Morkovice 2015 - IV. ročník O putovní přilbu Josefa Vašiny

Liga: -
Místo: Morkovice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 02. 05. 2015 12:30
Kontakt:   SDH Morkovice
Telefon:  602704472

Začátek rezervace: 25. 03. 2015 12:30
Konec rezervace: 02. 05. 2015 12:30
Začátek tipování:  02. 05. 2015 20:00
Konec hlasování: 02. 05. 2015 00:00
Zadal: Ondřej Janečka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhmorkovice.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Místo konání:   cvičiště u hasičské zbrojnice v Morkovicích

Kategorie:                 Muži, Ženy, Starší páni 

Způsob provedení:    dle pravidel PS a SHS

-         sportovní hadice povoleny

-         bez přetlakového ventilu s nastartovanou PPS

                                   muži - 3 B

                                   ženy, starší páni - 2 B

Startovné:                  150,- Kč za 1 družstvo

Ceny:              v kategorii muži, ženy:

                       1. místo:               putovní cena, věcné ceny  

1. – 3. místo:        poháry, věcné ceny

                        4. - 5. místo:         věcné ceny

v kategorii starší páni:

1. – 3. místo:        poháry, věcné ceny

                        4. - 5. místo:         věcné ceny 

 

Občerstvení:  bude zajištěno v prostorách konání soutěže


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-morkovice-6543.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Morkovice BKMOndřej Janečka
22Nová Dědina KMMartin Láník
34Křenovice PRSDH Křenovice
45Želeč PVSDH Želeč
56Litenčice KMmirrao
67Počenice KMPavel Kunčar
78Dětkovice VYMichal Hrabánek
89Pačlavice AKMNikola Staňková
910Chropyně KMVladislav Sedlařík
1011Mladcová ZLOndra Struška
1112Nová Dědina BKMDominik Krejčíř
1213Medlov KMZdeněk Bršlica
1314Polkovice PRDaniel Peřina
1415Nětčice KMSvatava Navrátilová
1516Hostěrádky-Rešov VYTomáš Masař
1617Slušovice CZLKristina Krejčí
1718TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
1819Prasklice KMPavel Krejčí
1920Ludslavice KMPavel Lužík
2021Tvarožná BOMichal Kousal
2122Zdounky KMJiří Šauer
2223Brusné KMMartin Šťastný
2330Morkovice AKMOndřej Janečka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Počenice KMPavel Kunčar
24Pačlavice AKMNikola Staňková
36Nětčice KMSvatava Navrátilová
47TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
58Slušovice ZLKristina Krejčí
69Prasklice KMPavel Krejčí
710Hlubočany VYMarek
830Morkovice KMOndřej Janečka
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Morkovice Sací týmKMOndřej Janečka
22Uhřice KMKristina Krejčí
33Pačlavice KMNikola Staňková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Morkovice, Kroměříž, II. ROČNÍK O PUTOVNÍ PŘILBU JOSEFA VAŠINY
-
2014/05/03 Morkovice, O putovní přilbu Josefa Vašiny
-
2015/05/02 Morkovice, IV. ročník O putovní přilbu Josefa Vašiny
-
2016/05/07 Morkovice, Hasičárna, V. ročník O putovní přilbu Josefa Vašiny
-
2017/05/06 Morkovice, O putovní přilbu J.Vašiny-VC MHJ
MHJPR
2018/05/05 Morkovice u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2017-Morkovice-O putovní přilbu J.Vašiny
MHJPR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/26 Domamil - fodbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2018/05/26 Neznašovy, Okrsek č.17
-
2018/05/26 Křepice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Hostěrádky-Rešov, Memoriál mjr. Jana Červinky
-
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/05/27 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B
-
2018/06/02 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B)
-
2018/06/02 Hasičský areál Kravaře,Tyršova, 2. kolo Moravskoslezského poháru
-
2018/06/03 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár Muži 3B, Ženy a dorost 2B
-
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/06/03 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2018/06/08 Leskovec, 6.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2018/06/09 Milotice n.O. fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony (2B)
-
2018/06/09 Hrubá Vrbka na návsi u zvonice, „O POHÁR PERSPEKTY“
-
2018/06/09 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2018/06/10 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2018/06/15 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2018/06/16 Měrotín - Parduska, Memorial Josefa Vitoula 2018, 2B
-
2018/06/16 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2018/06/16 Starosedlský Hrádek,V Potocích, Memoriál K. Kluka a M. Lupáče
-
2018/06/16 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2018/06/16 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Odry za železářstvím Orava, O putovní štít města Oder
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem, Memoriál Josefa Válka (2B)
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/30 Velké Kunětice, fotbalové hřiště TJ Sokol
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/01 Areál DHZ Lúky, 34. ročník súťaže o Zlatú Prilbu
-
2018/07/01 Sazovice - výletíšte Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice, fotbalové hřiště
-
2018/07/07 Janovice, hřiště za zámkem
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/09 Leskovec nad Moravicí, fotbalové hřiště
-
2018/07/14 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec
-
2018/07/14 Křepice, fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce, noční soutěž, 2B
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
Kdy Kde Liga