Mříčná 2014 - Mříčenský pohár

Liga: JL
Místo: Mříčná
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 31. 05. 2014 10:00
Kontakt:   Petr Sedláček
Telefon:  737236774

Začátek rezervace: 22. 05. 2014 20:00
Konec rezervace: 30. 05. 2014 23:30
Začátek tipování:  31. 05. 2014 20:00
Konec hlasování: 31. 05. 2014 00:00
Zadal: Kateřina Kmínková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mricna-2014-05-31-4903.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mříčná SMsdhmricna
22Libuň JCJan S
33Pšánky AHKMichaela Malá
44Bašnice JCMichaela Malá
55Podůlší JCKatka Kerdová
66Kosmonosy MBPetr Bárta
77Pšánky BHKMichaela Malá
88Benešov u Semil A mužiSMAnna Antonyová
99Tatobity SMJosef Židů
1010Jirkov JNBarbora Křapková
1111Jinolice RenmotorJCVojtěch Kratochvíl
1212Dobšín Dobšín - KameniceMBPetr Bárta
1313Jílové u Držkova JNPavel Štěpán
1414Krásná Ves MBVeronika Kneblová
1515Sychrov MBRadek Kuntoš
1616Dneboh MBLukáš Danda
1717Malá Skála JNRadek Havelka
1819Benešov u Semil B mužiSMAnna Antonyová
1920Veselá MBOlda Česák
2021Úmyslovice NBTomáš Luxemburk
2122Chrášťany LTMiloš Zeman
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIJan Kühnel
22Myštěves HKOlíf Pánková
33Libuň JCMichaela Malá
44Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
55Krásná Ves ženyMBVeronika Kneblová
66Mříčná SMsdhmricna
77Benešov u Semil SMBarbora Menšíková
88Sychrov MBBarbora Křapková
99Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
1010Borovice MBRadek Kuntoš
1111Huť JNPetra Šteyrová
1212Malá Skála Malá Skála BéčkoJNNikol Vavřichová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM17,0417,0617,062018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Benešov u Semil SM17,1816,6217,182016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Košťálov SM17,2517,1317,252016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Košťálov SM17,6017,0317,602019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Borovice MB17,5817,6117,612014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Katusice MB17,6317,6017,632018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Libuň JC17,1217,7117,712017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Malá Skála BéčkoJN17,5717,7917,792014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Košťálov SM17,7217,8017,802017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Obrubce MB17,8817,4217,882016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Benešov u Semil SM17,3817,9417,942014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sychrov MB17,6618,0418,042014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Benešov u Semil SM--18,072013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bratříkov JN18,0817,2518,082017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Jablonec nad Jizerou SM17,9118,2818,282017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Krásná Ves MB18,3216,7018,322016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bratříkov JN18,3618,3818,382016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Sychrov MB18,2918,4218,422016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bratříkov JN18,4917,7818,492018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Benešov u Semil SM17,7518,5118,512017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krásná Ves MB18,0118,5618,562017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sychrov MB18,5918,1118,592017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sychrov MB--18,622013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sychrov AMB17,4018,7518,752018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Malá Skála BéčkoJN18,7517,5618,752016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Malá Skála BéčkoJN18,8217,7618,822018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pěnčín JN18,4718,9218,922019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Benešov u Semil SM18,7818,9218,922018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Libuň JC18,9417,0818,942016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Jeřmanice LI17,4418,9718,972016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Borovice MB17,9418,9718,972016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Břehy MB18,2718,9718,972017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Huť JN19,0718,0619,072016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Krásná Ves MB--19,282013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Borovice MB--19,302013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Malá Skála BéčkoJN19,0419,3219,322019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Bratříkov JN19,3518,9519,352014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bratříkov JN19,7619,7819,782019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Sychrov AMB19,2119,8119,812019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Myštěves HK19,8317,4219,832014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Huť JN18,5019,8319,832017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Jeřmanice LI19,9619,3619,962014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Smidary HK20,0119,6020,012017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Jablonec nad Jizerou SM20,1920,4920,492016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Kosmonosy MB18,5420,5920,592019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Malá Skála BéčkoJN--20,702013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Jeřmanice LI20,9518,7920,952019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sychrov BMB20,8021,0521,052018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Karlinky LI21,0920,8421,092016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Katusice MB20,4221,2721,272019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Mříčná SM21,6920,7521,692019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Mříčná SM21,7822,4822,482018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Sychrov MMB22,2922,6722,672017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bratříkov JN--22,942013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Libuň JC--23,412013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Libuň JC23,4123,3623,412013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Libuň JC18,3424,0524,052014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Jeřmanice LI27,6419,5627,642018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Libuň JC28,0318,9828,032018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Kosmonosy MB28,5928,2528,592018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Veselá SM29,4430,0930,092019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Krásná Ves MB24,6634,2234,222014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Myštěves HK--35,082013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Břehy MB--40,382013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Malá Skála BéčkoJN42,9418,8242,942017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Huť JN20,1948,5848,582014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Mříčná SMNPNPNP2014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Ploukonice SMNPNPNP2019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Jablonec nad Jizerou SMNPNPNP2014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Huť JN--NP2013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Chrášťany LTNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Sychrov BMBNPNPNP2019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Borovice MBNPNPNP2017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/26 Mříčná, SM, Mříčenský pohár
JL
2008/05/31 Mříčná, SM, Mříčenský pohár
JL
2013/05/25 Mříčná, Mříčná
-
2013/05/25 Mříčná, fotbalové hřiště, Mříčenský pohár
JL
2014/05/31 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2015/05/30 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2016/05/28 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2017/05/27 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2018/05/26 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
2019/07/20 Borovice, Borovický pohár
JL
2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2019/11/08 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga