,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Chlum TR17,7617,9217,922015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Petrovice BTR17,9217,8117,922016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Hornice TR17,4017,9217,922018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,7617,9617,962014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Petrovice BTR17,9617,8317,962015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Kněžice TR17,9817,6517,982014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Kostníky TR18,0117,9918,012013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Police TR18,0117,4418,012015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Mladoňovice TR17,0918,0218,022016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Čikov TR18,0316,6618,032014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Pavlov JI17,8618,0718,072012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Strachoňovice JI17,9118,0818,082015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Chlum TR18,1217,4018,122013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Bohdalín PE17,8218,1418,142014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Sedlejov JI17,7718,1418,142015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Bačice TR18,1218,1518,152014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Želetava TR18,1917,9618,192012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Police TR18,2117,7518,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Police TR18,1218,2118,212014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Krasonice JI18,2216,3618,222016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Radonín TR17,5718,2218,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Sokolí TR17,8818,2218,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Radotice TR18,2318,0818,232014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Litovany TR18,2818,0818,282014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Kostníky TR18,3117,9118,312015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Jindřichovice JI18,2618,3218,322014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Myslibořice TR18,3318,0718,332015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Mladoňovice TR17,6418,3318,332012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Nárameč TR18,3518,3418,352014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Sedlejov JI18,2318,3518,352014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2012/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice
-
2013/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2013/07/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2013/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2014/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2014/07/06 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2014/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2015/06/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela MH
-
2015/07/03 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2015/07/05 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2015/08/30 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2016/07/01 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2016/07/03 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2016/09/17 Mladoňovice, pohár Petra Mladoně
TRL
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/09/03 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/07/05 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2019/08/16 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/09/17 Dolní Bečva, 4. ROČNÍK SOUTĚŽE O POHÁR STAROSTKY SBORU
-
2021/09/18 Sport. areál městysu Chotětov, Podzimní pohár SDH Chotětov
-
2021/09/18 Rokytnice nad Rokytnou, Okresní liga MH
-
2021/09/18 Světlá Hora, XXIV.ročník O pohár starostky obce, soutěž 2B
-
2021/09/18 Ublo, dolní hřiště, Memoriál Antonína Navrátila
-
2021/09/18 Areál za DPS, 30.ročník muži 2B , ženy 2B dle pravidel HLP
-
2021/09/18 Kozmice - hřiště TJ Sokol, VI. kolo Op.Ligy - "Memoriál Tomáše Valla"
-
2021/09/18 Želeč, Želečská osmnáctka, soutěž na 2B
-
2021/09/18 Na hřišti u základní školy, O pohár starosty obce Děhylov, Denní soutěž, 2B
-
2021/09/18 Radslavice, Noční soutěž SDH Radslavice
-
2021/09/18 Zdislavice, sokolská zahrada, Noční soutěž mladých hasičů
-
2021/09/18 Litenčice - hřiště, Memorial Pavlů Měrkových
-
2021/09/19 Jezeřany-Maršovice, hřiště, Soutěž mladých hasičů
-
2021/09/19 Panská Lhota, Memoriál Františka Zadražila
-
2021/09/19 Veselá hřiště, O pohár starosty obce Veselá
-
2021/09/19 Knínice, XI. Ročník o putovní pohár SDH Knínice
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/09/25 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2021/09/25 Poděvousy Fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2021/09/25 Hříště, Noční soutěž v požárním útoku
-
2021/09/25 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2021/09/26 !!!PŘELOŽENO!!! Suchonice, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/10/02 Velké Hoštice, Hoštický pohár
-
2021/10/02 Morašice -hřiste, o pohar starosty obce
-
2021/10/02 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, O pohár starosty SDH
-
2021/10/09 Zdislavice náves, PÚ+překážky+člun
-
2021/10/09 PODHRADNI LHOTA, Memoriál Davida Žejdlika
-
2021/10/09 Kostelany hřiště, Noční útok Kostelany
-
2021/10/16 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu
-
2021/10/30 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2021/11/13 Sametový pohár- Pohořelice, Sametový pohár
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga