Mníšek 2018 - Memoriál Jiřího Černého

Liga: VCT
Místo: Mníšek
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 14. 07. 2018 13:00
Kontakt:   Jan Zahradník
Telefon:  602711610

Začátek rezervace: 01. 07. 2018 18:00
Konec rezervace: 13. 07. 2018 18:00
Začátek tipování:  14. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 14. 07. 2018 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdhmnisek.ga

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, nástřikové terče


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mnisek-9267.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mníšek JHJan Zahradník
22Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
33Halámky JHJan Prokes
45Frahelž JHJan Slipka
56Lásenice JHHanka Straňáková
68Zvíkov CBMilan Šimánek
79Stříbřec JHKateřina Jonáčková
810Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
911Polště JHJirka Písař
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Staňkov JHHasiči Staňkov
22Rapšach JHstáňa
34Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
429Lásenice JHHanka Straňáková
530Stříbřec JHKateřina Jonáčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zdešov JH--28,222013/07/20 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Lomnice nad Lužnicí JH--30,522013/07/20 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Chlum u Třeboně JH31,5731,5731,572012/07/21 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Chlum u Třeboně JH--31,752013/07/20 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Staňkov JH32,1930,3332,192015/07/18 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Staňkov JH32,7432,6132,742014/07/19 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Zdešov JH32,7532,7532,752011/07/16 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Zdešov JH33,0033,0033,002012/07/21 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Stráž nad Nežárkou JH33,1533,1533,152012/07/21 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Staňkov JH33,1833,1833,182012/07/21 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Frahelž JH--33,312013/07/20 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Staňkov JH33,5233,5233,522011/07/16 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Chlum u Třeboně JH33,9133,6033,912014/07/19 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Stráž nad Nežárkou JH34,0334,0334,032011/07/16 PS útok,nástřik 2xB široké
15.  Hamr JH--34,102013/07/20 PS útok,nástřik 2xB široké
16.  Mníšek JH34,4134,4134,412012/07/21 PS útok,nástřik 2xB široké
17.  Branná JH34,6534,6534,652011/07/16 PS útok,nástřik 2xB široké
18.  Majdalena JH35,2035,2735,272014/07/19 PS útok,nástřik 2xB široké
19.  Klec JH35,4835,4835,482012/07/21 PS útok,nástřik 2xB široké
20.  Majdalena JH37,0237,0237,022011/07/16 PS útok,nástřik 2xB široké
21.  Majdalena JH37,6637,6637,662012/07/21 PS útok,nástřik 2xB široké
22.  Majdalena JH--37,772013/07/20 PS útok,nástřik 2xB široké
23.  Mníšek JH--38,482013/07/20 PS útok,nástřik 2xB široké
24.  Hamr JH39,4336,1439,432014/07/19 PS útok,nástřik 2xB široké
25.  Dolní Žďár JH41,7641,7641,762012/07/21 PS útok,nástřik 2xB široké
26.  Frahelž JH31,5541,9141,912014/07/19 PS útok,nástřik 2xB široké
27.  Chlum u Třeboně JH40,9742,3542,352015/07/18 PS útok,nástřik 2xB široké
28.  Lásenice JH42,8535,9842,852014/07/19 PS útok,nástřik 2xB široké
29.  Lásenice JH43,5335,4443,532015/07/18 PS útok,nástřik 2xB široké
30.  Branná JH43,6239,6943,622014/07/19 PS útok,nástřik 2xB široké
31.  Branná JH43,7343,7343,732012/07/21 PS útok,nástřik 2xB široké
32.  Frahelž JH44,1844,1844,182012/07/21 PS útok,nástřik 2xB široké
33.  Slavonice JH47,9047,9047,902012/07/21 PS útok,nástřik 2xB široké
34.  Lomnice nad Lužnicí JH40,6149,9849,982014/07/19 PS útok,nástřik 2xB široké
35.  Lásenice JH--50,452013/07/20 PS útok,nástřik 2xB široké
36.  Domanín JH49,4151,5451,542015/07/18 PS útok,nástřik 2xB široké
37.  Hamr BJH53,0353,0353,032011/07/16 PS útok,nástřik 2xB široké
38.  Klec BJH56,0456,0456,042012/07/21 PS útok,nástřik 2xB široké
39.  Lomnice nad Lužnicí JH57,8054,5157,802015/07/18 PS útok,nástřik 2xB široké
40.  Žíteč JH60,8260,8260,822011/07/16 PS útok,nástřik 2xB široké
41.  Žíteč JH97,9697,9697,962012/07/21 PS útok,nástřik 2xB široké
42.  Klec JHNPNPNP2011/07/16 PS útok,nástřik 2xB široké
43.  Lásenice JHNPNPNP2012/07/21 PS útok,nástřik 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/16 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2012/07/21 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2013/07/20 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2014/07/19 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2015/07/18 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2016/07/16 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2017/07/15 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2018/07/14 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2019/07/13 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/06/08 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2019/06/22 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2019/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2019/07/06 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2019/07/13 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2019/07/20 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2019/08/03 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2019/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2019/08/31 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga