Myštěves 2020 - O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Myštěves
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 30. 08. 2020 09:30
Kontakt:   Pepa Vašina
Telefon:  777 970 056

Začátek rezervace: 16. 08. 2020 19:00
Konec rezervace: 30. 08. 2020 09:30
Začátek tipování:  16. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 30. 08. 2020 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mysteves-10902.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čeperka PAPořadatelé Pořadatelé
22Sychotín BKHonza Adamec
33Letohrad - Jeleni UOPořadatelé Pořadatelé
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Zahnašovice KMHonza Adamec
66Velké Hoštice OPHonza Adamec
77Prchalov BNJHonza Adamec
88Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
99Vésky BUHHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Krotějov TAHonza Adamec
1313Lavičky ZRHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Trnava TRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Obrubce MBHonza Adamec
2222Dubenec TUMartínek z Dubence
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Zderaz CRHonza Adamec
2525Zbožnov CRJakub Střítežský
2626Sloup PZHonza Adamec
2727Starý Jičín NJHonza Adamec
2828Rohovládova Bělá PAHonza Adamec
2929Hrabice PTPořadatelé Pořadatelé
3030Trnov RKMartínek z Dubence
3131Tatobity SMAnna
3232Seč CRFilip Kružík
3333Ratiboř VSHonza Adamec
3434Čeperka PAJarda Svoboda
3535Olešnice SMLukáš Marek
3636Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3737Zlatá Olešnice JNJaroslav Kudrnáč
3838Krásná Ves MBJan Macoun
3939Frýdštejn JNMartin Bušek
4040Břehy MBPetr Zavrtálek
4141Srch PAJiří Panchártek
4242Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
4343Lišov CBTheodor Matouš
4444Chlebičov OPJiří Lasák
4545Pšánky HKJakub Doskočil
4646Černčice NAPetr Rak
4747Prchalov CNJJakub Šenk
4848Hradčany LITomáš Najman
4949Záchlumí UOVojtěch Martinek
5050Morašice CRJiří Škodný
5151Lodín HKDavid Horák
5253Košťálov SMTomáš Tulach
5354Zderaz CCRZderaz C Zderaz C
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
22Letohrad - Orlice UOHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Budišov TRHonza Adamec
55Sloup PZHonza Adamec
66Košťálov SMHonza Adamec
77Nevcehle JIHonza Adamec
88Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
99Benetice TRHonza Adamec
1010Malé Hoštice OPHonza Adamec
1111Ratiboř VSHonza Adamec
1212Markvartovice OPHonza Adamec
1313Dlouhá Ves RKHonza Adamec
1414Dětkovice VYHonza Adamec
1515Hrobice PAEliška Trnková
1616Nepomuky UOKateřina Krudencová
1717Ploukonice SMAnna
1818Čeperka PAJarda Svoboda
1919Katusice MBBlanka Kuntošová
2020Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová
2121Kosmonosy MBAnna Jirčáková
2222Bílovice UHKarolína Gajdošíková
2323Milostovice OPTom
2424Chotíkov PSMonča


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Prchalov NJ15,9415,9815,982019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Prchalov NJ15,9415,9815,982019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC16,1116,1316,132018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,1116,1316,132018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hrabůvka PR15,9416,1716,172019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hrabůvka PR15,9416,1716,172019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hrabůvka PR16,1816,1116,182020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Velké Hoštice OP16,1915,9816,192020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Renmotor Jinolice JC16,0116,2316,232019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Renmotor Jinolice JC16,0116,2316,232019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Renmotor Jinolice JC16,0516,2916,292020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mladoňovice TR16,3016,2716,302019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mladoňovice TR16,3016,2716,302019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Čechtín TR16,3116,3516,352020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pasohlávky BO16,1316,3816,382019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Olešná HB15,8116,3816,382019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Lavičky ZR16,1916,3816,382019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,422015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Pasohlávky BO16,3316,4416,442020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Čikov TR16,2616,4516,452019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Čikov TR16,2616,4516,452019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bašnice JC16,0416,4516,452018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bašnice JC16,0416,4516,452018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Nevcehle JI16,0316,4616,462019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Stará Říše JI16,4716,3316,472020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Myštěves HK16,4716,4516,472019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Renmotor Jinolice JC16,1416,4716,472017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Libuň JC--16,512015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Libuň JC16,3616,5116,512015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bašnice JC15,6416,5316,532017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Velké Hoštice OP16,5416,4616,542018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Velké Hoštice OP16,5416,4616,542018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Plumlov PV16,5416,3416,542019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Lavičky ZR16,5416,5816,582018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Letohrad - Kunčice BUO16,6116,2916,612017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Oponešice TR16,4416,6216,622018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Stará Říše JI--16,622015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Letohrad - Kunčice BUO16,2816,6316,632019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Letohrad - Kunčice BUO16,2816,6316,632019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Letohrad - Jeleni UO16,5416,6416,642019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Letohrad - Jeleni UO16,5416,6416,642019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Myštěves HK16,2416,6416,642018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Renmotor Jinolice JC--16,672015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Renmotor Jinolice JC16,0416,6716,672015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Plumlov PV16,2216,6916,692018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Zahnašovice KM16,5116,7016,702020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Obrubce MB16,7016,4016,702020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,7516,3516,752018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Letohrad - Kunčice BUO16,5416,7716,772014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Renmotor Jinolice JC16,2416,8416,842013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Plumlov PV16,8116,8816,882020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Myštěves HK16,2116,9316,932017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Černčice NA16,8016,9316,932019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Pšánky HK16,9516,6116,952017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Zahorčice ST16,9716,4716,972019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Horní Radechová BNA16,7717,0317,032014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Lavičky ZR--17,032015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Letohrad - Kunčice CUO--17,042015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Letohrad - Kunčice CUO16,4417,0417,042015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Pšánky AHK16,3117,0617,062013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Nevcehle JI16,3017,0617,062020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Sychotín BK16,8317,0617,062020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Plumlov PV--17,082015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Libuň JC17,0916,8317,092013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Velký Třebešov NA17,1017,0917,102017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Krotějov TA16,3117,1017,102018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Letohrad - Jeleni UO17,1216,9817,122017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Letohrad - Kunčice DUO17,1416,9917,142019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Prchalov NJ16,5517,1417,142020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Únětice 1911 PJ--17,152015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Hrobice PA16,4417,1617,162017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Bříšťany JC17,0217,1717,172014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Starý Lískovec Sport BM16,9017,1817,182015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Radostín nad Oslavou ZR16,2017,1817,182018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Starý Lískovec Sport BM--17,182015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Košťálov SM16,5817,2017,202017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Sloup PZ17,2316,5817,232020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Bystřec AUO17,1017,2417,242014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Letohrad - Kunčice BUO16,4917,2517,252018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Letohrad - Kunčice BUO16,4917,2517,252018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Žernovník BK--17,262015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Velké Hoštice OP17,2717,0517,272019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Velké Hoštice OP17,2717,0517,272019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Bystřec AUO17,2817,1417,282017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Záchlumí UO17,2916,5817,292019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Vřesovice HO16,8317,3017,302019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Zderaz CCR16,7117,3117,312020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Zlatá Olešnice JN17,3317,2817,332019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Letohrad - Jeleni UO16,9317,3417,342018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Letohrad - Jeleni UO16,9317,3417,342018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Malá Skála JN17,2217,3417,342018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Trnov RK17,3616,9517,362014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Pšánky AHK17,3716,5017,372014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Prchalov NJ--17,372015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Bystřec AUO17,3917,4117,412015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Chotěmice TA17,4217,1417,422019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Bašnice JC--17,432015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Bašnice JC16,7817,4317,432015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Frýdštejn JN17,4316,2817,432019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Vésky BUH17,4416,8617,442020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Myštěves, O putovní pohár SDH Myštěves
VČHL
2014/06/08 Myštěves, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/06/21 Myštěves, 4. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2015/06/21 Myštěves, O pohár Myštěves
EXČR
2017/05/07 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2017/06/11 Myštěves, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/05/05 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, 10. kolo VČHL
VČHL
2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/30 Areál Myštěves, VČHL 2020
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže