Nekoř 2014 - Nekořský pohár

Liga: VCU
Místo: Nekoř
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 13. 09. 2014 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 13. 09. 2014 20:00
Konec rezervace: 13. 09. 2014 10:00
Začátek tipování:  13. 09. 2014 20:00
Konec hlasování: 13. 09. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nekor-2014-09-13-4645.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Brandýs nad Orlicí UO--24,132015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dolní Čermná UO--24,242015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bystřec BUO--24,372015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Lukavice AUO--24,892015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dolní Dobrouč UO--25,782015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bošín UO--26,972015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Orlice BUO--27,292015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Horní Čermná AUO--27,412015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nekoř UO--27,482015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Černovír AUO--27,842015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Černovír BUO--28,322015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Horní Třešňovec AUO--28,722015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad - Červená UO--29,112015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Nepomuky UO--29,392015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bystřec AUO--30,982015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Lanšperk UO--31,062015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mostek UO--33,692015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Záchlumí UO--34,452015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Lukavice BUO--36,192015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/20 Nekoř, UO, Nekořský pohár
VCU
2009/09/19 Nekoř, UO, Nekořský pohár
VCU
2013/09/21 Nekoř, O pohár
VCU
2014/09/13 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
2015/09/19 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
2016/09/17 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
2017/09/16 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
2019/09/14 Nekoř, Nekoř
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Záchlumí, Záchlumí
VCU
2019/06/01 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2019/06/02 Bystřec, Bystřec
VCU
2019/06/08 Mladkov, Okresní kolo
VCU
2019/06/22 Černovír, Černovír
VCU
2019/06/30 Nepomuky, Nepomuky
VCU
2019/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí
VCU
2019/09/07 Lanškroun, Lanškroun
VCU
2019/09/08 Lanšperk, Lanšperk
VCU
2019/09/14 Nekoř, Nekoř
VCU
Kdy Kde Liga