Myslibořice, hřiště 2014 - Noční soutěž v PÚ

Liga: -
Místo: Myslibořice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 23. 08. 2014 20:30
Kontakt:   Roman Benda
Telefon:  777078146

Začátek rezervace: 09. 08. 2014 21:00
Konec rezervace: 23. 08. 2014 08:00
Začátek tipování:  08. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 23. 08. 2014 00:00
Zadal: Roman Benda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Myslibořice Vás srdečně zve na VIII. ročník

 

 

Noční soutěže v požárním útoku

 

Soutěž se koná v sobotu 23.8.2014 ve sportovním areálu u ZŠ od 20.30, příjezd a prezentace do 20.15 hodin.  Soutěž zahájí ženy. Kategorie mužů je otevřena do startu posledního družstva.

 

Startovné:  150 Kč.

Pravidla: soutěž bude provedena dle Směrnice hasičských sportovních soutěží pro muže a ženy - platné od 1. 1. 2012 (Soubor předpisů SH ČMS - 1/17-2011) a v souladu se Statutem OLHS okresu Třebíč platným od 1. 5. 2013.

Povoleny hadice dle EXTRALIGY ČR v PÚ, bez použití přetlakového ventilu, možno použít pojistky, elektronická časomíra SDH Myslibořice, sklopné terče.

Dráha travnatá, náběh travnatý, základna beton.

Dráha i základna osvětlena.

 

Pořadí: dle rezervace na Firesportu, poté dle příjezdu na soutěž.

 

Kategorie: ženy 2B, muži 3B.

 

Výhry: první 3 družstva v obou kategoriích: poháry, finanční odměny, věcné ceny.

 

 

 

                   Bude zajištěno bohaté občerstvení, SDH Myslibořice se těší na Vaši účast. Kontakt: Roman Benda 777078146


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mysliborice-2014-08-23-5770.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myslibořice TRRoman Benda
22Litovany TRTomáš Juřena
33Hodov TRSDH Hodov
44Bačice TRSDH Bačice-Udeřice
55Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
66Příložany TRJarda Blatný
77Kamenná TRJakub Procházka
88Nárameč TRPetr Pavlík
99Lipník TRTereza Tomková
1012Petrovice BTRJakub Jeřábek
1113Mladoňovice TRAleš Daňhel
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myslibořice TRRoman Benda
22Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
34Lipník TRTereza Tomková
46Radonín TRZuzana Číhalová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krasonice JI15,9916,1916,192017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,0316,5816,582018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Oponešice TR16,6016,6016,602017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Oponešice TR16,3516,6516,652016/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mladoňovice TR16,8016,8216,822016/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Sedlatice AJI16,8316,2516,832017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Litovany TR16,9216,8916,922015/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Police TR17,0916,9217,092018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Sedlatice BJI17,1016,2717,102018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR17,1016,7917,102017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Výčapy TR17,1517,1317,152016/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Oponešice TR17,1317,2217,222014/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Výčapy ATR16,8717,2517,252018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mladoňovice TR17,2617,0417,262018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kamenná TR17,3117,4017,402017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Trnava TR16,7117,4017,402012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Krasonice JI--17,442013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Petrovice BTR17,4916,9917,492017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Police TR17,1917,5217,522017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Mladoňovice TR17,4017,5417,542014/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Litovany TR17,4517,5817,582017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Výčapy ATR16,9617,6517,652012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Stará Říše JI17,6717,2217,672014/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Příložany TR17,6817,2717,682018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dešná JH17,7217,6917,722017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Kamenná TR17,7317,4917,732012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Čechtín TR17,7517,1117,752018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Černín ZN17,7117,7717,772016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dobřínsko ZN17,8017,5517,802017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Mladoňovice TR17,8217,6117,822015/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Litovany TR17,8317,6517,832016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Sedlatice JI17,8417,1517,842014/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Výčapy ATR17,8817,8317,882017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Černín ZN17,2117,9217,922018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kamenná TR17,3717,9317,932014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Kamenná TR17,2917,9517,952015/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Mladoňovice TR17,9617,1917,962012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Myslibořice TR17,9917,9917,992014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Střížov JI17,9917,9217,992015/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Kněžice TR17,7917,9917,992016/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Litovany TR17,4618,0018,002018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Kamenná TR18,0017,1518,002018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Petrovice BTR18,0117,6918,012015/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Stařeč TR17,7918,0218,022017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Černín ZN18,0317,2118,032017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Myslibořice TR18,0717,7718,072015/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Dešná BJH18,0817,4418,082015/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Myslibořice TR18,0918,0718,092017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Trnava TR18,1217,8418,122015/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Čechtín TR18,1518,1718,172017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Oponešice TR18,1817,5218,182015/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Mladoňovice TR--18,182013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Nárameč TR18,1917,9018,192015/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Střížov JI18,2017,6818,202018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Mikulovice ZN18,1818,2718,272018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Sedlatice BJI17,9118,3118,312017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Bačice TR18,1918,3418,342016/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Jaroměřice nad Rokytnou TR18,3718,2918,372015/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,1318,3818,382014/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--18,392013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Nárameč TR18,2518,4118,412012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Příštpo TR--18,412013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Radonín TR17,7718,4218,422016/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Bačice TR18,4418,2518,442014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Čikov TR--18,442013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Vémyslice ZN--18,492013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Radonín TR18,3118,5818,582012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bačice TR18,5818,2918,582017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Vémyslice ZN18,4518,5818,582016/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Kostníky TR18,3618,6018,602016/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Výčapy TR18,0818,6318,632011/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Kněžice TR18,6518,0618,652012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Bačice TR18,4518,6718,672013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Mladoňovice TR18,6418,6718,672013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Sokolí TR17,9518,6818,682013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Radonín TR--18,742013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Stařeč TR18,7418,4718,742014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Kněžice TR17,7818,7518,752018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Petrovice BTR17,8418,7518,752014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Chlum TR18,6318,8218,822018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Kněžice TR18,7918,8318,832014/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Trstěnice ZN--18,862013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Sokolí TR18,8617,1918,862018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Myslibořice TR18,8918,2118,892012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Bačice TR18,9018,5518,902015/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Petrovice BTR18,9218,1818,922014/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Jaroměřice nad Rokytnou TR--18,942013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Radonín TR17,5818,9718,972017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Stařeč TR18,4918,9818,982016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Litovany TR18,9817,9818,982015/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Moravské Budějovice TR18,6019,0019,002014/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Výčapy TR17,2119,0019,002015/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Dolní Smrčné JI19,0118,4019,012014/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Račerovice TR19,0218,7219,022013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Petrovice BTR18,9519,0219,022015/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Bransouze TR18,4019,0419,042017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Kamenná TR--19,082013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Vladislav TR18,4619,1219,122013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Bačice TR19,1218,9319,122016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Lipník TR18,6819,1419,142013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/26 Myslibořice,
TRL
2012/07/01 Myslibořice,
TRL
2012/08/24 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ
-
2013/06/30 Myslibořice, O pohár starosty obce
TRL
2013/08/24 Myslibořice, sportovní areál, Noční soutěž v PÚ, ženy 2B, muži 3B
-
2014/05/11 Myslibořice, O pohár starosty obce
TRL
2014/08/23 Myslibořice, hřiště, Noční soutěž v PÚ
-
2015/05/10 Myslibořice areál u ZŠ, O pohár starosty obce
TRL
2015/10/04 Myslibořice, Otevření nové základny
-
2016/05/08 Myslibořice areál u ZŠ, O pohár starosty obce
TRL
2016/09/10 Myslibořice -hřiště u ZŠ, Noční soutěž v požárním útoku
-
2017/05/28 Myslibořice areál u ZŠ, O pohár starosty obce
TRL
2017/08/26 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ - jubilejní 10. ročník
-
2018/05/27 Myslibořice, O pohár starosty obce
TRL
2018/08/25 Myslibořice ZRUŠENO, ZRUŠENO
-
2019/05/26 Myslibořice, O pohár starosty obce
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga