Mříčná 2024 - Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 6.KOLO

Liga: -
Místo: Mříčná
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 22. 09. 2024 08:45
Kontakt:   Holec Michal
Telefon:  737 256 703

Začátek rezervace: 12. 09. 2024 20:00
Konec rezervace: 19. 09. 2024 20:00
Začátek tipování:  22. 09. 2024 20:00
Konec hlasování: 22. 09. 2024 00:00
Zadal: Michal Holec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

6.KOLO - Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - disciplíny - POŽÁRNÍ ÚTOK (tráva), chodící ZHVB - bude upřesněno


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mricna-14094.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kosmonosy MB16,6315,8916,632017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,4616,6816,682016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,7716,9116,912018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Obrubce MB16,9216,7616,922018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pšánky HK16,9216,8816,922016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Renmotor Jinolice JC16,7017,0417,042014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chrášťany LT17,0917,1317,132016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jablonec nad Jizerou SM16,1317,1517,152017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Kosmonosy MB17,2217,1017,222019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Chrášťany LT17,2216,7417,222017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Pšánky AHK--17,242013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pšánky HK17,2816,9117,282017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dobšín Kamenice KameniceMB16,8417,3217,322016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dneboh MB17,0017,4217,422017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Zlatá Olešnice JN17,4417,1317,442019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Smidary HK17,4517,1217,452017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Zlatá Olešnice JN16,6517,4717,472017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Veselá MB17,2817,5017,502018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Renmotor Jinolice JC16,7017,5017,502017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Jirkov JN17,5517,0117,552017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Krásná Ves MB17,3817,5517,552017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chrášťany LT17,6017,2917,602014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Jirkov JN17,4517,6617,662018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Kosmonosy MB17,2117,7017,702014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dneboh MB17,1417,7317,732016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Libuň JC--17,772013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Obrubce MB17,4117,7917,792019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Veselá MB17,7717,8617,862016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Zlatá Olešnice JN17,9017,7317,902016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kosmonosy MB17,9117,7217,912016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Sychrov MB17,6418,0518,052018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Tatobity SM18,0617,8118,062014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Sychrov MB17,8618,0718,072017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Jablonec nad Jizerou SM18,1016,8718,102016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Tatobity SM18,1517,1318,152017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Krásná Ves MB18,1917,6918,192018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Pšánky BHK--18,222013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Obrubce MB17,6318,2418,242017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Podůlší BéčkoJC17,5518,2618,262016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Libuň JC18,3517,3118,352014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Veselá MB--18,372013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Renmotor Jinolice JC--18,372013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Veselá MB18,3918,0618,392017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Sychrov MB18,1718,4018,402014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Košťálov SM17,7018,4018,402019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Dneboh MB18,4117,9118,412019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Dobšín Kamenice - KameniceMB18,4418,1318,442014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Podůlší BéčkoJC18,0218,4518,452017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Kosmonosy MB17,8218,4818,482018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Jirkov JN--18,492013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Dneboh MB18,5018,0918,502014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Pšánky AHK18,5018,0918,502014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Podůlší JC18,5318,1018,532014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Malá Skála JN18,5318,5918,592018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Dobšín Kamenice KameniceMB17,6618,6218,622019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Košťálov SM17,8018,8418,842018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Mříčná SM--18,882013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Kosmonosy MB--18,892013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Malá Skála JN18,9218,7718,922019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Košťálov SM18,8118,9618,962017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Pšánky BHK18,9718,9018,972014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Podůlší JC--18,972013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Dubenec TU17,2718,9818,982019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Kopidlno JC19,0417,4419,042017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dobšín Kamenice KameniceMB19,0818,2119,082018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Jílové u Držkova JN19,1117,9319,112019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Karlinky LI18,9119,1619,162016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Velké Hamry JN19,2019,0119,202019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Malá Skála JN18,9219,2619,262016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Dobšín Kamenice - KameniceMB--19,412013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Tatobity SM19,4216,8819,422019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Veselá MB18,0319,5119,512014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Olešnice SM19,2819,5719,572018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Jílové u Držkova JN18,6319,6219,622018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Lestkov SM--19,732013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Veselá MB19,6119,8919,892019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Chyjice JC19,9317,9719,932019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Obrubce MB19,6420,0320,032016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Krásná Ves MB--20,082013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Sychrov MB17,4720,2720,272019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Mříčná SM20,3119,5420,312014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Krásná Ves MB20,5119,7120,512014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Jirkov JN19,9120,6620,662019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Mříčná SM19,8220,7820,782019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Bašnice JC20,8818,7020,882014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Úmyslovice NB20,9220,9620,962014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Sychrov MB19,9021,3121,312016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Jeřmanice LI20,4521,3721,372016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Krásná Ves MB18,8121,4121,412016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Dneboh MB--21,762013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Benešov u Semil SM--22,212013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Krásná Ves MB18,0022,2622,262019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Myštěves HK18,8522,4122,412016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Tatobity SM--22,472013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Pšánky HK22,6821,1922,682018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Benešov u Semil SM23,1024,1424,142016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Sychrov MB--25,942013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Příchovice JN20,1726,7626,762017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Peřimov SM--26,812013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Mříčná SM25,1827,6027,602018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/26 Mříčná, SM, Mříčenský pohár
JL
2008/05/31 Mříčná, SM, Mříčenský pohár
JL
2013/05/25 Mříčná, Mříčná
-
2013/05/25 Mříčná, fotbalové hřiště, Mříčenský pohár
JL
2014/05/31 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2015/05/30 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2016/05/28 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2017/05/27 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2018/05/26 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2022/09/04 Mříčná, fotbalové hřiště, Pohár OSH Semily
-
2023/09/16 Mříčná, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 6.KOLO
-
2024/09/22 Mříčná, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 6.KOLO
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/23 Chlebičov, Moravskoslezský pohár Chlebičov
-
2024/06/23 Areál Lesík - Dolní Životice, 3. kolo Opavské kolo - Dolní Životice
-
2024/06/28 Hasičské hřiště Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku žáků
-
2024/06/28 Vrchoslavice -fotbalové hřiště, Vrchoslavská pohárovka- noční soutěž v PÚ 2B
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Zádveřice - fotbalové hřiště, Zádveřské šedesátky + Zádveřské stovky
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/06/29 Milostovice, 5. kolo MSP (3B)
-
2024/06/29 Závada, 4. kolo - Pohár AUTOBONDGROUP Opavská liga v PS
-
2024/06/29 BOHUMILICE - ROZSTŘEL, BOHUMILICE - ROZSTŘEL
-
2024/06/29 Hasičský areál U Jizery, Noční soutěž
-
2024/06/29 Stupešice hasičské hřiště, Pohár starostky obce, noční soutěž, 2b
-
2024/06/30 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce
-
2024/06/30 SDH Kobeřice, 6. kolo Moravskoslezského poháru
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Hrobice - Dubíček, Pohárová soutěž O pohár obce Hrobice
-
2024/07/06 Roseč, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/06 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B
-
2024/07/07 Velké Karlovice, O Valašský širák (2B)
-
2024/07/07 SENINKA - U kulturního domu, O PUTOVNÍ POHÁR SDH
-
2024/07/12 Závada, 6. kolo NHHL
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/13 Velký Týnec, u zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Velký Týnec na 2B
-
2024/07/13 Černotín - značeno při hlavní, 27.ročník "Memoriálu Miroslava Šlesingera" 3B + 2B
-
2024/07/13 Hněvošice - pod pahorkem, 7. kolo MSP v požárním útoku Hněvošice
-
2024/07/13 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce
-
2024/07/14 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B
-
2024/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 7. kolo NHHL Bohuslavice
-
2024/07/19 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2024/07/19 Vidče,hřišté TJ Sahara, Noční pohárová soutéž,PU 2B
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně
-
2024/07/20 Habrovany,hasičský areál u ČOV, II.Memoriála Ladislava Bezděka
-
2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky
-
2024/07/21 Hrotovice, U dolního rybníka, O pohár města Hrotovice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/17 14:00, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo)
-
Kdy Kde Liga