Mladoňovice 2014 - Noční soutěž Mladoňovice, 2B

Liga: -
Místo: Mladoňovice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 04. 07. 2014 20:30
Kontakt:   Aleš Daňhel
Telefon:  721279169

Začátek rezervace: 13. 06. 2014 19:00
Konec rezervace: 04. 07. 2014 15:00
Začátek tipování:  10. 06. 2014 20:00
Konec hlasování: 31. 12. 2014 00:00
Zadal: Aleš Daňhel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdhmladonovice.webnode.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Mladoňovice

Vás srdečně zve na

NOČNÍ SOUTĚŽ

Datum:              Pátek 4. července 2014

Místo:                 Hasičský areál Chobot, Mladoňovice

Začátek:            Po setmění (cca 22:00), prezentace od 20:30 hod.

Startovné:        Muži i ženy 200 Kč

Disciplína:         Požární útok, muži i ženy na 2B

Pravidla:           Dle pravidel Jihlavské OPEN ligy (www.openliga.cz)

                           Výjimka: možnost půjčení 2 závodníků

                           Hadice B65, C42 povoleny

                           Pořadí dle rezervace na www.firesport.eu, dále dle příjezdu

                   Družstva zaregistrovaná na portálu www.firesport.eu, která nebudou mít zaplacené startovné do 21:15 hodin, ztrácí zaregistrovanou pozici a budou zařazena na konec startovní listiny!

                           Soutěž je otevřená až do startu posledního družstva

Podmínky:        Elektronická časomíra se sklopnými terči

                            Základna i náběh na zámkové dlažbě, trať travnatá

                     Celá trať i základna jsou kompletně osvětleny

                     Rozhodčí pan Miroslav Brunner

                     K dispozici je krytý areál s velmi bohatým občerstvením

                     Velkoplošná projekce probíhajících útoků

Ceny:                 Poháry, finanční odměny, věcné ceny

                           Muži:     1. místo 2500 Kč                    4. místo 500 Kč

                                          2. místo 1500 Kč                    5. místo 300 Kč

                                          3. místo 800 Kč                      6.-15. místo věcné ceny

                           Ženy:    1. místo 1000 Kč                    3. místo 200 Kč

                                          2. místo 500 Kč                      4.-5. místo věcné ceny

                           Zvláštní cena pro nejrychlejšího proudaře a proudařku

Informace a podrobnosti:

                            Aleš Daňhel: 721 279 169

                     Luboš John:  728 152 957

                     www.sdhmladonovice.webnode.cz 

                     www.facebook.com/SDHMladonovice


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mladonovice-2014-07-04-5641.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Mladoňovice mužiTRAleš Daňhel
22Police mužiTRPavel
33Sedlatice muži BJIAleš Daňhel
44Dolní Němčice muži AJHAleš Daňhel
55Mladoňovice ženyTRAleš Daňhel
66Kostníky mužiTRAleš Daňhel
77Předín mužiTRAleš Daňhel
88Krasonice mužiJIAleš Daňhel
99Sedlatice muži AJIAleš Daňhel
1010Jakubov u Moravských Budějovic ženyTRVendula Vejmelkova
1111Trstěnice ZNJiří Vacek
1212Hornice TRAleš Bobu
1313Kněžice TRRosťa Neuwirth
1414Budeč JHJan Báchor
1515Kojatice TRAleš Šotkovský
1616Pavlice ZNVašek
1717Oponešice TRJosef Navrátil
1818Horní Lhotice TRRadek Staněk
1919Příložany TRJarda Blatný
2020Cizkrajov JHMartin Vaverka
2121Dešná BJHAleš Coufal
2222Jindřichovice ženyJIAleš Daňhel
2323Petrovice BTRJakub Jeřábek
2424Radotice TRRadek Janda
2525Budišov ženyTRAleš Daňhel
2626Radkov JIDavid Pavlíček
2727Nová Říše ženyJIEvča Čurdová
2828Jindřichovice JIDavid Táborský
2929Střížov JIPetr Kabátek
3030Kostníky ženyTRDominik Liška
3131Rácovice TRMartin Fiala
3232Dolní Němčice JHZdenda Krejčí
3333Vratěnín ženyZNAnežka Jurková
3434Nevcehle BJIJan Kovář
3535Jakubov u Moravských Budějovic mužiTRVendula Vejmelkova
3636Budkov ženyTRAleš Daňhel
3737Stará Říše CJILukas Ratkovsky
3838Lhotice mužiTRFrantišek Ondrák
3939Moravské Budějovice Mojko týmTRPetr Unger
4040Nevcehle ženyJIAnna Poukarová
4141Krahulčí JILukáš Kadlec
4242Hodov TRSDH Hodov
4343Moravské Budějovice Retro Mojko týmTRRadek Šplíchal
4444Myslibořice mužiTRRoman Benda
4545Písečné JHTomáš Vlček
4646Rácovice ženyTRŠtěpánka Šteflíčková
4747Budkov TRPavel Jelinek
4848Vladislav mužiTRAleš Daňhel
4949Myslibořice ženyTRRoman Benda
5050Komárovice mužiTRRadek Möller


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR14,5914,0714,592015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Oponešice TR14,6314,5914,632017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sedlatice JI14,5714,6314,632014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Stará Říše JI14,6414,5414,642017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mladoňovice TR14,6814,3314,682017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sedlatice JI14,5414,7014,702015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sedlatice JI14,7614,4614,762013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nevcehle JI14,7614,7214,762017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krasonice JI13,6914,8414,842014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mladoňovice TR14,6514,8514,852014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kamenná TR14,9314,8614,932017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hornice TR14,7515,1215,122017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mladoňovice TR14,9515,1715,172012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jindřichovice JI14,9115,1815,182014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dolní Němčice BJH15,0215,1815,182013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Sedlatice JI14,8415,2315,232012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Krasonice JI15,0615,3015,302017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hornice TR15,1215,3115,312014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Sedlatice BJI15,3115,2915,312015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Čikov TR15,3814,7915,382017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krasonice JI15,3914,9415,392012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krahulčí JI15,4414,9815,442015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Police TR15,4914,8115,492017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Krasonice JI15,5115,1115,512013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jakubov u Moravských Budějovic TR15,5315,6115,612012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Želetava TR15,4015,6615,662015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Petrovice BTR15,3215,7415,742017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Předín TR15,5615,8015,802014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kostníky TR15,6215,8415,842017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Sedlatice BJI15,3315,8815,882014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Střížov BJI15,9215,4215,922017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Petrovice BTR16,0215,5916,022014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Černín ZN14,8916,0416,042017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Radotice TR15,1016,0716,072017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dešná BJH15,9616,1016,102015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dvorce JH16,1215,6916,122015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Mysletice JI16,1815,8316,182017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Předín TR16,2015,9116,202015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Jasenice TR16,2315,9516,232017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Čechtín TR15,9916,2516,252017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Předín TR16,2915,9216,292012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Oponešice TR15,8316,3416,342013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Police TR16,0116,3916,392013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Police TR15,9716,5016,502014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Hornice TR16,5316,1616,532015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Myslibořice TR16,5616,0716,562012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Moravské Budějovice TR15,7316,6416,642013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Budeč JH16,6615,9616,662014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kostníky TR16,7016,2816,702015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Petrovice BTR16,7216,6516,722015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Vranín TR16,7216,7316,732012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Oponešice TR16,2416,7516,752012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Lhotice TR16,7616,2416,762015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dolní Němčice JH16,7716,5716,772013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lhotice TR16,8816,8016,882017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Sedlatice BJI16,5316,8816,882013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Radkov JI16,3116,9216,922014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Moravské Budějovice Mojko TýmTR16,9315,6716,932014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Kostníky TR17,0516,7017,052013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Trstěnice ZN16,6617,0717,072013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Rácovice TR16,9117,1017,102015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Hornice TR16,1317,1217,122012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dolní Němčice BJH15,2417,1317,132015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Vranín TR17,2517,0317,252013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Radotice TR17,0117,2717,272012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Předín TR17,3415,3317,342013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Příložany TR17,4116,8017,412013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Příštpo TR17,3617,4617,462012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Petrovice BTR16,7217,5017,502013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Příložany TR17,5316,1617,532014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Myslibořice TR17,5715,9917,572014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Kostníky TR17,5916,9517,592014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Rácovice TR16,9317,6517,652013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Police TR17,8517,1217,852015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Budkov TR17,9117,6317,912014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Police TR17,9317,7817,932012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Knínice JI18,1117,8418,112013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,1617,7118,162013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Příložany TR16,7418,3218,322017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Střížov JI18,2818,3818,382014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Želetava TR17,9218,4218,422013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Střížov BJI17,6118,4618,462015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Kojatice TR17,3718,4918,492017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Kostníky TR18,5217,6518,522012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Rácovice TR16,3618,8218,822017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Trstěnice ZN18,9217,1418,922014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Želetava TR18,9418,9118,942012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Martínkov TR19,1418,6719,142013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Cizkrajov JH19,2319,3819,382017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Jaroměřice nad Rokytnou TR19,3319,5119,512012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Příložany TR18,5019,6719,672015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Dešná BJH19,4019,6819,682012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Písečné JH19,6419,8119,812015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Budkov TR20,7320,6420,732013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Příštpo TR16,6420,8920,892013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Cizkrajov JH20,1921,4221,422014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Radkovice u Budče TR21,9523,6923,692012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Lesná ZN16,8224,3624,362017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Krahulčí JI23,5524,5224,522013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Budkov TR25,3117,5025,312012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI16,1216,6516,652014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,8916,5516,892015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Petrůvky TR16,9217,0317,032016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,8317,1017,102018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,8117,2417,242015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Petrůvky TR17,3016,8217,302017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mladoňovice TR17,3316,6217,332014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Stará Říše JI17,3516,1817,352017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radonín TR17,4317,1217,432016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,5917,4317,432016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radonín TR17,3817,5017,502017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radonín TR16,8217,5417,542015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Myslibořice TR17,3417,6117,612016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,6117,6217,622013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sedlejov JI17,6317,4917,632013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mladoňovice TR17,3617,6317,632013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,3317,6517,652015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,9117,6617,662017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Budišov TR17,6517,6817,682015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Olešná HB17,5317,6817,682014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,7117,3717,712016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Boršov JI17,7917,6817,792014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Trnava TR17,8017,7217,802012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nová Říše JI17,9217,9317,932016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radonín TR17,5217,9417,942015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Petrovice TR17,9517,8217,952015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Výčapy TR17,9617,6417,962012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dvorce JH17,3917,9817,982015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Petrovice TR17,9817,7317,982016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Mladoňovice TR18,1017,2018,102014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Sedlejov JI18,1117,5718,112018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Mladoňovice TR18,1317,6518,132013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,1717,6018,172014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Jindřichovice JI17,5218,2018,202013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Myslibořice TR18,1918,2318,232017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Budišov TR17,9718,2418,242017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Myslibořice TR18,3117,8218,312017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Radonín TR18,3418,0118,342013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bačice TR17,9518,3918,392015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Budišov TR17,6418,4018,402016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,4317,9718,432014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Jindřichovice JI17,7918,4418,442014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Budišov TR17,4618,4718,472015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Výčapy TR17,8718,5318,532013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Mladoňovice TR18,5618,3718,562012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Jaroměřice nad Rokytnou TR18,4918,5818,582016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Budišov TR17,7218,5818,582014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Trnava TR17,6918,5818,582015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Stařeč TR18,5818,3518,582017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Sedlejov JI18,4118,5918,592014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Bačice TR18,4318,6418,642015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nárameč TR18,5018,6418,642014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Rozseč JI17,8118,6718,672012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Stařeč TR18,4818,7918,792017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Horky TR18,0218,7918,792014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Stařeč TR18,1118,8018,802015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Mladoňovice TR17,6518,8218,822012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Mladoňovice TR18,8418,5018,842013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Radonín TR18,5618,8518,852014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Myslibořice TR18,8917,9618,892014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Jaroměřice nad Rokytnou TR18,1318,9018,902014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Častohostice TR17,9118,9318,932013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Radonín TR19,1017,8019,102013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Budišov TR18,2019,1319,132014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Myslibořice TR18,4819,1919,192014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Předín TR19,0119,1919,192012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Mladoňovice TR18,3119,2119,212015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Bačice TR18,7019,2419,242016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Sedlejov JI19,3019,2719,302015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Jindřichovice JI19,3418,4719,342013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Nárameč TR17,8919,3719,372016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Trnava TR17,3819,3819,382014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Trnava BUSTRTR18,6319,3819,382014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,4118,6319,412013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Radonín TR18,1119,4419,442012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Trnava BUSTRTR18,8419,4519,452012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Bačice TR18,4919,5319,532014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Myslibořice TR18,8819,6019,602015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Radonín TR19,6918,8219,692014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Nevcehle JI19,7118,4819,712013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Boršov JI18,7519,7919,792015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Jindřichovice JI19,1619,8619,862012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Myslibořice TR19,9118,1819,912013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Boršov JI19,6619,9719,972016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Hrotovice TR17,0220,0720,072015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Petrovice TR18,0920,1420,142013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Sedlejov JI17,9820,1720,172016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Budišov TR20,1819,1620,182013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Častotice TR19,7320,2720,272015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Hrotovice TR20,2718,4420,272015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Kamenná TR20,3119,8420,312014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Kostníky TR20,3520,0820,352018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Lipník TR20,3719,7320,372015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Radonín XTR20,5020,1020,502017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Budišov TR20,5220,6020,602017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Nová Říše JI20,6119,8920,612015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Trnava BUSTRTR19,5020,6820,682013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Předín TR20,2520,6820,682012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Kostníky TR20,6120,6920,692014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Jindřichovice JI21,0918,3421,092012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2012/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice
-
2013/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2013/07/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2013/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2014/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2014/07/06 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2014/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2015/06/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela MH
-
2015/07/03 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2015/07/05 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2015/08/30 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2016/07/01 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2016/07/03 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2016/09/17 Mladoňovice, pohár Petra Mladoně
TRL
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/09/03 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/07/05 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga