Morkovice, Hasičárna 2016 - V. ročník O putovní přilbu Josefa Vašiny

Liga: -
Místo: Morkovice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 07. 05. 2016 13:00
Kontakt:   Kristina Krejčí, SDH Morkovice
Telefon:  602704472

Začátek rezervace: 23. 04. 2016 09:00
Konec rezervace: 07. 05. 2016 12:30
Začátek tipování:  07. 05. 2016 20:00
Konec hlasování: 07. 05. 2016 00:00
Zadal: Ondřej Janečka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhmorkovice.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Termín konání:  sobota 7.5.2016

Prezence:                    12,30 – 13,00 hod.

Nástup:                       13,00 hod.

 

Místo konání:   cvičiště u hasičské zbrojnice v Morkovicích

 

Kategorie:                  Muži, Ženy, Starší páni

 

Způsob provedení:   dle pravidel PS a SHS

-         sportovní hadice povoleny

-         bez přetlakového ventilu s nastartovanou PPS

                                      muži - 3 B

                                      ženy, starší páni - 2 B

 

Startovné:                  150,- Kč za 1 družstvo

 

Ceny:                  v kategorii muži, ženy:

                            1. místo:               putovní cena, věcné ceny  

     1. – 3. místo:        poháry, věcné ceny

                            4. - 5. místo:         věcné ceny

 

v kategorii starší páni:

     1. – 3. místo:        poháry, věcné ceny

                            4. - 5. místo:         věcné ceny

 

Občerstvení:    bude zajištěno v prostorách konání soutěže

 

Přihlášení a rezervace:

                            www.sdhmorkovice.cz

     Kristina Krejčí, Jabloňová 818, 768 33 Morkovice

                            tel. 602 704 472, e-mail: Krejci.Kristina@seznam.cz

 

 

Akce je podpořena Městem Morkovice – Slížany.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-morkovice-7683.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Morkovice KMOndřej Janečka
22Medlov KMOndřej Janečka
33Křenovice PRTomáš Brabenec
44Litenčice KMRadoslav Gregor
55Počenice KMPavel Kunčar
66Tršice OLJaroslav Hubka
78Hoštice KMAntonín Novák
89Chropyně KMVladislav Sedlařík
910Želeč PVSDH Želeč
1013Roštění KMTomáš Hráček
1114Chvalnov KMDaniel Šušlík
1215Mladcová ZLOndra Struška
1320TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
1421Dětkovice VYMichal Hrabánek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Morkovice KMOndřej Janečka
22TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
33Morkovice KMOndřej Janečka
44Nětčice KMSvatava Navrátilová
55Hoštice KMPavla Nováková
66Pravčice KMJiří Možíš
77Počenice KMPavel Kunčar
88Pačlavice KMNikola Staňková
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Morkovice KMOndřej Janečka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  TAG Zahnašovice KM16,8017,1817,182018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Špičky PR17,5016,8017,502018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Morkovice KM--18,422017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice APV17,3418,5418,542018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Počenice KM--18,972017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  TAG Zahnašovice KM19,0918,6319,092013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nětčice KM19,4219,1919,422013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Morkovice KM19,9019,2319,902018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Čechy PR--20,032017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lobodice PR--20,142017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Polkovice PR19,8120,2020,202018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bílovice PV18,8520,3320,332018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Rokytnice PR--20,722017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Císařov PR19,7920,8020,802018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Počenice KM20,1920,8420,842018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kojetín PR20,5121,0421,042018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zdounky KM21,4021,5921,592013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dětkovice PV17,2821,7021,702018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kojetín PR--23,112017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Morkovice KM21,3123,4223,422013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Pačlavice KM23,9324,9124,912013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rokytnice PR24,6725,0125,012018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lhota KM27,8627,2027,862013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hodějice VY30,4231,0931,092013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Polkovice PR--31,492017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Počenice KM35,7834,2835,782013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Čechy PR30,3839,7039,702018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dětkovice VY50,5050,5350,532018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Trusovice OL--76,562017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Určice PV--NP2018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Určice PV--NP2017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Morkovice, Kroměříž, II. ROČNÍK O PUTOVNÍ PŘILBU JOSEFA VAŠINY
-
2014/05/03 Morkovice, O putovní přilbu Josefa Vašiny
-
2015/05/02 Morkovice, IV. ročník O putovní přilbu Josefa Vašiny
-
2016/05/07 Morkovice, Hasičárna, V. ročník O putovní přilbu Josefa Vašiny
-
2017/05/06 Morkovice, O putovní přilbu J.Vašiny-VC MHJ
MHJPR
2018/05/05 Morkovice u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2017-Morkovice-O putovní přilbu J.Vašiny
MHJPR
2019/05/04 Morkovice u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2019 - Morkovice -
MHJPR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga