Mladoňovice 2015 - Memoriál Ladislava Daňhela MH

Liga: -
Místo: Mladoňovice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 07. 06. 2015 13:00
Kontakt:   Jan Chloupek
Telefon:  607 661 395

Začátek rezervace: 30. 05. 2015 21:00
Konec rezervace: 06. 06. 2015 23:00
Začátek tipování:  29. 05. 2015 20:00
Konec hlasování: 07. 06. 2015 00:00
Zadal: Aleš Daňhel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDHMladonovice

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Mladoňovice Vás zve na 8. ročník pohárové soutěže mladých hasičů v požárním útoku.

Prezence: 12:30 - 13:00

Začátek: 13:00

Kategorie: mladší žáci, starší žáci

Startovné: 150 Kč

Soutěž proběhne dle pravidel hry Plamen

Podmínky: základna a náběh zámková dlažba, cvičiště travnaté, krytý areál, elektronická časomíra se sklopnými terči.

Informace: Jan Chloupek 607 661 395


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mladonovice-6785.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mladoňovice TRAleš Daňhel
22Knínice  staršíJIPavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mladoňovice TRAleš Daňhel


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI15,9015,6715,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,0216,2116,212017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krasonice JI16,4116,3516,412015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešná HB16,1216,4516,452015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Krasonice JI16,1916,5116,512016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,0716,5316,532013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI16,1116,5516,552013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI16,4816,6316,632018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Oponešice TR16,6316,5816,632014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR16,6616,6916,692015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladoňovice TR16,2416,7216,722016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI16,7316,5416,732014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7716,4116,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Krasonice JI16,7716,6216,772017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stará Říše JI16,7616,8116,812016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Výčapy ATR16,8016,8416,842013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mladoňovice TR16,8816,2816,882018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Sedlatice JI16,8816,3216,882014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasonice JI16,7516,8916,892018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Němčice JH16,9316,8116,932014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dolní Němčice BJH17,1116,9517,112015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dolní Němčice BJH17,1116,7517,112015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Litovany TR17,0317,1217,122017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dolní Němčice JH16,5917,1217,122016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Oponešice TR17,0617,1217,122014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dolní Němčice JH17,1317,0717,132015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stará Říše JI17,1416,8917,142013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mladoňovice TR16,2817,1817,182014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Horky TR17,2117,1417,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Želetava TR17,1817,2217,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mladoňovice TR16,1517,2317,232015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Sedlatice JI16,9817,2317,232016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Litovany TR17,2916,9017,292013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Kamenná TR17,1117,2917,292014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Mladoňovice TR17,0017,3417,342013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Police TR17,3217,3517,352016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Výčapy ATR17,3917,0817,392017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Krasonice JI17,4016,6317,402013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dolní Němčice BJH17,4216,6417,422014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Radotice TR16,9417,4417,442015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Mladoňovice TR17,3917,4517,452013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dešná BJH17,4617,2617,462018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Police TR17,5017,2717,502016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Předín TR17,5717,4117,572012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Petrovice ATR17,5817,4217,582013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Kněžice TR17,0617,5817,582015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Dolní Němčice JH17,5417,5917,592012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Čikov TR17,5916,9917,592013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Radotice TR17,5917,4417,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Petrovice BTR17,5817,5917,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Dolní Němčice BJH17,5917,3517,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Sedlatice BJI17,6017,5117,602015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Hornice TR17,2617,6217,622014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Oponešice TR17,2717,6317,632016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Čikov TR17,1717,6317,632015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Výčapy TR16,7017,6317,632015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Radotice TR17,7017,3617,702013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Želetava TR17,7416,8817,742014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Krasonice JI17,7717,0517,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Krasonice JI17,7717,3217,772014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Boršov JI17,7917,3517,792013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Kněžice TR17,8017,5417,802014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Radotice TR17,8217,7217,822013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Radotice TR17,6517,8417,842015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,2617,8517,852013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Stará Říše JI17,8217,8717,872017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Olešná HB17,8716,7917,872014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Moravské Budějovice TR17,6217,8717,872013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Myslibořice TR17,5917,8717,872014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Sedlatice BJI17,6917,9017,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Chlum TR17,7617,9217,922015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Petrovice BTR17,9217,8117,922016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Hornice TR17,4017,9217,922018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,7617,9617,962014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Petrovice BTR17,9617,8317,962015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Kněžice TR17,9817,6517,982014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Kostníky TR18,0117,9918,012013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Police TR18,0117,4418,012015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Mladoňovice TR17,0918,0218,022016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Čikov TR18,0316,6618,032014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Pavlov JI17,8618,0718,072012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Strachoňovice JI17,9118,0818,082015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Chlum TR18,1217,4018,122013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Bohdalín PE17,8218,1418,142014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Sedlejov JI17,7718,1418,142015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Bačice TR18,1218,1518,152014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Želetava TR18,1917,9618,192012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Police TR18,2117,7518,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Police TR18,1218,2118,212014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Krasonice JI18,2216,3618,222016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Radonín TR17,5718,2218,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Sokolí TR17,8818,2218,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Radotice TR18,2318,0818,232014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Litovany TR18,2818,0818,282014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Kostníky TR18,3117,9118,312015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Jindřichovice JI18,2618,3218,322014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Myslibořice TR18,3318,0718,332015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Mladoňovice TR17,6418,3318,332012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Nárameč TR18,3518,3418,352014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Sedlejov JI18,2318,3518,352014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2012/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice
-
2013/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2013/07/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2013/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2014/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2014/07/06 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2014/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2015/06/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela MH
-
2015/07/03 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2015/07/05 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2015/08/30 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2016/07/01 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2016/07/03 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2016/09/17 Mladoňovice, pohár Petra Mladoně
TRL
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/09/03 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/07/05 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga