Mladoňovice 2013 - O pohár Petra Mladoně

Liga: TRL
Místo: Mladoňovice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 07. 09. 2013 12:30
Kontakt:   Aleš Daňhel
Telefon:  721279169

Začátek rezervace: 24. 08. 2013 20:00
Konec rezervace: 07. 09. 2013 12:30
Začátek tipování:  11. 08. 2013 20:00
Konec hlasování: 07. 09. 2013 00:00
Zadal: Aleš Daňhel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdhmladonovice.webnode.cz/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mladonovice-2013-09-07-3734.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mladoňovice TRAleš Daňhel
22Bačice Bačice-Udeřice ATRSDH Bačice-Udeřice
33Police TRPavel
44Myslibořice TRRoman Benda
55Sokolí SDH Sokolí - MUŽITRSmejkal Roman
66Příložany TRMichal Pekárek
77Nárameč TRPetr Pavlík
88Litovany TRTomáš Juřena
99Petrovice BTRJakub Jeřábek
1010Budeč JHJan Báchor
1111Kněžice TRRosťa Neuwirth
1212Lipník TRTereza Tomková
1314Dešná BJHAleš Coufal
1415Vladislav TRJan Havlena
1516Kostníky TRAleš Daňhel
1617Dolní Němčice BJHAleš Daňhel
1718Radotice NTRRadek Janda
1819Chlum DEDEKTRstanda vesely
1920Horky TRPetr Skoumal
2021Jakubov u Moravských Budějovic TRMartin Dvorak
2122Moravské Budějovice Mojko týmTRPetr Unger
2223Kamenná TRJakub Procházka
2324Radonín TRHonza Kovář
2425Želetava TRPavel Kos
2526Radkov JITomáš Mareček
2627Vranín TRLukáš Svoboda
2728Jakubov u Moravských Budějovic BTRMartin Dvorak
2840Stará Říše AJIMartin Šebesta
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevcehle JIHelena Svobodová
22Kamenná TRJakub Procházka
33Mladoňovice TRJana Zvěřinová
44Výčapy TRKarolína Javůrková
55Lipník TRTereza Tomková
66Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
77Horky TRPetr Skoumal
88Myslibořice TRDavid Nedvěd
99Petrovice TRLenka Lindušková
1010Budišov TRAleš Daňhel
1115Častohostice omluvte nás ze začátku. přijedeme pozdějiTRTereza Nesibová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI15,9015,6715,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,0216,2116,212017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krasonice JI16,4116,3516,412015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešná HB16,1216,4516,452015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Krasonice JI16,1916,5116,512016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,0716,5316,532013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI16,1116,5516,552013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Oponešice TR16,6316,5816,632014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nevcehle JI16,4816,6316,632018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR16,6616,6916,692015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladoňovice TR16,2416,7216,722016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI16,7316,5416,732014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7716,4116,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Krasonice JI16,7716,6216,772017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stará Říše JI16,7616,8116,812016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Výčapy ATR16,8016,8416,842013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mladoňovice TR16,8816,2816,882018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Sedlatice JI16,8816,3216,882014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasonice JI16,7516,8916,892018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Němčice JH16,9316,8116,932014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dolní Němčice BJH17,1116,7517,112015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dolní Němčice BJH17,1116,9517,112015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Oponešice TR17,0617,1217,122014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Litovany TR17,0317,1217,122017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dolní Němčice JH16,5917,1217,122016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dolní Němčice JH17,1317,0717,132015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stará Říše JI17,1416,8917,142013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mladoňovice TR16,2817,1817,182014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Horky TR17,2117,1417,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Želetava TR17,1817,2217,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Sedlatice JI16,9817,2317,232016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mladoňovice TR16,1517,2317,232015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Kamenná TR17,1117,2917,292014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Litovany TR17,2916,9017,292013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Mladoňovice TR17,0017,3417,342013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Police TR17,3217,3517,352016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Výčapy ATR17,3917,0817,392017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Krasonice JI17,4016,6317,402013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dolní Němčice BJH17,4216,6417,422014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Radotice TR16,9417,4417,442015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Mladoňovice TR17,3917,4517,452013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dešná BJH17,4617,2617,462018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Police TR17,5017,2717,502016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Předín TR17,5717,4117,572012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kněžice TR17,0617,5817,582015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Petrovice ATR17,5817,4217,582013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Petrovice BTR17,5817,5917,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Dolní Němčice BJH17,5917,3517,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Dolní Němčice JH17,5417,5917,592012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Čikov TR17,5916,9917,592013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Radotice TR17,5917,4417,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Sedlatice BJI17,6017,5117,602015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Hornice TR17,2617,6217,622014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Čikov TR17,1717,6317,632015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Výčapy TR16,7017,6317,632015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Oponešice TR17,2717,6317,632016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Radotice TR17,7017,3617,702013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Želetava TR17,7416,8817,742014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Krasonice JI17,7717,0517,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Krasonice JI17,7717,3217,772014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Boršov JI17,7917,3517,792013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Kněžice TR17,8017,5417,802014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Radotice TR17,8217,7217,822013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Radotice TR17,6517,8417,842015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,2617,8517,852013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Olešná HB17,8716,7917,872014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Moravské Budějovice TR17,6217,8717,872013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Myslibořice TR17,5917,8717,872014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Stará Říše JI17,8217,8717,872017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Sedlatice BJI17,6917,9017,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Petrovice BTR17,9217,8117,922016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Hornice TR17,4017,9217,922018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Chlum TR17,7617,9217,922015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,7617,9617,962014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Petrovice BTR17,9617,8317,962015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Kněžice TR17,9817,6517,982014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Kostníky TR18,0117,9918,012013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Police TR18,0117,4418,012015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Mladoňovice TR17,0918,0218,022016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Čikov TR18,0316,6618,032014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Pavlov JI17,8618,0718,072012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Strachoňovice JI17,9118,0818,082015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Chlum TR18,1217,4018,122013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Sedlejov JI17,7718,1418,142015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Bohdalín PE17,8218,1418,142014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Bačice TR18,1218,1518,152014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Želetava TR18,1917,9618,192012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Police TR18,2117,7518,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Police TR18,1218,2118,212014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Radonín TR17,5718,2218,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Sokolí TR17,8818,2218,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Krasonice JI18,2216,3618,222016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Radotice TR18,2318,0818,232014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Litovany TR18,2818,0818,282014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Kostníky TR18,3117,9118,312015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Jindřichovice JI18,2618,3218,322014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Myslibořice TR18,3318,0718,332015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Mladoňovice TR17,6418,3318,332012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Sedlejov JI18,2318,3518,352014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Nárameč TR18,3518,3418,352014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2012/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice
-
2013/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2013/07/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2013/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2014/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2014/07/06 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2014/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2015/06/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela MH
-
2015/07/03 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2015/07/05 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2015/08/30 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2016/07/01 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2016/07/03 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2016/09/17 Mladoňovice, pohár Petra Mladoně
TRL
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/09/03 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/07/05 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa
TRL
2019/06/30 Nárameč, O pohár SDH
TRL
2019/07/07 Bransouze, Pohárovka
TRL
2019/07/14 Chlum, O pohár SDH
TRL
2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany
TRL
2019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce
TRL
2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH
TRL
2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse
TRL
Kdy Kde Liga