Mladoňovice 2014 - Memoriál Ladislava Daňhela

Liga: JOL
Místo: Mladoňovice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 06. 07. 2014 13:00
Kontakt:   Aleš Daňhel
Telefon:  721 279 169

Začátek rezervace: 22. 06. 2014 11:00
Konec rezervace: 06. 07. 2014 11:00
Začátek tipování:  24. 04. 2014 20:00
Konec hlasování: 06. 07. 2014 00:00
Zadal: Aleš Daňhel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdhmladonovice.webnode.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mladonovice-2014-07-06-4866.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mladoňovice TRAleš Daňhel
22Radkovice u Budče TRPetr Štěpán
33Dešná BJHDešná
44Dolní Němčice AJHJan Dušek
55Nevcehle BJIJan Kovář
66Sedlejov JIPavla Pospíchalová
77Radkov JIDavid Pavlíček
88Želetava TRAleš Bobu
99Hornice TRAleš Bobu
1010Jindřichovice JIDavid Táborský
1111Kněžice TRRosťa Neuwirth
1212Horky TRPetr Skoumal
1313Dolní Němčice bJHZdenda Krejčí
1414Bohdalín PELukáš Přibyl
1515Jakubov u Moravských Budějovic TRJana Dvořáková
1616Oponešice TRJosef Navrátil
1717Předín TRMartin Běhounek
1818Budeč JHJan Báchor
1919Olešná HBPavel Kos
2020Radotice TRRadek Janda
2121Cizkrajov JHMartin Vaverka
2222Stará Říše CJILukas Ratkovsky
2323Sedlatice BJIMartin Běhounek
2424Stará Říše JIDominik Liška
2525Čikov TROndřej Lukeš
2626Petrovice BTRJakub Jeřábek
2727Budkov TRPavel Jelinek
2828Kamenice nad Lipou PELukáš Chalupa
2929Boršov JIPavel Kos
3030Rácovice TRMartin Fiala
3131Petrovice BTRJakub Jeřábek
3240Sedlatice JIMartin Běhounek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mladoňovice TRAleš Daňhel
22Nevcehle JIAnna Poukarová
33Sedlejov JIPavla Pospíchalová
44Jakubov u Moravských Budějovic TRJana Dvořáková
55Boršov JIJan Pech
66Trnava TRMartina
77Horky TRPetr Skoumal
88Jindřichovice JIKamila Táborská
99Trnava "Bustr"TRMartina
1011Nová Říše JIEvča Čurdová
1112Olešná HBKateřina Fraňková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2012/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice
-
2013/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2013/07/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2013/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2014/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2014/07/06 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2014/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2015/06/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela MH
-
2015/07/03 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2015/07/05 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2015/08/30 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2016/07/01 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2016/07/03 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2016/09/17 Mladoňovice, pohár Petra Mladoně
TRL
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/09/03 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/07/05 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Třebelovice, O pohár SDH Třebelovice, noční soutěž 2B
JOL
2019/06/01 Kostníky, O pohár SDH Kostníky
JOL
2019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B
JOL
2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice
JOL
2019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle
JOL
2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov
JOL
2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín
JOL
2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
Kdy Kde Liga