Mříčná 2013 - Mříčná

Liga: -
Místo: Mříčná
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 25. 05. 2013 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 25. 05. 2013 00:00
Konec rezervace: 25. 05. 2013 10:00
Začátek tipování:  25. 05. 2013 00:00
Konec hlasování: 25. 05. 2013 00:00
Zadal: Michaela Malá

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mricna-2013-05-25-4333.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM17,0417,0617,062018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Benešov u Semil SM17,1816,6217,182016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Košťálov SM17,2517,1317,252016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Borovice MB17,5817,6117,612014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Katusice MB17,6317,6017,632018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Libuň JC17,1217,7117,712017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála BéčkoJN17,5717,7917,792014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Košťálov SM17,7217,8017,802017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Obrubce MB17,8817,4217,882016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Benešov u Semil SM17,3817,9417,942014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sychrov MB17,6618,0418,042014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Benešov u Semil SM--18,072013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bratříkov JN18,0817,2518,082017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jablonec nad Jizerou SM17,9118,2818,282017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Krásná Ves MB18,3216,7018,322016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bratříkov JN18,3618,3818,382016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sychrov MB18,2918,4218,422016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bratříkov JN18,4917,7818,492018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Benešov u Semil SM17,7518,5118,512017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Krásná Ves MB18,0118,5618,562017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sychrov MB18,5918,1118,592017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sychrov MB--18,622013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Malá Skála BéčkoJN18,7517,5618,752016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sychrov AMB17,4018,7518,752018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Malá Skála BéčkoJN18,8217,7618,822018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Benešov u Semil SM18,7818,9218,922018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Libuň JC18,9417,0818,942016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Borovice MB17,9418,9718,972016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Břehy MB18,2718,9718,972017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Jeřmanice LI17,4418,9718,972016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Huť JN19,0718,0619,072016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Krásná Ves MB--19,282013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Borovice MB--19,302013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bratříkov JN19,3518,9519,352014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Myštěves HK19,8317,4219,832014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Huť JN18,5019,8319,832017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Jeřmanice LI19,9619,3619,962014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Smidary HK20,0119,6020,012017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Jablonec nad Jizerou SM20,1920,4920,492016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Malá Skála BéčkoJN--20,702013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Sychrov BMB20,8021,0521,052018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Karlinky LI21,0920,8421,092016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Mříčná SM21,7822,4822,482018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Sychrov MMB22,2922,6722,672017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bratříkov JN--22,942013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Libuň JC--23,412013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Libuň JC23,4123,3623,412013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Libuň JC18,3424,0524,052014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Jeřmanice LI27,6419,5627,642018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Libuň JC28,0318,9828,032018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Kosmonosy MB28,5928,2528,592018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Krásná Ves MB24,6634,2234,222014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Myštěves HK--35,082013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Břehy MB--40,382013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Malá Skála BéčkoJN42,9418,8242,942017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Huť JN20,1948,5848,582014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Jablonec nad Jizerou SMNPNPNP2014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Huť JN--NP2013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Chrášťany LTNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Borovice MBNPNPNP2017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Mříčná SMNPNPNP2014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/26 Mříčná, SM, Mříčenský pohár
JL
2008/05/31 Mříčná, SM, Mříčenský pohár
JL
2013/05/25 Mříčná, Mříčná
-
2013/05/25 Mříčná, fotbalové hřiště, Mříčenský pohár
JL
2014/05/31 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2015/05/30 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2016/05/28 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2017/05/27 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2018/05/26 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga