Myštěves 2020 - O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Myštěves
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 30. 08. 2020 09:30
Kontakt:   Pepa Vašina
Telefon:  777 970 056

Začátek rezervace: 16. 08. 2020 19:00
Konec rezervace: 30. 08. 2020 09:30
Začátek tipování:  16. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 30. 08. 2020 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mysteves-10902.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čeperka PAPořadatelé Pořadatelé
22Sychotín BKHonza Adamec
33Letohrad - Jeleni UOPořadatelé Pořadatelé
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Zahnašovice KMHonza Adamec
66Velké Hoštice OPHonza Adamec
77Prchalov BNJHonza Adamec
88Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
99Vésky BUHHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Krotějov TAHonza Adamec
1313Lavičky ZRHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Trnava TRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Obrubce MBHonza Adamec
2222Dubenec TUMartínek z Dubence
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Zderaz CRHonza Adamec
2525Zbožnov CRJakub Střítežský
2626Sloup PZHonza Adamec
2727Starý Jičín NJHonza Adamec
2828Rohovládova Bělá PAHonza Adamec
2929Hrabice PTPořadatelé Pořadatelé
3030Trnov RKMartínek z Dubence
3131Tatobity SMAnna
3232Seč CRFilip Kružík
3333Ratiboř VSHonza Adamec
3434Čeperka PAJarda Svoboda
3535Olešnice SMLukáš Marek
3636Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3737Zlatá Olešnice JNJaroslav Kudrnáč
3838Krásná Ves MBJan Macoun
3939Frýdštejn JNMartin Bušek
4040Břehy MBPetr Zavrtálek
4141Srch PAJiří Panchártek
4242Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
4343Lišov CBTheodor Matouš
4444Chlebičov OPJiří Lasák
4545Pšánky HKJakub Doskočil
4646Černčice NAPetr Rak
4747Prchalov CNJJakub Šenk
4848Hradčany LITomáš Najman
4949Záchlumí UOVojtěch Martinek
5050Morašice CRJiří Škodný
5151Lodín HKDavid Horák
5253Košťálov SMTomáš Tulach
5354Zderaz CCRZderaz C Zderaz C
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
22Letohrad - Orlice UOHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Budišov TRHonza Adamec
55Sloup PZHonza Adamec
66Košťálov SMHonza Adamec
77Nevcehle JIHonza Adamec
88Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
99Benetice TRHonza Adamec
1010Malé Hoštice OPHonza Adamec
1111Ratiboř VSHonza Adamec
1212Markvartovice OPHonza Adamec
1313Dlouhá Ves RKHonza Adamec
1414Dětkovice VYHonza Adamec
1515Hrobice PAEliška Trnková
1616Nepomuky UOKateřina Krudencová
1717Ploukonice SMAnna
1818Čeperka PAJarda Svoboda
1919Katusice MBBlanka Kuntošová
2020Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová
2121Kosmonosy MBAnna Jirčáková
2222Bílovice UHKarolína Gajdošíková
2323Milostovice OPTom
2424Chotíkov PSMonča


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT15,9915,8415,992017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sloup PZ15,9616,0916,092019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sloup PZ15,9616,0916,092019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Skrochovice OP16,1216,1816,182018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Skrochovice OP16,1216,1816,182018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Vitiněves JC16,2816,1116,282014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dětkovice VY16,2116,4416,442020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Košťálov SM16,6016,3416,602018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Košťálov SM16,6016,3416,602018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nevcehle JI--16,602015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Myštěves HK16,6616,3216,662020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Letohrad - Orlice UO16,1816,6816,682020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Renmotor Jinolice JC15,7416,7116,712020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Orlice UO16,2016,8016,802017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nepomuky UO16,5117,0017,002019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nepomuky UO16,5117,0017,002019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nevcehle JI17,0616,5317,062019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Olešná HB17,0916,5217,092020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kosmonosy MB17,1316,8317,132020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Košťálov SM16,1117,1717,172019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Košťálov SM16,1117,1717,172019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sloup PZ17,1916,2717,192018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Špičky PR17,2016,8517,202018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Letohrad - Orlice UO17,2116,9617,212014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chotíkov PS17,2417,0217,242020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sloup PZ16,9817,2817,282020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Košťálov SM17,3116,5417,312020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Myštěves HK16,6417,3117,312017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dětkovice VY16,8717,3317,332019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dětkovice VY16,8717,3317,332019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Vitiněves JC16,8317,3517,352015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Vitiněves JC--17,352015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dvorce TA17,3916,3417,392018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Chrášťany LT--17,422015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chrášťany LT17,4216,2217,422015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hrobice PA17,4316,4517,432018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Košťálov SM16,7117,4817,482017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hrobice ExplosiaPA17,5116,7817,512018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dvorce TA16,1417,5217,522019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Malé Hoštice OP17,5316,7317,532019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dolní Přím HK17,5317,5617,562017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Katusice MB17,3017,5817,582018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Katusice MB17,3017,5817,582018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Ploukonice SM17,3217,6217,622020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Olešná HB17,3217,6317,632019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Markvartovice OP16,9017,6417,642020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Jeřmanice LI17,7517,2317,752017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Krásná Ves MB--17,802015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Krásná Ves MB17,8017,5817,802015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Libuň JC17,3917,8117,812015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Libuň JC--17,812015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Letohrad - Orlice UO--17,832015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Letohrad - Orlice UO16,8417,8317,832015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dolní Přím HK17,9617,7317,962014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Nepomuky UO17,9717,6617,972020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Benešov u Semil SM17,9916,5017,992015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Benešov u Semil SM--17,992015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Dolní Přím HK--18,032015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Libuň JC16,9018,0318,032014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Dolní Přím HK17,3118,0318,032015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Krásná Ves MB17,1718,0718,072017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Dlouhá Ves RK18,0817,5818,082019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dlouhá Ves RK18,0817,5818,082019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Hrobice PA17,1418,1518,152017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dlouhá Ves RK18,1817,9418,182018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Dlouhá Ves RK18,1817,9418,182018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Letohrad - Červená UO17,5318,2118,212019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Letohrad - Červená UO17,5318,2118,212019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Jablonec nad Jizerou SM17,8718,4018,402015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Jablonec nad Jizerou SM--18,402015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Myštěves HK18,5117,7918,512015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Myštěves HK--18,512015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Dlouhá Ves RK18,5318,5118,532017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Letohrad - Orlice UO18,5818,5718,582013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Myštěves HK18,6018,1418,602014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Nepomuky UO18,5218,6718,672017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Libňatov TU18,9917,7918,992013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Nepomuky UO17,4219,0219,022018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Nepomuky UO17,4219,0219,022018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Jeníkovice HK19,0418,2419,042014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Letohrad - Červená UO17,1819,0919,092018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Malé Hoštice OP19,1617,6619,162018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Malé Hoštice OP19,1617,6619,162018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Hrobice ExplosiaPA16,8919,2019,202019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Hrobice ExplosiaPA16,8919,2019,202019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Libuň JC16,7219,2919,292017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Budišov TR19,1019,3619,362019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Nepomuky UO19,4619,0719,462015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Nepomuky UO--19,462015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Libňatov TU19,4119,5419,542014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Myštěves HK19,6617,6519,662013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Trnov RK19,0719,7319,732014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Vitiněves JC19,1919,7319,732013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Dolní Přím HK19,3319,8019,802013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Letohrad - Kunčice UO17,8619,8119,812015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Letohrad - Kunčice UO--19,812015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Roudnice HK17,9619,8219,822017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Libňatov TU19,2319,8419,842015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Myštěves HK19,6019,8719,872019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Myštěves HK19,6019,8719,872019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Myštěves, O putovní pohár SDH Myštěves
VČHL
2014/06/08 Myštěves, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/06/21 Myštěves, 4. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2015/06/21 Myštěves, O pohár Myštěves
EXČR
2017/05/07 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2017/06/11 Myštěves, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/05/05 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, 10. kolo VČHL
VČHL
2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/30 Areál Myštěves, VČHL 2020
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/06/26 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2021/06/27 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/10 Malá Skála, O pohár starosty SDH
EXČR
2021/07/11 Benešov u Semil, Benešovský pohár
EXČR
2021/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/31 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/08/01 Čechtín, O pohár
EXČR
2021/08/14 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
EXČR
2021/08/15 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/08/28 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2021/08/29 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2021/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga