Mříčná 2019 - Mříčenský pohár

Liga: JL
Místo: Mříčná
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 25. 05. 2019 14:00
Kontakt:   Petr Sedláček
Telefon:  735 052 644

Začátek rezervace: 20. 05. 2019 20:00
Konec rezervace: 24. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  20. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 24. 05. 2019 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

fotbalové hřiště 
e-mail: sdhmricna@seznam.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mricna-10170.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kosmonosy MB16,6315,8916,632017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jinolice RenmotorJC16,4616,6816,682016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,7716,9116,912018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Obrubce MB16,9216,7616,922018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pšánky HK16,9216,8816,922016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jinolice RenmotorJC16,7017,0417,042014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chrášťany LT17,0917,1317,132016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jablonec nad Jizerou SM16,1317,1517,152017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chrášťany LT17,2216,7417,222017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Pšánky AHK--17,242013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Pšánky HK17,2816,9117,282017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dobšín KameniceMB16,8417,3217,322016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dneboh MB17,0017,4217,422017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Smidary HK17,4517,1217,452017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Zlatá Olešnice JN16,6517,4717,472017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Veselá MB17,2817,5017,502018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jinolice RenmotorJC16,7017,5017,502017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Jirkov JN17,5517,0117,552017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krásná Ves MB17,3817,5517,552017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Chrášťany LT17,6017,2917,602014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Jirkov JN17,4517,6617,662018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Kosmonosy MB17,2117,7017,702014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dneboh MB17,1417,7317,732016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Libuň JC--17,772013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Veselá MB17,7717,8617,862016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Zlatá Olešnice JN17,9017,7317,902016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Kosmonosy MB17,9117,7217,912016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Sychrov MB17,6418,0518,052018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Tatobity SM18,0617,8118,062014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Sychrov MB17,8618,0718,072017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Jablonec nad Jizerou SM18,1016,8718,102016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Tatobity SM18,1517,1318,152017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Krásná Ves MB18,1917,6918,192018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Pšánky BHK--18,222013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Obrubce MB17,6318,2418,242017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Podůlší BéčkoJC17,5518,2618,262016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Libuň JC18,3517,3118,352014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Veselá MB--18,372013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Jinolice RenmotorJC--18,372013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Veselá MB18,3918,0618,392017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Sychrov MB18,1718,4018,402014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dobšín - KameniceMB18,4418,1318,442014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Podůlší BéčkoJC18,0218,4518,452017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Kosmonosy MB17,8218,4818,482018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Jirkov JN--18,492013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Pšánky AHK18,5018,0918,502014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Dneboh MB18,5018,0918,502014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Podůlší JC18,5318,1018,532014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Malá Skála JN18,5318,5918,592018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Košťálov SM17,8018,8418,842018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Mříčná SM--18,882013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Kosmonosy MB--18,892013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Košťálov SM18,8118,9618,962017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Pšánky BHK18,9718,9018,972014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Podůlší JC--18,972013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Kopidlno JC19,0417,4419,042017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Dobšín KameniceMB19,0818,2119,082018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Karlinky LI18,9119,1619,162016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Malá Skála JN18,9219,2619,262016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Dobšín - KameniceMB--19,412013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Veselá MB18,0319,5119,512014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Olešnice SM19,2819,5719,572018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Jílové u Držkova JN18,6319,6219,622018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Lestkov SM--19,732013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Obrubce MB19,6420,0320,032016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Krásná Ves MB--20,082013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Mříčná SM20,3119,5420,312014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Krásná Ves MB20,5119,7120,512014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Bašnice JC20,8818,7020,882014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Úmyslovice NB20,9220,9620,962014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Sychrov MB19,9021,3121,312016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Jeřmanice LI20,4521,3721,372016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Krásná Ves MB18,8121,4121,412016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Dneboh MB--21,762013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Benešov u Semil SM--22,212013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Myštěves HK18,8522,4122,412016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Tatobity SM--22,472013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Pšánky HK22,6821,1922,682018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Benešov u Semil SM23,1024,1424,142016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Sychrov MB--25,942013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Příchovice JN20,1726,7626,762017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Peřimov SM--26,812013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Mříčná SM25,1827,6027,602018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Velké Hamry JN28,5218,3628,522018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Benešov u Semil SMNPNPNP2018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Jílové u Držkova JNNPNPNP2014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Zlatá Olešnice JNNPNPNP2018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Velké Hamry JNNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Malá Skála JNNPNPNP2014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Úmyslovice NB--NP2013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Jílové u Držkova JN18,17NPNP2017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Bašnice JC--NP2013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Jílové u Držkova JN18,27NPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Jirkov JNNPNPNP2014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Podůlší BéčkoJCNPNPNP2018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Dobšín KameniceMBNPNPNP2017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Dneboh MBNPNPNP2018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Jirkov JNNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Benešov u Semil SMNPNPNP2014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Tatobity SMNPNPNP2018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/26 Mříčná, SM, Mříčenský pohár
JL
2008/05/31 Mříčná, SM, Mříčenský pohár
JL
2013/05/25 Mříčná, Mříčná
-
2013/05/25 Mříčná, fotbalové hřiště, Mříčenský pohár
JL
2014/05/31 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2015/05/30 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2016/05/28 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2017/05/27 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2018/05/26 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
2019/07/20 Borovice, Borovický pohár
JL
2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2019/11/08 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga