Nekoř 2023 - Nekořský pohár

Liga: VCU
Místo: Nekoř
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 16. 09. 2023 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 01. 09. 2023 20:00
Konec rezervace: 16. 09. 2023 10:00
Začátek tipování:  16. 09. 2023 20:00
Konec hlasování: 16. 09. 2023 00:00
Zadal: Lukáš Lešikar

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nekor-13585.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nekoř UOOndrej Kavalek
22Lanškroun UOTereza Voborná
33Záchlumí UOJan Divíšek
44Bystřec PUOErik Černohorský
55Česká Rybná AUOTomáš Pfeifer
66Bošín UOEvžen Kalousek
77Letohrad - Kunčice EUODavid Hlaváček
88Česká Rybná BUOTomáš Pfeifer
99Černovír UOMatouš Zachař
1010Česká Rybná AUOTomáš Pfeifer
1111Lanšperk UOPetr Beneš
1212Horní Třešňovec UOSDH HT
1313Letohrad - Kunčice DUOKarolína Šulcová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mistrovice UORomana Dolečková
22Bohousová UORadek Pfeifer
33Letohrad - Kunčice CUOKarolína Šulcová
44Černovír UOMatouš Zachař
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lanšperk UOPetr Beneš
22Černovír UOMatouš Zachař
Ženy >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Černovír UOMatouš Zachař


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Brandýs nad Orlicí UO--24,132015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dolní Čermná UO--24,242015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bystřec BUO--24,372015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Lukavice AUO--24,892015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dolní Dobrouč UO--25,782015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bošín UO--26,972015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Orlice BUO--27,292015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Horní Čermná AUO--27,412015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nekoř UO--27,482015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Černovír AUO--27,842015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Černovír BUO--28,322015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Horní Třešňovec AUO--28,722015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad - Červená UO--29,112015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Nepomuky UO--29,392015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bystřec AUO--30,982015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Lanšperk UO--31,062015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mostek UO--33,692015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Záchlumí UO--34,452015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Lukavice BUO--36,192015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/20 Nekoř, UO, Nekořský pohár
VCU
2009/09/19 Nekoř, UO, Nekořský pohár
VCU
2013/09/21 Nekoř, O pohár
VCU
2014/09/13 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
2015/09/19 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
2016/09/17 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
2017/09/16 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
2019/09/14 Nekoř, Nekoř
VCU
2021/09/11 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
2022/09/17 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
2023/09/16 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
2024/09/21 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry
VCU
2024/09/07 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2024/09/14 Lanšperk, Pod hradem Lanšperk
VCU
2024/09/15 Česká Rybná, Pohár
VCU
2024/09/21 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
Kdy Kde Liga