Liga: | VČHL |
Místo: | Morašice |
Okres: | Chrudim |
Kraj: | Pardubický |
Kdy: | 12. 09. 2021 10:00 |
Kontakt: | ... |
Telefon: | ... |
Začátek rezervace: | 29. 08. 2021 20:00 |
Konec rezervace: | 11. 09. 2021 20:00 |
Začátek tipování: | 12. 09. 2021 20:00 |
Konec hlasování: | 12. 09. 2021 00:00 |
Zadal: | Veronika Borůvková |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-morasice-12005.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Morašice | CR | frantisek skodny | ||
2 | 2 | INDIVINDI | NA | Jakub Šmída | ||
3 | 3 | Letohrad - Orlice | B | UO | Petr Hlaváček | |
4 | 6 | Záchlumí | UO | Jan Divíšek | ||
5 | 8 | Vinary | UO | Aneta Říhová | ||
6 | 9 | Bystřec | A | UO | Štěpán Hrdina | |
7 | 11 | Renmotor Jinolice | JC | Tadeáš Majvald | ||
8 | 12 | Bašnice | JC | Josef Vašina | ||
9 | 13 | Letohrad - Jeleni | UO | Ondra Pokorný | ||
10 | 14 | Seč | CR | frantisek skodny | ||
11 | 15 | Nevcehle | JI | Miroslav Jelínek | ||
12 | 16 | Letohrad - Kunčice | E | UO | David Hlaváček | |
13 | 17 | Dubenec | TU | Eliška Rosůlková | ||
14 | 18 | Trnov | RK | Eliška Rosůlková | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Myštěves | HK | Eliška Rosůlková | ||
2 | 2 | Letohrad - Kunčice | C | UO | Karolína Šulcová | |
3 | 3 | Nepomuky | UO | Kateřina Krudencová | ||
4 | 4 | Výrava | HK | Šárka | ||
5 | 6 | Letohrad - Kunčice | D | UO | Anežka Krejsová | |
6 | 7 | Pšánky | HK | Eliška Trnková | ||
7 | 8 | Albrechtice | UO | Anežka Krejsová | ||
8 | 9 | Bohuslavice | Grizzlymotor | NA | Klára Petříková | |
9 | 15 | Vinary | UO | Aneta Říhová |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dubenec | TU | 16,19 | 16,45 | 16,45 | 2022/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Letohrad - Orlice B | UO | 16,29 | 16,51 | 16,51 | 2022/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Bašnice | JC | 16,52 | 16,84 | 16,84 | 2022/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Záchlumí | UO | 16,82 | 16,94 | 16,94 | 2022/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Letohrad - Kunčice D | UO | 17,05 | 16,24 | 17,05 | 2022/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Seč | PJ | 17,07 | 16,98 | 17,07 | 2022/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Trnov | RK | 17,07 | 16,86 | 17,07 | 2022/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | INDIVINDI | NA | 16,64 | 17,35 | 17,35 | 2022/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Letohrad - Jeleni | UO | 17,18 | 17,41 | 17,41 | 2022/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Morašice | SY | 17,49 | 17,91 | 17,91 | 2022/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Přívrat | UO | 18,06 | 17,49 | 18,06 | 2022/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Havlovice | TU | 18,78 | 18,98 | 18,98 | 2022/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Česká Rybná | UO | 20,86 | 21,51 | 21,51 | 2022/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2022/05/28 | Morašice -okres Chrudim, VČHL 2022, 1.kolo, Morašice | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/04 | Smidary, VČHL Smidary | |
2024/05/26 | Bystřec, VČHL Bystřec | |
2024/06/01 | Nepomuky, VČHL Nepomuky | |
2024/06/08 | Havlovice, VČHL Havlovice - noční soutěž | |
2024/06/30 | Velichovky, VČHL Velichovky | |
2024/07/06 | Dubenec, VČHL Dubenec | |
2024/07/20 | Letohrad Orlice, VČHL Letohrad Orlice | |
2024/07/21 | Letohrad Kunčice, VČHL Letohrad-Kunčice | |
2024/07/27 | Lanžov, VČHL Lanžov | |
2024/08/18 | Pšánky, VČHL Pšánky | |
Kdy | Kde | Liga |