Němetice 2021 - 10. ročník Memorialu Václava Kunovského

Liga: -
Místo: Němetice
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 13. 08. 2021 22:00
Kontakt:   Lubomir Kunovsky
Telefon:  608871144

Začátek rezervace: 01. 08. 2021 15:35
Konec rezervace: 13. 08. 2021 22:00
Začátek tipování:  13. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 13. 08. 2021 00:00
Zadal: pavel pelc

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Noční pohárová Soutěž na 2 B


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nemetice-11961.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Němetice VSpavel pelc
22Loučka ŽenyVSVeronika Sedlářová
33Ratiboř VSVeronika Květoňová
44Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
55Loučka ženy BVSJosef Kundrát
66Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
77Vysoká MužiPRTomáš Horák
88Ratiboř ženyVSVeronika Květoňová
99Loučka VSJosef Kundrát
1010Střítež nad Ludinou ženyPRAneta Klumparová
1111Dolní Bečva ŽenyVSKristy
1212Bylnice MužiZLTomáš Hořák
1313Partutovice PRmartin humplik
1414Velká Lhota MužiVSDominik Babinec
1515Prostřední Bečva MužiVSPavel Růčka
1616Spálov ŽenyNJPavel Šíma
1717Valašská Polanka MužiVSDavid Kovář
1818Leskovec MužiVSLukáš Smolík
1919Starojická Lhota ŽenyNJAleš Hadaš


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Babice VS17,9217,7917,922014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mladcová ZL18,0318,1218,122014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kunovice VS18,2917,4318,292013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Špičky PR18,4318,7418,742014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Špičky PR18,5418,8318,832013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hostašovice NJ18,9719,0919,092014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olšovec PR17,5219,1519,152013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kelč VS18,8519,3819,382013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Velké Karlovice VS19,5619,2319,562013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Vítonice KM19,9319,1919,932013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Valašské Meziříčí DEZAVS19,8220,0420,042013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Lešná VS19,1020,1220,122013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Karolinka VS20,1419,8920,142013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Babice VS19,7220,3720,372013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Opatovice PR20,2720,5220,522014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bystřička VS20,7820,9820,982013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Velké Karlovice VS19,7321,1021,102014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Hostašovice NJ20,1221,5321,532013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Němetice VS21,2321,7521,752014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Rajnochovice KM20,6221,8121,812013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lidečko VS21,9219,9221,922013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Partutovice PR21,4121,9421,942013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Malhotice PR22,1018,9122,102014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mikulůvka VS22,8022,2322,802014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Horní Lideč VS22,5822,8822,882013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Rouské PR22,3923,3023,302014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Zámrsky PR23,5123,3523,512014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Prostřední Bečva VS23,9425,9525,952013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Malhotice PR25,8026,0226,022013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Opatovice PR39,0238,3139,022013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Loučka VS24,1549,4749,472014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Němetice VSNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Veselá VSNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Pozděchov VSNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Závišice NJNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Luboměř NJNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Horní Těšice PRNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Valšovice (Hranice VI) PRNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Jasenice VSNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Mirošov ZLNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Zámrsky PRNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Provodovice PRNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Potštát PRNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Milotice nad Bečvou PRNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Juřinka VS18,5319,75NP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/24 Němetice, Pohárová soutěž Němetice
VHL
2013/06/23 Němetice, Pohárová soutěž Němetice
VHL
2014/06/29 Němetice-Sportovní dráha, Pohárová soutěž
VHL
2015/06/28 Němetice, Pohárová soutěž
VHL
2016/07/15 Němetice-výletiště, 5.Ročník Noční soutěže na 2B
-
2017/07/14 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž mužů a žen.
-
2018/06/24 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B
-
2018/07/13 Němetice-výletiště, Memorial Václava Kunovského-Noční soutěž na 2B
-
2019/06/23 Němetice, pohárovka 2B
VHL
2019/07/12 Němetice-výletiště, 8.Ročník Noční soutěže na 2B
-
2020/07/10 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž Mužů a Žen na 2B
-
2021/08/13 Němetice, 10. ročník Memorialu Václava Kunovského
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/09/18 Sport. areál městysu Chotětov, Podzimní pohár SDH Chotětov
-
2021/09/18 Rokytnice nad Rokytnou, Okresní liga MH
-
2021/09/18 Světlá Hora, XXIV.ročník O pohár starostky obce, soutěž 2B
-
2021/09/18 Ublo, dolní hřiště, Memoriál Antonína Navrátila
-
2021/09/18 Areál za DPS, 30.ročník muži 2B , ženy 2B dle pravidel HLP
-
2021/09/18 Kozmice - hřiště TJ Sokol, VI. kolo Op.Ligy - "Memoriál Tomáše Valla"
-
2021/09/18 Želeč, Želečská osmnáctka, soutěž na 2B
-
2021/09/18 Na hřišti u základní školy, O pohár starosty obce Děhylov, Denní soutěž, 2B
-
2021/09/18 Radslavice, Noční soutěž SDH Radslavice
-
2021/09/18 Zdislavice, sokolská zahrada, Noční soutěž mladých hasičů
-
2021/09/18 Litenčice - hřiště, Memorial Pavlů Měrkových
-
2021/09/19 Jezeřany-Maršovice, hřiště, Soutěž mladých hasičů
-
2021/09/19 Panská Lhota, Memoriál Františka Zadražila
-
2021/09/19 Veselá hřiště, O pohár starosty obce Veselá
-
2021/09/19 Knínice, XI. Ročník o putovní pohár SDH Knínice
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/09/25 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2021/09/25 Poděvousy Fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2021/09/25 SDH Ploukonice, Noční soutěž Ploukonice
-
2021/09/25 Hříště, Noční soutěž v požárním útoku
-
2021/09/25 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2021/09/26 !!!PŘELOŽENO!!! Suchonice, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/10/02 Velké Hoštice, Hoštický pohár
-
2021/10/02 Morašice -hřiste, o pohar starosty obce
-
2021/10/02 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, O pohár starosty SDH
-
2021/10/09 Zdislavice náves, PÚ+překážky+člun
-
2021/10/09 PODHRADNI LHOTA, Memoriál Davida Žejdlika
-
2021/10/09 Kostelany hřiště, Noční útok Kostelany
-
2021/10/16 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu
-
2021/10/30 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2021/11/13 Sametový pohár- Pohořelice, Sametový pohár
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga