sportovní areal chobot 2018 - Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž

Liga: -
Místo: Mladoňovice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 03. 06. 2018 13:00
Kontakt:   Chloupek Jan
Telefon:  607 661 395

Začátek rezervace: 03. 06. 2018 13:00
Konec rezervace: 03. 06. 2018 13:00
Začátek tipování:  03. 06. 2018 00:00
Konec hlasování: 03. 06. 2018 00:00
Zadal: Jan Chloupek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://sdhmladonovice.webnode.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Pohárová soutěž mladých hasičů v PÚ kategorie mladší a starší žáci


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mladonovice-9745.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI15,9015,6715,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,0216,2116,212017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krasonice JI16,4116,3516,412015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešná HB16,1216,4516,452015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Krasonice JI16,1916,5116,512016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,0716,5316,532013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI16,1116,5516,552013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Oponešice TR16,6316,5816,632014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nevcehle JI16,4816,6316,632018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR16,6616,6916,692015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladoňovice TR16,2416,7216,722016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI16,7316,5416,732014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Krasonice JI16,7716,6216,772017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7716,4116,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stará Říše JI16,7616,8116,812016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Výčapy ATR16,8016,8416,842013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Sedlatice JI16,8816,3216,882014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mladoňovice TR16,8816,2816,882018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasonice JI16,7516,8916,892018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Němčice JH16,9316,8116,932014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dolní Němčice BJH17,1116,9517,112015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dolní Němčice BJH17,1116,7517,112015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dolní Němčice JH16,5917,1217,122016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Litovany TR17,0317,1217,122017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Oponešice TR17,0617,1217,122014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dolní Němčice JH17,1317,0717,132015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stará Říše JI17,1416,8917,142013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mladoňovice TR16,2817,1817,182014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Horky TR17,2117,1417,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Želetava TR17,1817,2217,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mladoňovice TR16,1517,2317,232015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Sedlatice JI16,9817,2317,232016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Kamenná TR17,1117,2917,292014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Litovany TR17,2916,9017,292013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Mladoňovice TR17,0017,3417,342013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Police TR17,3217,3517,352016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Výčapy ATR17,3917,0817,392017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Krasonice JI17,4016,6317,402013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dolní Němčice BJH17,4216,6417,422014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Radotice TR16,9417,4417,442015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Mladoňovice TR17,3917,4517,452013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dešná BJH17,4617,2617,462018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Police TR17,5017,2717,502016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Předín TR17,5717,4117,572012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Petrovice ATR17,5817,4217,582013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Kněžice TR17,0617,5817,582015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Dolní Němčice JH17,5417,5917,592012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Čikov TR17,5916,9917,592013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Radotice TR17,5917,4417,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Petrovice BTR17,5817,5917,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Dolní Němčice BJH17,5917,3517,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Sedlatice BJI17,6017,5117,602015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Hornice TR17,2617,6217,622014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Výčapy TR16,7017,6317,632015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Oponešice TR17,2717,6317,632016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Čikov TR17,1717,6317,632015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Radotice TR17,7017,3617,702013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Želetava TR17,7416,8817,742014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Krasonice JI17,7717,0517,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Krasonice JI17,7717,3217,772014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Boršov JI17,7917,3517,792013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Kněžice TR17,8017,5417,802014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Radotice TR17,8217,7217,822013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Radotice TR17,6517,8417,842015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,2617,8517,852013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Myslibořice TR17,5917,8717,872014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Stará Říše JI17,8217,8717,872017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Olešná HB17,8716,7917,872014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Moravské Budějovice TR17,6217,8717,872013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Sedlatice BJI17,6917,9017,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Chlum TR17,7617,9217,922015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Hornice TR17,4017,9217,922018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Petrovice BTR17,9217,8117,922016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,7617,9617,962014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Petrovice BTR17,9617,8317,962015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Kněžice TR17,9817,6517,982014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Kostníky TR18,0117,9918,012013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Police TR18,0117,4418,012015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Mladoňovice TR17,0918,0218,022016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Čikov TR18,0316,6618,032014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Pavlov JI17,8618,0718,072012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Strachoňovice JI17,9118,0818,082015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Chlum TR18,1217,4018,122013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Bohdalín PE17,8218,1418,142014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Sedlejov JI17,7718,1418,142015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Bačice TR18,1218,1518,152014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Želetava TR18,1917,9618,192012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Police TR18,2117,7518,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Police TR18,1218,2118,212014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Krasonice JI18,2216,3618,222016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Radonín TR17,5718,2218,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Sokolí TR17,8818,2218,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Radotice TR18,2318,0818,232014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Litovany TR18,2818,0818,282014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Kostníky TR18,3117,9118,312015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Jindřichovice JI18,2618,3218,322014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Myslibořice TR18,3318,0718,332015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Mladoňovice TR17,6418,3318,332012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Nárameč TR18,3518,3418,352014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Sedlejov JI18,2318,3518,352014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrůvky TR16,9217,0317,032016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Radonín TR17,4317,1217,432016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,5917,4317,432016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Myslibořice TR17,3417,6117,612016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Petrovice TR17,9817,7317,982016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Budišov TR17,6418,4018,402016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jaroměřice nad Rokytnou TR18,4918,5818,582016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bačice TR18,7019,2419,242016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nárameč TR17,8919,3719,372016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Radonín XTR21,0221,4521,452016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stařeč TR22,1121,9222,112016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Častohostice TRNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2012/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice
-
2013/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2013/07/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2013/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2014/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2014/07/06 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2014/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2015/06/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela MH
-
2015/07/03 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2015/07/05 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2015/08/30 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2016/07/01 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2016/07/03 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2016/09/17 Mladoňovice, pohár Petra Mladoně
TRL
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/09/03 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/07/05 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/09/22 Pasohlávky, PASOHLÁVSKY SUPERPOHÁR
-
2018/09/22 Buková, areál u Brůdku, II. ročník soutěže v PÚ
-
2018/09/22 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2018/09/22 SŠ Rooseveltova 472, Olomouc, O PUTOVNÍ POHÁR OSH a STAROSTKY OSH OLOMOUC
-
2018/09/22 SŠ polytech. Rooseveltova 472, s jednotným strojem Tohatsu
-
2018/09/22 Radslavice (okr. Vyškov), Noční soutěž
-
2018/09/22 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 8. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2018/09/22 Litenčice, Noční soutěž
-
2018/09/23 Brumovice hřiště, O SLOVÁCKÝ DŽBÁNEK
-
2018/09/29 Babice (VS) - hasičské hřiště, OCTOBER CUP 2018 BABICE
-
2018/09/29 Břidličná, fotbalové hřiště
-
2018/09/29 Požární Nádrž Hoštice, Soutěž Zásahových Jednotek 4+1
-
2018/09/30 Henčlov, O pohár pivovaru Zubr
-
2018/10/06 Hřiště nad Novou Vsí, O pohár starosty SDH muži,O pohár fa. Dotiko ženy
-
2018/10/07 Hasičské hřiště Třebelovice, O Pohár Starostky Obce Třebelovice
-
2018/10/13 Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2018/10/13 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2018/10/13 Jeseník - fotbalové hřiště, Soutěž o pohár starosty sboru
-
2018/10/20 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2018/11/10 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2018/11/17 Modelářské hřiště Pohořelice, Memoriál Víta Bláhy, 2B
-
2018/12/15 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga