Náměšť na Hané 2018 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Náměšť na Hané
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 04. 08. 2018 21:00
Kontakt:   delegát ONL: Lukáš Hampl
Telefon:  775 125 187

Začátek rezervace: 29. 07. 2018 19:00
Konec rezervace: 04. 08. 2018 12:00
Začátek tipování:  04. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 04. 08. 2018 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-N%C3%A1m%C4%9B%C5%A1%C5%A5-na-Han%C3%A9-337445329683667/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Hasičský areál u Koupaliště


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-namest-na-hane-9505.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Náměšť na Hané OLPavel Navrátil - admin ONL
22Cholina OLPatrik Maksant
33Pavlov VýběrSUPavel Navrátil - admin ONL
44Kožušany MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
55Olešnice XOLPavel Navrátil - admin ONL
66Císařov MužiPRPavel Navrátil - admin ONL
77Náměšť na Hané ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
88Nenakonice OLBarbora Paráková
99Krasice PVKarolína Burešová
1010Měrotín MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
1111Olešnice ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1212Náměšť na Hané Muži 2OLPavel Navrátil - admin ONL
1313Loučany OLTomáš Hlavinka
1414Ludéřov MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
1515Střížov OLMartin Andrýsek
1616Kožušany ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1717Domamyslice PVJakub Hlavinka
1818Břevenec OLAlžběta Polanská
1919Myslejovice PVAlča Buriánková
2020Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2121Bílovice PVJan Krupa
2222Vojnice ŽenyOLTereza Jílková
2323Čelechovice na Hané PVJan Zelinka
2424Cholina OLSabina Hájíčková
2525Ráječek SUlallin
2626Podolí PRBřeťa Koplík
2727Dubčany OLRadek Konečný
2828Nemile SUJaroslav Hecl
2929Radíkov OLTomáš Herzog
3030Třeština SULadislav Plechatý
3131Nové Dvory OLJiřina Navrátilová
3232Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
3333Nenakonice OLPetra Trefilová
3434Dětkovice ženyPVPavla Melková
3535Bílovice Ženy BPVPetr Dokoupil
3636Pěnčín PVPeťa Bartoňková
3737Blatec OLEva Sahligerová
3838Svésedlice OLSDH Svésedlice
3939Štíty SUMarek
4040Dolany OLPetr Holoubek
4141Dětkovice PVLadislav Kořínek
4242Niva PVTomáš Růžička
4343Lesnice ženySUVíťa
4444Velký Týnec žOLAnna Majerova
4545Vojnice OLJakub Brijar
4646Nemile ŽenySUKlára Krčilová
4747Císařov ŽenyPRVeronika Vránová
4848Dub nad Moravou OLMichal Zbořil
4949Svésedlice ženyOLMarkéta Bečáková
5050Tovačov  ŽenyPREliška Večeřová
5151Maršíkov ZenySUjan Vaculík
5252Olšany u Prostějova mužiPVPatrik Ručil
5353Grygov MužiOLAdam Dvorský
5454Břidličná BRJíří Skopal
5555Šumvald OLBoB Kobylka
5657Velký Týnec OLJan Jeřábek
5759Lošov OLJiří
5860Haňovice ŽenyOLNicol Pospíšilová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Měrotín OL15,1615,1915,192017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bílovice PV15,2814,3715,282018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Břevenec OL15,3215,4415,442017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Náměšť na Hané OL15,4615,3815,462018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Měrotín OL15,5714,8015,572018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Čelechovice na Hané PV15,6215,3415,622018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ludéřov OL15,8215,1315,822017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Cholina OL15,6915,9015,902018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chválkovice OL15,6615,9115,912017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ráječek SU16,2214,9016,222018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Myslejovice PV16,3715,7816,372018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Střelice OL16,4016,0116,402017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kožušany OL15,9316,4116,412017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Náměšť na Hané OL15,9316,7716,772017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Císařov PR15,3416,8816,882018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chválkovice OL17,0715,9317,072018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Svésedlice OL16,8917,2517,252018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Střížov OL17,5816,0617,582017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Šumvald OL17,9117,7417,912017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Střížov OL18,1015,8018,102018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Domamyslice DvojkaPV18,1315,6418,132017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Tršice OL18,2217,6518,222017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hlubočky OL18,2515,8618,252017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Kožušany OL18,5915,5618,592018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Pavlov-výběr SU17,2518,6918,692017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Podolí PR19,0718,7219,072017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krasice PV18,4920,2020,202017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Čechy pod Kosířem PV20,2519,3020,252018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Náměšť na Hané 2OL20,4619,8620,462018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Cholina OL16,0320,7320,732017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dolany BOL18,8820,8920,892017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dolany OL21,7616,9921,762018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Olešnice XOL21,7421,9421,942018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Čechy pod Kosířem PV22,1322,0822,132017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Břidličná BR22,1621,8622,162017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Pavlov-výběr SU22,6815,1722,682018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Lošov OL22,4023,3223,322017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Grygov OL20,7223,6823,682018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Ludéřov OL14,7025,1825,182018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Olšany u Prostějova PV28,3628,5728,572018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Třeština SU30,9828,5630,982018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Bohuňovice OL32,0030,9632,002017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Svésedlice OL30,3932,0532,052017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dubčany OL31,9932,3132,312018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nenakonice OL32,4232,1032,422017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Grygov OL19,7833,1633,162017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Domamyslice DvojkaPV16,9236,1236,122018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Nenakonice OL36,9428,7036,942018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Podolí PR37,3736,4737,372018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dub nad Moravou OL50,9152,1352,132017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Vojnice OL52,5754,0654,062018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Droždín OLNPNPNP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Olešnice OL19,4915,96NP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Lošov OLNP17,87NP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Drahanovice OLNPNPNP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Bílovice PVNPNPNP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Radíkov OL26,0824,85NP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Velký Týnec OLNPNPNP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Břidličná BRNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Nemile SUNP16,16NP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Laškov PVNPNPNP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Dub nad Moravou OL25,1924,70NP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Troubelice OLNPNPNP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Štíty SUNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Niva PVNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pěnčín PV17,8118,7218,722017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Maršíkov SU18,8318,8518,852018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krasice PV19,0218,7319,022017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Loučany OL19,0218,2719,022018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Cholina OL18,7219,2119,212018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Krasice PV19,3419,3119,342018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pěnčín PV19,6119,4719,612018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Velký Týnec OL19,3219,7019,702018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nové Dvory OL19,8719,0619,872018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bílovice BPV19,3119,8919,892018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Náměšť na Hané OL19,7620,0920,092017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Břevenec OL20,3719,6820,372017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Olešnice OL20,6518,4720,652018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Náměšť na Hané OL20,6120,8620,862018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Svésedlice OL19,8721,0721,072017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nenakonice OL21,1121,3121,312017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chválkovice OL20,4522,1022,102017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Grygov OL22,2721,2422,272017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Blatec OL22,7221,1422,722018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lesnice SU22,6022,7822,782018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velký Týnec OL19,5423,2823,282017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Svésedlice OL19,9723,3623,362018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Medlov OL21,0024,7724,772017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Kožušany OL20,6025,8025,802017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Vojnice OL26,8025,5426,802018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Haňovice OL19,9129,0829,082018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bohuňovice OL30,2627,9530,262017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Cholina OL30,2330,3830,382017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Trusovice OL30,7723,9830,772017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nenakonice OL31,0331,3531,352018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nové Dvory OL35,8534,1635,852017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Loučany OL23,4221,71NP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Olešnice OLNPNPNP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Čechy pod Kosířem PVNP24,13NP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Laškov PVNPNPNP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nemile SU22,5622,06DSQ2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/06 Náměšť na Hané, koupaliště, 1. Noční soutěž SDH Náměšť na Hané na koupališti
-
2017/08/05 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B
ONL
2018/08/04 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže