Mladoňovice 2015 - Noční soutěž Mladoňovice, 2B

Liga: -
Místo: Mladoňovice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 03. 07. 2015 20:30
Kontakt:   Aleš Daňhel
Telefon:  721279169

Začátek rezervace: 17. 06. 2015 20:00
Konec rezervace: 03. 07. 2015 17:30
Začátek tipování:  15. 06. 2015 20:00
Konec hlasování: 03. 07. 2015 00:00
Zadal: Aleš Daňhel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDHMladonovice

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Mladoňovice

Vás srdečně zve na

NOČNÍ SOUTĚŽ

Datum:              Pátek 3. července 2015

Místo:                 Hasičský areál Chobot, Mladoňovice

Začátek:            Po setmění (cca 22:00), prezence od 20:30 hod.

Startovné:        Muži i ženy 200 Kč

Disciplína:         Požární útok, muži i ženy na 2B

Pravidla:           Dle pravidel Jihlavské OPEN ligy (www.jol.firesport.eu)

                           Výjimka: možnost půjčení 2 závodníků

                           Hadice B65, C42 povoleny

                           Pořadí dle rezervace na www.firesport.eu, dále dle příjezdu

                   Družstva zaregistrovaná na portálu www.firesport.eu, která nebudou mít zaplacené startovné do 21:15 hodin, ztrácí zaregistrovanou pozici a budou zařazena na konec startovní listiny!

                           Soutěž je otevřená až do startu posledního družstva

Podmínky:        Elektronická časomíra se sklopnými terči

                            Základna i náběh na zámkové dlažbě, trať travnatá

                     Celá trať i základna jsou kompletně osvětleny

                     K dispozici je krytý areál s velmi bohatým občerstvením

                     Velkoplošná projekce probíhajících útoků

Ceny:                 Poháry, finanční odměny, věcné ceny

                           Muži:     1. místo 2500 Kč                    4. místo 500 Kč

                                          2. místo 1500 Kč                    5. místo 300 Kč

                                          3. místo 800 Kč                      6.-15. místo věcné ceny

                           Ženy:    1. místo 1000 Kč                    3. místo 200 Kč

                                          2. místo 500 Kč                      4.-5. místo věcné ceny

                           Zvláštní cena pro nejrychlejšího proudaře a proudařku

Informace a podrobnosti:

                            Aleš Daňhel: 721 279 169

                     Luboš John:  728 152 957

                     www.sdhmladonovice.webnode.cz 

                     www.facebook.com/SDHMladonovice


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mladonovice-6840.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Mladoňovice mužiTRAleš Daňhel
22Kostníky ženyTRDankaKa
33Příložany TRJarda Blatný
44Jindřichovice mužiJIDavid Táborský
55Sedlatice mužiJIAleš Daňhel
66Mladoňovice ženyTRAleš Daňhel
77Krasonice mužiJIAleš Daňhel
88Předín mužiTRAleš Daňhel
99Kostníky mužiTRAleš Daňhel
1010Sedlatice muži BJIAleš Daňhel
1111Jindřichovice ženyJIDavid Táborský
1212Hornice TRAleš Bobu
1313Police TRAleš Coufal
1414Dolní Němčice BJHZdenda Krejčí
1515Radotice TRRadek Janda
1616Jakubov u Moravských Budějovic ženyTRJana Dvořáková
1717Dešná BJHAleš Coufal
1818Kojatice mužiTRSDH Kojatice
1919Nová Říše ženyJIAlena Hrůzová
2020Nevcehle mužiJIMiroslav Jelínek
2121Lhotice mužiTRLaďa Jánský
2222Želetava TRPavel Kos
2323Hostěradice ZNJiří Vacek
2424Krahulčí JIJiří Doležal
2525Písečné JHTomáš Vlček
2626Střížov JIPetr Kabátek
2727Cizkrajov JHMartin Vaverka
2828Rácovice TROndřej Šťastný
2929Budišov ženyTRŽaneta Slabá
3031Bačice TRSDH Bačice-Udeřice
3132Hodov TRSDH Hodov
3233Dvorce TADavid Kozel
3335Bačice ženyTRSDH Bačice-Udeřice
3436Budkov TRPavel Jelinek
3537Dvorce ženyTADavid Kozel
3638Hrotovice ženyTRPetra Mezírková
3739Petrovice BTRJakub Jeřábek
3840Střížov BJIPetr Kabátek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI15,9015,6715,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,0216,2116,212017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krasonice JI16,4116,3516,412015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešná HB16,1216,4516,452015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Krasonice JI16,1916,5116,512016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,0716,5316,532013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI16,1116,5516,552013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI16,4816,6316,632018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Oponešice TR16,6316,5816,632014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR16,6616,6916,692015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladoňovice TR16,2416,7216,722016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI16,7316,5416,732014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Krasonice JI16,7716,6216,772017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7716,4116,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stará Říše JI16,7616,8116,812016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Výčapy ATR16,8016,8416,842013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Sedlatice JI16,8816,3216,882014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mladoňovice TR16,8816,2816,882018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasonice JI16,7516,8916,892018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Němčice JH16,9316,8116,932014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dolní Němčice BJH17,1116,7517,112015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dolní Němčice BJH17,1116,9517,112015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dolní Němčice JH16,5917,1217,122016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Oponešice TR17,0617,1217,122014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Litovany TR17,0317,1217,122017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dolní Němčice JH17,1317,0717,132015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stará Říše JI17,1416,8917,142013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mladoňovice TR16,2817,1817,182014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Horky TR17,2117,1417,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Želetava TR17,1817,2217,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mladoňovice TR16,1517,2317,232015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Sedlatice JI16,9817,2317,232016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Litovany TR17,2916,9017,292013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Kamenná TR17,1117,2917,292014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Mladoňovice TR17,0017,3417,342013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Police TR17,3217,3517,352016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Výčapy ATR17,3917,0817,392017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Krasonice JI17,4016,6317,402013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dolní Němčice BJH17,4216,6417,422014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Radotice TR16,9417,4417,442015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Mladoňovice TR17,3917,4517,452013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dešná BJH17,4617,2617,462018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Police TR17,5017,2717,502016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Předín TR17,5717,4117,572012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Petrovice ATR17,5817,4217,582013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Kněžice TR17,0617,5817,582015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Dolní Němčice JH17,5417,5917,592012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Čikov TR17,5916,9917,592013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Radotice TR17,5917,4417,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Petrovice BTR17,5817,5917,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Dolní Němčice BJH17,5917,3517,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Sedlatice BJI17,6017,5117,602015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Hornice TR17,2617,6217,622014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Oponešice TR17,2717,6317,632016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Čikov TR17,1717,6317,632015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Výčapy TR16,7017,6317,632015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Radotice TR17,7017,3617,702013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Želetava TR17,7416,8817,742014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Krasonice JI17,7717,0517,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Krasonice JI17,7717,3217,772014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Boršov JI17,7917,3517,792013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Kněžice TR17,8017,5417,802014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Radotice TR17,8217,7217,822013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Radotice TR17,6517,8417,842015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,2617,8517,852013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Olešná HB17,8716,7917,872014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Moravské Budějovice TR17,6217,8717,872013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Stará Říše JI17,8217,8717,872017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Myslibořice TR17,5917,8717,872014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Sedlatice BJI17,6917,9017,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Chlum TR17,7617,9217,922015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Petrovice BTR17,9217,8117,922016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Hornice TR17,4017,9217,922018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,7617,9617,962014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Petrovice BTR17,9617,8317,962015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Kněžice TR17,9817,6517,982014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Kostníky TR18,0117,9918,012013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Police TR18,0117,4418,012015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Mladoňovice TR17,0918,0218,022016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Čikov TR18,0316,6618,032014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Pavlov JI17,8618,0718,072012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Strachoňovice JI17,9118,0818,082015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Chlum TR18,1217,4018,122013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Bohdalín PE17,8218,1418,142014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Sedlejov JI17,7718,1418,142015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Bačice TR18,1218,1518,152014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Želetava TR18,1917,9618,192012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Police TR18,2117,7518,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Police TR18,1218,2118,212014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Radonín TR17,5718,2218,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Sokolí TR17,8818,2218,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Krasonice JI18,2216,3618,222016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Radotice TR18,2318,0818,232014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Litovany TR18,2818,0818,282014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Kostníky TR18,3117,9118,312015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Jindřichovice JI18,2618,3218,322014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Myslibořice TR18,3318,0718,332015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Mladoňovice TR17,6418,3318,332012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Nárameč TR18,3518,3418,352014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Sedlejov JI18,2318,3518,352014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2012/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice
-
2013/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2013/07/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2013/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2014/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2014/07/06 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2014/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2015/06/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela MH
-
2015/07/03 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2015/07/05 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2015/08/30 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2016/07/01 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2016/07/03 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2016/09/17 Mladoňovice, pohár Petra Mladoně
TRL
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/09/03 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/07/05 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
Kdy Kde Liga