Načeradec 2012 -

Liga: BNL
Místo: Načeradec
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 11. 08. 2012 12:00
Kontakt:   Hlinský Antonín
Telefon:  724188674

Začátek rezervace: 11. 08. 2012 20:00
Konec rezervace: 11. 08. 2012 12:00
Začátek tipování:  11. 08. 2012 20:00
Konec hlasování: 11. 08. 2012 00:00
Zadal: Milan Pádivý

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-naceradec-2012-08-11-2854.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chářovice ABN16,8116,9416,942016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chářovice ABN16,9016,9616,962013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jankov BN16,7716,9816,982018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Žďár JH17,0316,9417,032013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Daměnice BN17,1116,9017,112016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jankov BN17,3217,0017,322013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jankov BN--17,492014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Zdislavice ABN17,5116,8017,512016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Louňovice pod Blaníkem BN17,0117,5417,542016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Tomice BN17,5117,6317,632016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Zdislavice ABN--17,692014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Jankov BN--17,752015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Radětice PB17,7217,7917,792017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Načeradec ABN17,8717,8217,872016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Žďár JH17,8617,9217,922016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dalovy BN17,7217,9317,932016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Daměnice BN17,2517,9317,932018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Drahňovice BN17,9417,5917,942018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Tomice BN18,0517,2118,052018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Chářovice BBN18,0418,0518,052016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ctiboř BN17,7018,1218,122017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Malovice BN17,5718,1318,132018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Tomice BN17,9218,1818,182017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Makov TA18,2518,2018,252016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dalovy BN17,9318,2718,272017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Louňovice pod Blaníkem BN--18,272015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chmelná BN18,2917,7318,292016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Zdislavice BN18,2318,3118,312017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Zdislavice ABN--18,322015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Načeradec ABN--18,332014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Sloup PZ17,7918,3718,372016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Tomice BN--18,452015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Kamenice nad Lipou PE17,4918,4518,452017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Sloup PZ--18,452015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Bukovany BN--18,462015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Zdislavice BN18,4617,2418,462013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Chářovice ŠponaBN17,4018,4718,472017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Makov TA18,1718,4718,472018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Daměnice BN--18,512015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Načeradec ABN18,5417,8518,542013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Křížkový Újezdec PH18,1218,5918,592018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Bezděkov pod Třemšínem PB--18,622014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Daměnice BN18,6218,6218,622013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Načeradec ABN--18,642015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Tomice ABN18,3818,7418,742013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Tomice ABN--18,762014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Všechlapy BN--18,832014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Daměnice BN18,8218,8418,842017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Chmelná BN--18,852015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Chářovice BBN--18,862015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Radětice PB18,7818,9018,902013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Chářovice BBN--18,912014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Sedmpány BN--19,072014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Malovice BN--19,092015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Radětice PB18,8819,1019,102018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Louňovice pod Blaníkem BN19,1818,5319,182013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Dalovy BN18,81191,1819,182013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Žirovnice PE18,2719,2919,292017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Ctiboř BN18,9019,3119,312016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Makov TA--19,362015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Chářovice ABN--19,382014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Bukovany BN19,4018,6319,402013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Chmelná BN19,4019,2819,402018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Louňovice pod Blaníkem BN--19,432014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Ctiboř BN19,4718,9419,472018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Chářovice ŠponaBN19,0819,5119,512018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Přibyšice BN19,5518,8219,552016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Odlochovice BN19,5619,6019,602016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Načeradec BN19,0819,6219,622017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Malovice BN--19,652014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Střezimíř KohoutiBN19,6619,5719,662018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Drahňovice BN19,6918,5219,692016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Načeradec BBN--19,772014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Křivsoudov BN19,8819,6719,882018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Daměnice BN--20,132014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Malovice BN19,1020,1720,172017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Radošovice BN20,3719,9420,372017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Načeradec BBN--20,392015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Dubějovice BN20,4319,9520,432017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Louňovice pod Blaníkem BN20,5218,8120,522018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Radošovice BN19,3120,5420,542018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Chmelná BN20,6020,5120,602017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Bukovany BN--20,652014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Martinice BN20,7020,1720,702013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Křivsoudov ABN19,9520,7020,702016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Načeradec BN20,7317,9320,732018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Martinice BN--20,762014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Zdislavice BBN20,0320,8820,882016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Tomice BBN20,9619,9220,962013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Všechlapy BN21,0620,1121,062013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Křivsoudov BN--21,122014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Radětice PB--21,212014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Křivsoudov ABN--21,212015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Přibyšice BN18,6121,2421,242018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Chlum BN21,2521,2521,252018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Zdislavice BBN--21,312015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Záhoří ABN--21,332014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Dalovy BBN--21,342015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Odlochovice BN--21,392014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Netvořice BN20,8421,5821,582017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/11 Načeradec,
BNL
2013/08/10 Načeradec, 6. kolo BNL
BNL
2014/08/09 Načeradec, O pohár
BNL
2015/08/08 Načeradec, O pohár
BNL
2016/08/06 Načeradec, O pohár
BNL
2017/08/05 Načeradec, 6. kolo BNL- noční soutěž
BNL
2018/08/04 Načeradec, 6. kolo BNL- noční soutěž
BNL
2019/08/03 Načeradec, 8. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Drahňovice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/06/22 Křivsoudov, 2. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/06 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/13 Louňovice pad Blaníkem, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/14 Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/20 Chářovice, 6. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/27 Malovice, 7. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/08/03 Načeradec, 8. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/08/17 Jankov, 9. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/08/24 Miřetice / Chmelná, 10. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga