Němetice 2015 - Pohárová soutěž

Liga: VHL
Místo: Němetice
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 28. 06. 2015 13:00
Kontakt:   Kunovský Lubomír
Telefon:  608 871 144

Začátek rezervace: 14. 06. 2015 13:00
Konec rezervace: 27. 06. 2015 20:00
Začátek tipování:  14. 06. 2015 20:00
Konec hlasování: 28. 06. 2015 00:00
Zadal: Tomáš Mareček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

 výletiště , tráva, kolem základny beton


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nemetice-6347.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Němetice VSLubomír Kunovský
23Poteč ZLjosef Vlček
34Podolí MužiVSPavel Barbořák
45Prlov MužiVSOndřej ondrafilga@seznam.cz
56Lešná AVSHarry
67Rožnov pod Radhoštěm TyloviceVSStanislav Gajdůšek
78Opatovice PRlibor roman
89Veselá mužiVSvasek janos
910Babice VSDalibor Plesník
1011Sehradice ZLJakub Žáček
1112Mikulůvka MužiVSTomáš Žamboch
1213Lešná bVSHarry
1314Potštát PRMiloš Hynčica
1415Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1516Študlov VSIvo Juráček
1617Loučka mužiVSŠimon Sedlář
1720Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRMichaela Hložková
22Opatovice PRNikol Romanová
33Komárovice VSEva Foukalová
44Rožnov pod Radhoštěm TyloviceVSStanislav Gajdůšek
55Lešná VSHarry
66Kunovice VSMarkéta Gábová
77Choryně VSRenata Plesníková
88Slušovice ZLIvo Juráček
99Poličná VSBarbora Ševečková
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vlčovice nad 35NJPavel Kahánek
22Němetice VSLubomír Kunovský


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lešná VS16,1515,9716,152019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Velká Lhota VS15,5616,2616,262019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Podolí VS15,4316,8716,872019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Podhradní Lhota KM15,0016,8816,882019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřička VS16,5016,9316,932019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ratiboř VS15,9118,6218,622019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Brusné KM18,4918,8218,822019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mirošov ZL18,5618,8718,872015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Němetice VS18,8916,3018,892019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Milotice nad Bečvou PR19,0818,4419,082015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Babice VS18,2819,1619,162015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  nerozlišeno -23,7124,1524,152015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Podolí VS23,7124,1524,152015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Mikulůvka VS24,6219,5324,622015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Němetice VS25,8025,7425,802015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Potštát PR26,3720,2026,372015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Karolinka Sklárny VS17,0828,6928,692019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lešná AVS36,3421,3436,342015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Loučka VS58,0633,0958,062015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Podhradní Lhota KMNPNPNP2015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sehradice ZLNPNPNP2015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Valašské Příkazy VSNP16,71NP2019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Študlov VSNPNPNP2015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR17,6617,7617,762015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Komárovice VS17,7318,0918,092019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Kunovice VS18,6317,7918,632015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Milotice nad Bečvou PR18,8417,5518,842013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Velké Karlovice VS19,2919,2919,292014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Býškovice PR19,3319,2519,332015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kunovice VS18,5519,7719,772013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kunovice VS19,9417,4319,942014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bratřejov ZL20,1819,9320,182019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Střítež nad Bečvou VS20,1919,2020,192013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Komárovice VS19,5420,3820,382013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Choryně VS19,5520,5320,532019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vigantice VS20,6519,1720,652014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Loukov KM20,0020,8020,802014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Juřinka VS21,0720,8521,072013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hovězí VS20,8621,6621,662013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Loukov KM22,1120,9222,112019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lešná VS20,9922,6222,622013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Slušovice ZL22,2222,6222,622015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Jarcová VS21,0322,6222,622013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Loučka VS22,6721,9022,672019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vigantice VS22,5722,7822,782013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Potštát PR22,8422,9622,962015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Velká Lhota VS23,2220,9423,222019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Opatovice PR23,7823,4523,782013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bystřička VS24,0519,2524,052013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Potštát PR24,6724,2524,672014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hovězí VS23,8225,0225,022014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Choryně VS24,4625,3325,332013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Choryně VS29,3528,4929,352015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kladeruby BVS36,4832,9436,482019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kladeruby VS38,0425,7038,042014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Choryně VS53,1352,2753,132014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Kladeruby AVS58,1651,3358,162019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Lešná VSNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Veselá VSNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Jarcová VSNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Police VSNPNPNP2015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/24 Němetice, Pohárová soutěž Němetice
VHL
2013/06/23 Němetice, Pohárová soutěž Němetice
VHL
2014/06/29 Němetice-Sportovní dráha, Pohárová soutěž
VHL
2015/06/28 Němetice, Pohárová soutěž
VHL
2016/07/15 Němetice-výletiště, 5.Ročník Noční soutěže na 2B
-
2017/07/14 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž mužů a žen.
-
2018/06/24 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B
-
2018/07/13 Němetice-výletiště, Memorial Václava Kunovského-Noční soutěž na 2B
-
2019/06/23 Němetice, pohárovka 2B
VHL
2019/07/12 Němetice-výletiště, 8.Ročník Noční soutěže na 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže