Mladoňovice 2018 - Noční soutěž Mladoňovice, 2B

Liga: -
Místo: Mladoňovice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 05. 07. 2018 20:30
Kontakt:   Aleš Daňhel
Telefon:  721279169

Začátek rezervace: 21. 06. 2018 20:00
Konec rezervace: 05. 07. 2018 17:00
Začátek tipování:  20. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 05. 07. 2018 00:00
Zadal: Aleš Daňhel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDHMladonovice/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Mladoňovice

Vás srdečně zve na

NOČNÍ SOUTĚŽ

Datum:        Čtvrtek 5. července 2018

Místo:          Hasičský areál Chobot, Mladoňovice

Začátek:      Po setmění (cca 22:00), prezence od 20:30 hod.

Disciplína:   Požární útok, muži i ženy na 2B

Startovné:   Muži i ženy 200 Kč

Pravidla:      Dle pravidel Jihlavské OPEN ligy (www.jol.firesport.eu)

                    Výjimka: možnost půjčení 2 závodníků

                    Hadice B65, C42

                    Pořadí dle rezervace na www.firesport.eu, dále dle příjezdu

                    Družstva, zaregistrovaná na portálu firesport.eu, která nebudou mít zaplacené startovné do 21:15 hodin, ztrácí zaregistrovanou pozici a budou zařazena na                                konec startovní listiny!

                    Soutěž je otevřená až do startu posledního družstva

Podmínky:   Elektr. časomíra se sklopnými terči a velkým displejem

                     Základna i náběh na zámkové dlažbě, trať travnatá

                    Celá trať i základna jsou kompletně osvětleny

                    K dispozici je krytý areál s velmi bohatým občerstvením

                    Velkoplošná projekce probíhajících útoků

Ceny:           Poháry, finanční odměny, věcné ceny

                      Muži:   1. místo 2500 Kč           4. místo 500 Kč

                                  2. místo 1500 Kč

                                  3. místo 800 Kč             

                      Ženy:   1. místo 1000 Kč           3. místo 200 Kč

                                  2. místo 500 Kč

                      Cena pro nejrychlejšího proudaře a proudařku

Informace a podrobnosti:

                     Aleš Daňhel: 721 279 169

                    Luboš John:  728 152 957

www.facebook.com/SDHMladonovice      

www.sdhmladonovice.webnode.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mladonovice-9840.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Mladoňovice MUŽITRAleš Daňhel
22Blatnice TRSDH Blatnice
33Budišov ŽENYTRAleš Daňhel
44Kostníky ženyTRDankaKa
55Police TRPavel
66Rácovice TROndřej Šťastný
77Dolní Němčice JHMirek Havlík
88Čechtín MUŽITRAleš Daňhel
99Sedlejov JIDavid Pavlíček
1010Dešná BJHPavel
1111Oponešice TRJosef Navrátil
1212Lesná ZNLuboš Svoboda
1313Hornice TRAleš Bobu
1414Střížov JIPetr Kabátek
1515Černín ZNJiří Veselý
1616Čikov TRMilan Prochazka
1718Kojatice TRAleš Šotkovský
1819Krasonice JILukáš Pivonka
1920Nevcehle JIMiroslav Jelínek
2021Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTRVendula Vejmelkova
2122Lhotice TRLaďa Jánský
2223Příložany TRmichal pekarek
2324Budkov TRPavel Jelinek
2425Dobřínsko ZNRadim Herout
2526Český Rudolec JHTomáš Vlček
2627Citonice ZNLuboš Svoboda
2728Mysletice JIStanislav Dolský


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI15,9015,6715,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,0216,2116,212017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krasonice JI16,4116,3516,412015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešná HB16,1216,4516,452015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Krasonice JI16,1916,5116,512016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,0716,5316,532013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI16,1116,5516,552013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI16,4816,6316,632018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Oponešice TR16,6316,5816,632014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR16,6616,6916,692015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladoňovice TR16,2416,7216,722016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI16,7316,5416,732014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Krasonice JI16,7716,6216,772017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7716,4116,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stará Říše JI16,7616,8116,812016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Výčapy ATR16,8016,8416,842013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mladoňovice TR16,8816,2816,882018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Sedlatice JI16,8816,3216,882014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasonice JI16,7516,8916,892018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Němčice JH16,9316,8116,932014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dolní Němčice BJH17,1116,9517,112015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dolní Němčice BJH17,1116,7517,112015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Litovany TR17,0317,1217,122017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dolní Němčice JH16,5917,1217,122016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Oponešice TR17,0617,1217,122014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dolní Němčice JH17,1317,0717,132015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stará Říše JI17,1416,8917,142013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mladoňovice TR16,2817,1817,182014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Horky TR17,2117,1417,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Želetava TR17,1817,2217,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mladoňovice TR16,1517,2317,232015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Sedlatice JI16,9817,2317,232016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Kamenná TR17,1117,2917,292014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Litovany TR17,2916,9017,292013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Mladoňovice TR17,0017,3417,342013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Police TR17,3217,3517,352016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Výčapy ATR17,3917,0817,392017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Krasonice JI17,4016,6317,402013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dolní Němčice BJH17,4216,6417,422014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Radotice TR16,9417,4417,442015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Mladoňovice TR17,3917,4517,452013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dešná BJH17,4617,2617,462018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Police TR17,5017,2717,502016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Předín TR17,5717,4117,572012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kněžice TR17,0617,5817,582015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Petrovice ATR17,5817,4217,582013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Dolní Němčice JH17,5417,5917,592012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Čikov TR17,5916,9917,592013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Radotice TR17,5917,4417,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Petrovice BTR17,5817,5917,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Dolní Němčice BJH17,5917,3517,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Sedlatice BJI17,6017,5117,602015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Hornice TR17,2617,6217,622014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Výčapy TR16,7017,6317,632015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Oponešice TR17,2717,6317,632016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Čikov TR17,1717,6317,632015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Radotice TR17,7017,3617,702013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Želetava TR17,7416,8817,742014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Krasonice JI17,7717,3217,772014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Krasonice JI17,7717,0517,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Boršov JI17,7917,3517,792013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Kněžice TR17,8017,5417,802014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Radotice TR17,8217,7217,822013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Radotice TR17,6517,8417,842015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,2617,8517,852013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Moravské Budějovice TR17,6217,8717,872013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Myslibořice TR17,5917,8717,872014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Stará Říše JI17,8217,8717,872017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Olešná HB17,8716,7917,872014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Sedlatice BJI17,6917,9017,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Hornice TR17,4017,9217,922018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Chlum TR17,7617,9217,922015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Petrovice BTR17,9217,8117,922016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,7617,9617,962014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Petrovice BTR17,9617,8317,962015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Kněžice TR17,9817,6517,982014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Kostníky TR18,0117,9918,012013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Police TR18,0117,4418,012015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Mladoňovice TR17,0918,0218,022016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Čikov TR18,0316,6618,032014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Pavlov JI17,8618,0718,072012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Strachoňovice JI17,9118,0818,082015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Chlum TR18,1217,4018,122013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Sedlejov JI17,7718,1418,142015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Bohdalín PE17,8218,1418,142014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Bačice TR18,1218,1518,152014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Želetava TR18,1917,9618,192012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Police TR18,2117,7518,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Police TR18,1218,2118,212014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Krasonice JI18,2216,3618,222016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Radonín TR17,5718,2218,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Sokolí TR17,8818,2218,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Radotice TR18,2318,0818,232014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Litovany TR18,2818,0818,282014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Kostníky TR18,3117,9118,312015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Jindřichovice JI18,2618,3218,322014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Myslibořice TR18,3318,0718,332015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Mladoňovice TR17,6418,3318,332012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Sedlejov JI18,2318,3518,352014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Nárameč TR18,3518,3418,352014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrůvky TR16,9217,0317,032016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,5917,4317,432016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Radonín TR17,4317,1217,432016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Myslibořice TR17,3417,6117,612016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Petrovice TR17,9817,7317,982016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Budišov TR17,6418,4018,402016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jaroměřice nad Rokytnou TR18,4918,5818,582016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bačice TR18,7019,2419,242016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nárameč TR17,8919,3719,372016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Radonín XTR21,0221,4521,452016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stařeč TR22,1121,9222,112016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Častohostice TRNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2012/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice
-
2013/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2013/07/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2013/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2014/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2014/07/06 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2014/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2015/06/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela MH
-
2015/07/03 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2015/07/05 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2015/08/30 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2016/07/01 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2016/07/03 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2016/09/17 Mladoňovice, pohár Petra Mladoně
TRL
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/09/03 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/07/05 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/01/26 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, Oprechtický noční pohár
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
Kdy Kde Liga