Nárameč 2019 - O pohár SDH

Liga: TRL
Místo: Nárameč
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 30. 06. 2019 12:30
Kontakt:   Pavlík Petr
Telefon:  737153002

Začátek rezervace: 16. 06. 2019 12:30
Konec rezervace: 30. 06. 2019 11:00
Začátek tipování:  16. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 29. 06. 2019 00:00
Zadal: Roman Benda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-naramec-10342.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nárameč TRRoman Benda
22Kouty PTRJan Neuman
33Petrovice BTRJakub Jeřábek
44Kamenná TRMichal Rouš
55Čechtín TRLibor Tvarůžek
66Myslibořice TRRoman Benda
77Jasenice TROndřej Nováček
88Příložany TRMichal Machálek
99Kojatín TRMarie
1010Rácovice TROndřej Šťastný
1111Kněžice TRRosťa Neuwirth
1212Bransouze TRMartin Caha
1313Výčapy ATRMichal Svoboda
1414Čikov TROndřej Lukeš
1515Budíkovice TRSDH Budíkovice
1630Blatnice TRSDH Blatnice
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nárameč TRRoman Benda
22Budišov TRŽaneta Slabá
33Bačice TRPetra Mezírková
44Myslibořice TRRoman Benda
55Petrůvky TRPavla Pěnčová
66Kouty TRJan Neuman
77Výčapy TRVít Svoboda
88Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
99Čechtín TRMája Horká
1015Výčapy dorostenkyTRVít Svoboda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Čikov TR16,3816,3516,382019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Čechtín TR16,3516,6616,662019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Petrovice BTR16,9916,7916,992019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Výčapy BTR17,2317,2017,232019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Myslibořice TR17,3117,4717,472019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Výčapy ATR17,4817,6917,692019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Příložany TR18,3518,1818,352019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kouty PTR18,6018,6018,602019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Budíkovice TR18,0518,6218,622019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Kamenná TR18,7517,6318,752019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nárameč TR18,5019,0219,022019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bransouze TR19,7018,1019,702019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Litovany TR20,1817,9420,182019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Heraltice TR20,8519,6420,852019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kojatín TR20,6221,6221,622019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Rácovice TR21,8522,8322,832019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Kněžice TR24,8418,9224,842019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/06/30 Nárameč, O pohár SDH
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/19 Myslibořice, O pohár starosty obce
TRL
2020/08/02 Litovany, O pohár obce Litovany
TRL
2020/08/09 Radonín, O pohár starostky obce
TRL
2020/08/16 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2020/08/29 Stařeč, O pohár starosty SDH
TRL
2020/08/30 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2020/09/06 Budíkovice, O pohár
TRL
2020/09/12 Petrovice, Memoriál Josefa Honse
TRL
2020/09/13 Čechtín, O pohár SDH
TRL
2020/09/20 Kněžice, O pohár OÚ, memoriál A. Šloufa
TRL
Kdy Kde Liga