Morkovice 2015 - IV. ročník O putovní přilbu Josefa Vašiny

Liga: -
Místo: Morkovice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 02. 05. 2015 12:30
Kontakt:   SDH Morkovice
Telefon:  602704472

Začátek rezervace: 25. 03. 2015 12:30
Konec rezervace: 02. 05. 2015 12:30
Začátek tipování:  02. 05. 2015 20:00
Konec hlasování: 02. 05. 2015 00:00
Zadal: Ondřej Janečka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhmorkovice.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Místo konání:   cvičiště u hasičské zbrojnice v Morkovicích

Kategorie:                 Muži, Ženy, Starší páni 

Způsob provedení:    dle pravidel PS a SHS

-         sportovní hadice povoleny

-         bez přetlakového ventilu s nastartovanou PPS

                                   muži - 3 B

                                   ženy, starší páni - 2 B

Startovné:                  150,- Kč za 1 družstvo

Ceny:              v kategorii muži, ženy:

                       1. místo:               putovní cena, věcné ceny  

1. – 3. místo:        poháry, věcné ceny

                        4. - 5. místo:         věcné ceny

v kategorii starší páni:

1. – 3. místo:        poháry, věcné ceny

                        4. - 5. místo:         věcné ceny 

 

Občerstvení:  bude zajištěno v prostorách konání soutěže


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-morkovice-6543.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Morkovice BKMOndřej Janečka
22Nová Dědina KMMartin Láník
34Křenovice PRSDH Křenovice
45Želeč PVSDH Želeč
56Litenčice KMmirrao
67Počenice KMPavel Kunčar
78Dětkovice VYMichal Hrabánek
89Pačlavice AKMNikola Staňková
910Chropyně KMVladislav Sedlařík
1011Mladcová ZLOndra Struška
1112Nová Dědina BKMDominik Krejčíř
1213Medlov KMZdeněk Bršlica
1314Polkovice PRDaniel Peřina
1415Nětčice KMSvatava Navrátilová
1516Hostěrádky-Rešov VYTomáš Masař
1617Slušovice CZLKristina Krejčí
1718TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
1819Prasklice KMPavel Krejčí
1920Ludslavice KMPavel Lužík
2021Tvarožná BOMichal Kousal
2122Zdounky KMJiří Šauer
2223Brusné KMMartin Šťastný
2330Morkovice AKMOndřej Janečka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Počenice KMPavel Kunčar
24Pačlavice AKMNikola Staňková
36Nětčice KMSvatava Navrátilová
47TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
58Slušovice ZLKristina Krejčí
69Prasklice KMPavel Krejčí
710Hlubočany VYMarek
830Morkovice KMOndřej Janečka
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Morkovice Sací týmKMOndřej Janečka
22Uhřice KMKristina Krejčí
33Pačlavice KMNikola Staňková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hlinsko PR16,9516,5316,952018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  TAG Zahnašovice KM17,0816,7117,082017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Prchalov ANJ16,4217,1517,152017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hrabůvka PR17,1616,9417,162018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Polkovice PR17,2817,3517,352017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mladcová ZL17,3717,0417,372017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dětkovice PV17,6417,4217,642018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Valšovice (Hranice VI) PR17,2217,7217,722017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Hodějice VY17,7917,8117,812013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Ludslavice KM17,5917,8817,882018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hlinsko PR17,9217,7217,922017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  TAG Zahnašovice KM18,0317,8818,032013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Polkovice PR17,7718,2018,202018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Vrchoslavice PV18,3718,2118,372017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Křenovice PR18,1218,4518,452018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dětkovice VY18,3418,4518,452018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Radslavice VY17,8918,4918,492018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Císařov PR18,6917,9418,692018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Křenovice PR18,7417,8918,742017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Ludslavice KM17,7818,0718,782017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bílovice PV19,1118,2819,112018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dětkovice VY19,2318,8819,232013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Vrchoslavice PV17,2019,2719,272018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Chvalnov KM20,0519,8920,092017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Zdounky KM19,3520,2220,222013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Rokytnice PR20,3119,5620,312018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Litenčice KM18,3320,4520,452017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Morkovice KM19,7320,4820,482018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hoštice KM18,4520,5420,542018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Čechy PR18,8620,8420,842017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Počenice KM21,0621,0121,062013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Císařov PR18,7121,2421,242017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Chvalnov KM20,6121,3721,372018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Křenovice PR21,5321,3921,532013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kokory PR21,5519,7521,552018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Citov PR19,9222,2722,272017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Pačlavice KM22,1322,7522,752013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Sobíšky PR19,0522,8122,812018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Oplocany betaPR22,8622,5022,862018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Pornice KM23,5223,1223,522013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Medlov KM22,6624,3524,352013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Oplocany PR24,6625,2525,252018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Chvalnov AKM26,0123,6326,012013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Roštění KM27,4922,5827,492013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Oplocany PR27,5626,2327,562017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Doloplazy PV29,4924,8229,492018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Chropyně KM29,3030,4830,482018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Morkovice KM31,0531,3631,362017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Cetechovice KM32,5530,2232,552017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Rokytnice PR33,1525,8133,152017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Litenčice KM33,3719,1833,372013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Trusovice OL34,1530,2034,152017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Chvalnov BKM38,2640,3440,342013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Prasklice KM41,8641,3141,862013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Morkovice KM--NP2013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Kokory PR25,1325,09NP2017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Nětčice KM--NP2013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Prchalov NJNPNPNP2017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Hranice PR--NP2018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Chropyně KMNP18,34NP2017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  TAG Zahnašovice KM--NP2018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Počenice KM-23,72NP2018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Chropyně KM--NP2013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Luboměř NJ19,1818,23NP2017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Roštění KM--NP2018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Morkovice, Kroměříž, II. ROČNÍK O PUTOVNÍ PŘILBU JOSEFA VAŠINY
-
2014/05/03 Morkovice, O putovní přilbu Josefa Vašiny
-
2015/05/02 Morkovice, IV. ročník O putovní přilbu Josefa Vašiny
-
2016/05/07 Morkovice, Hasičárna, V. ročník O putovní přilbu Josefa Vašiny
-
2017/05/06 Morkovice, O putovní přilbu J.Vašiny-VC MHJ
MHJPR
2018/05/05 Morkovice u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2017-Morkovice-O putovní přilbu J.Vašiny
MHJPR
2019/05/04 Morkovice u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2019 - Morkovice -
MHJPR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/03/16 Velká n. Vel. - sportovní hala, VELICKÁ HALA
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
Kdy Kde Liga