Morkovice 2014 - O putovní přilbu Josefa Vašiny

Liga: -
Místo: Morkovice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 03. 05. 2014 12:30
Kontakt:   SDH Morkovice
Telefon:  602 704 472

Začátek rezervace: 09. 04. 2014 12:30
Konec rezervace: 03. 05. 2014 13:00
Začátek tipování:  09. 04. 2014 20:00
Konec hlasování: 31. 05. 2014 00:00
Zadal: Ondřej Janečka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhmorkovice.7x.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Výsledky ke stažení na stránkách www.sdhmorkovice.cz.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-morkovice-2014-05-03-5151.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Morkovice Muži BKMOndřej Janečka
22Luboměř NJAdam Melichar
33Zahnašovice mužiKMPetr Miklík
45Morkovice Muži AKMOndřej Janečka
56Počenice KMOndřej Janečka
68Chvalnov - Lísky AKMDaniel Šušlík
79Dětkovice VYJaroslav Stratil
810Litenčice KMmirrao
911Radkova Lhota PRZdeněk Zatloukal
1012Pačlavice Muži AKMZdeněk Obruča
1114Chvalnov - Lísky BKMDaniel Šušlík
1216Myslejovice PVMilan Buriánek
1320Medlov MužiKMPavel Krejčí
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Nětčice Nětčice A KMBarbora Bajerová
24Pačlavice Ženy AKMZdeněk Obruča
36Nětčice Ženy BKMSvatava Navrátilová
47Počenice KMOndřej Janečka
58Zahnašovice ženyKMPetr Miklík
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Morkovice Sací týmKMOndřej Janečka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR--16,742019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hlinsko PR16,9516,5316,952018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zahnašovice KM17,0816,7117,082017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Prchalov ANJ16,4217,1517,152017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hrabůvka PR17,1616,9417,162018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Polkovice PR17,2817,3517,352017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mladcová ZL17,3717,0417,372017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Radkova Lhota PR--17,452019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Křenovice PR--17,562019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dětkovice PV17,6417,4217,642018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Valšovice (Hranice VI) PR17,2217,7217,722017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Hodějice VY17,7917,8117,812013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Ludslavice KM17,5917,8817,882018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Hlinsko PR17,9217,7217,922017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Zahnašovice KM18,0317,8818,032013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Polkovice PR17,7718,2018,202018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Vrchoslavice PV18,3718,2118,372017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Křenovice PR18,1218,4518,452018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dětkovice VY18,3418,4518,452018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Radslavice VY17,8918,4918,492018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hlinsko PR--18,512019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Císařov PR18,6917,9418,692018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chvalnov KM--18,702019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Křenovice PR18,7417,8918,742017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Ludslavice KM17,7818,0718,782017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chropyně KM--18,812019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bílovice PV19,1118,2819,112018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dětkovice VY19,2318,8819,232013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Vrchoslavice PV17,2019,2719,272018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Císařov PR--19,562019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Chvalnov KM20,0519,8920,092017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Zdounky KM19,3520,2220,222013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Rokytnice PR20,3119,5620,312018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Litenčice KM18,3320,4520,452017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Morkovice KM19,7320,4820,482018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Vrchoslavice PV--20,532019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Hoštice KM18,4520,5420,542018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Čechy PR18,8620,8420,842017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Morkovice KM--20,892019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Počenice KM21,0621,0121,062013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Císařov PR18,7121,2421,242017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Chvalnov KM20,6121,3721,372018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Křenovice PR21,5321,3921,532013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Kokory PR21,5519,7521,552018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Počenice KM--21,672019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Citov PR19,9222,2722,272017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Pačlavice KM22,1322,7522,752013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Sobíšky PR19,0522,8122,812018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Oplocany betaPR22,8622,5022,862018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Kokory PR--22,942019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Pornice KM23,5223,1223,522013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Medlov KM22,6624,3524,352013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Oplocany PR24,6625,2525,252018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Chvalnov AKM26,0123,6326,012013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Roštění KM27,4922,5827,492013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Oplocany PR27,5626,2327,562017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Doloplazy PV29,4924,8229,492018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Kostelany KM--29,572019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Chropyně KM29,3030,4830,482018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Morkovice KM31,0531,3631,362017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Cetechovice KM32,5530,2232,552017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Rokytnice PR33,1525,8133,152017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Litenčice KM33,3719,1833,372013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Trusovice OL34,1530,2034,152017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Chvalnov BKM38,2640,3440,342013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Prasklice KM41,8641,3141,862013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Chropyně KMNP18,34NP2017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Zahnašovice KM--NP2018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Počenice KM-23,72NP2018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Chropyně KM--NP2013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Dětkovice VY--NP2019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Roštění KM--NP2018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Luboměř NJ19,1818,23NP2017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Roštění KM--NP2019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Morkovice KM--NP2013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Kokory PR25,1325,09NP2017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Nětčice KM--NP2013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Hranice PR--NP2018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Prchalov NJNPNPNP2017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Hoštice KM--NP2019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Zahnašovice KM--NP2019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Morkovice, Kroměříž, II. ROČNÍK O PUTOVNÍ PŘILBU JOSEFA VAŠINY
-
2014/05/03 Morkovice, O putovní přilbu Josefa Vašiny
-
2015/05/02 Morkovice, IV. ročník O putovní přilbu Josefa Vašiny
-
2016/05/07 Morkovice, Hasičárna, V. ročník O putovní přilbu Josefa Vašiny
-
2017/05/06 Morkovice, O putovní přilbu J.Vašiny-VC MHJ
MHJPR
2018/05/05 Morkovice u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2017-Morkovice-O putovní přilbu J.Vašiny
MHJPR
2019/05/04 Morkovice u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2019 - Morkovice -
MHJPR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
Kdy Kde Liga