Myštěves 2015 - O pohár Myštěves

Liga: EXČR
Místo: Myštěves
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 21. 06. 2015 11:00
Kontakt:   Pepa Vašina
Telefon:  777 970 056

Začátek rezervace: 07. 06. 2015 20:00
Konec rezervace: 21. 06. 2015 11:00
Začátek tipování:  07. 06. 2015 20:00
Konec hlasování: 21. 06. 2015 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mysteves-6114.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Oponešice TRJosef Navrátil
22Prchalov NJHonza Adamec
33Nepomuky UOLukáš Lešikar
44Havlovice TUAleš Hejna
55Jaronice CBFrantišek Pecka
66Čeperka NPALeoš Kříž
77Horní Radechová BNAPavel Ďuriš
88Rohovládova Bělá PAJarda Svoboda
99Bohdalín PEHonza Adamec
1010Chrášťany LTHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Starý Lískovec Sport  SportBMHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1414Trnava TRHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Stará Říše JIHonza Adamec
1717Letohrad - Kunčice  CUOHonza Adamec
1818Velký Třebešov NAHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Žernovník BKHonza Adamec
2222Lavičky ZRHonza Adamec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Sychotín BKHonza Adamec
2525Tatobity SMHonza Adamec
2626Lhotky Sport ZRHonza Adamec
2727Jankov BNHonza Adamec
2828Libuň JCHonza Adamec
2929Kosmonosy MBPepa Adam
3030Benešov u Semil SMBarbora Menšíková
3131Pšánky HKVáclav Zubr
3232Roudnice HKZdeňka Klapková
3333Choustníkovo Hradiště TUHonza Seneta
3434Trnov RKLukáš Žid
3535Myštěves HKJaromír Rosůlek
3636Petrovice TRPetr Večeřa
3737Petrovice TRPetr Večeřa
3838Obrubce MBPepa Adam
3939Choltice PADavid čermák
4040Hrobice PAHonza Louža
4141Únětice PJLuboš Balvín
4242Letohrad - Orlice UOLukáš Velič
4344Bříšťany JCRadovan Bludský
4446Mříčná SMsdhmricna
4547Pustkovec OVDominik Weinfurter
4648Jeníkovice HKJana Kupková
4749Slepotice PAVítězslav Felcman
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Orlice UOEliška Moravcová
22Myštěves HKOlíf Pánková
33Chrášťany LTHonza Adamec
44Sychotín BKHonza Adamec
55Nevcehle JIHonza Adamec
66Vitiněves JCHonza Adamec
77Libuň JCHonza Adamec
88Benešov u Semil SMBarbora Menšíková
99Roudnice HKZdeňka Klapková
1010Libňatov TULeoš Kříž
1111Krásná Ves MBVeronika Kneblová
1212Dolní Přím HKSDH Dolní Přím
1313Nepomuky UOMartin Valda
1414Rokytno PAMichaela Knížková
1515Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
1616Malá Skála BéčkoJNNikol Vavřichová
1717Letohrad - Kunčice UOPavla Štěpánková
1818Borovice MBRadek Kuntoš


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC16,1116,1316,132018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,422015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bašnice JC16,0416,4516,452018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jinolice RenmotorJC16,1416,4716,472017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Libuň JC--16,512015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Libuň JC16,3616,5116,512015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bašnice JC15,6416,5316,532017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Velké Hoštice OP16,5416,4616,542018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Lavičky ZR16,5416,5816,582018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Letohrad - Kunčice BUO16,6116,2916,612017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Oponešice TR16,4416,6216,622018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI--16,622015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jinolice RenmotorJC16,0416,6716,672015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jinolice RenmotorJC--16,672015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Plumlov PV16,2216,6916,692018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,7516,3516,752018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice BUO16,5416,7716,772014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Jinolice RenmotorJC16,2416,8416,842013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Myštěves HK16,2116,9316,932017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Pšánky HK16,9516,6116,952017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Horní Radechová BNA16,7717,0317,032014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lavičky ZR--17,032015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Letohrad - Kunčice CUO--17,042015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Letohrad - Kunčice CUO16,4417,0417,042015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Pšánky AHK16,3117,0617,062013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Plumlov PV--17,082015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Libuň JC17,0916,8317,092013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Velký Třebešov NA17,1017,0917,102017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Krotějov TA16,3117,1017,102018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Letohrad JeleniUO17,1216,9817,122017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Únětice PJ--17,152015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Hrobice PA16,4417,1617,162017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bříšťany JC17,0217,1717,172014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Starý Lískovec Sport BM16,9017,1817,182015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Radostín nad Oslavou ZR16,2017,1817,182018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Starý Lískovec Sport BM--17,182015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Košťálov SM16,5817,2017,202017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Bystřec AUO17,1017,2417,242014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Letohrad - Kunčice BUO16,4917,2517,252018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Žernovník BK--17,262015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bystřec AUO17,2817,1417,282017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Letohrad JeleniUO16,9317,3417,342018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Malá Skála JN17,2217,3417,342018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Trnov RK17,3616,9517,362014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Prchalov NJ--17,372015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Pšánky AHK17,3716,5017,372014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Bystřec AUO17,3917,4117,412015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Bašnice JC--17,432015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Bašnice JC16,7817,4317,432015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Lhotky Sport ZR--17,542015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Zahorčice ST17,5716,7517,572018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Podůlší BéčkoJC17,6317,5617,632013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Bohdalín PE--17,672015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Bohdalín PE17,7216,9817,722018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Bašnice JC17,7317,1717,732013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Trnava TR17,7716,3017,772018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Bašnice JC17,3317,7817,782014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Pšánky HK--17,802015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Pšánky AHK16,7817,8017,802015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Moravany PA17,5617,8717,872017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Pšánky BHK17,5917,9117,912013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Čeperka NPA17,0817,9117,912014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Trnov RK17,8317,9517,952017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Hrobice PA--17,972015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Hrobice PA17,4317,9717,972015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Letohrad - Orlice UO18,0316,7418,032015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Čeperka PA17,2518,1018,102017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Moravany PA18,1316,9918,132018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Chotěmice TA18,1317,5118,132018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Pšánky BHK17,8518,1418,142014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Choltice PA18,1617,9918,162015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Velký Třebešov NA17,0718,1818,182014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Letohrad - Orlice BUO17,9518,2218,222017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Dubenec TU18,3117,8618,312017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Čeperka NPA18,3218,3418,342015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Obrubce MB18,3517,9818,352015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Petrovice BTR17,7318,3718,372018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Roudnice HK18,4318,1018,432014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Stradouň UO18,4718,2518,472017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Tuř JC17,8018,5518,552014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Rohovládova Bělá PA18,5618,3218,562014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Myštěves HK18,5917,9218,592013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Horní Radechová BNA18,7417,7818,742015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Havlovice TU18,7418,5818,742014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Košťálov SM18,7517,6218,752018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Jeníkovice HK18,8618,7718,862015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Břehy MB18,8818,7018,882018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Letohrad - Kunčice BUO--19,192015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Letohrad - Kunčice BUO17,4419,1919,192015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Červený Kostelec NA19,2718,6019,272013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Olešná HB17,6719,2719,272018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Pasohlávky BV--19,322015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Havlovice TU18,4819,3819,382013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Letohrad - Kunčice CUO19,4017,0419,402013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Pšánky HK19,4517,1019,452018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Jankov BN--19,512015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Horní Radechová ANA18,5819,5219,522013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Jinolice RenmotorJC19,5518,4319,552014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Tatobity SM--19,572015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Střezetice HK19,6919,2019,692013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Myštěves, O putovní pohár SDH Myštěves
VČHL
2014/06/08 Myštěves, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/06/21 Myštěves, 4. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2015/06/21 Myštěves, O pohár Myštěves
EXČR
2017/05/07 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2017/06/11 Myštěves, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/05/05 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, 10. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga