Němetice-výletiště 2016 - Pohárová soutěž mužů a žen

Liga: -
Místo: Němetice
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 26. 06. 2016 13:00
Kontakt:   Lubomír Kunovsky
Telefon:  608871144

Začátek rezervace: 13. 06. 2016 09:00
Konec rezervace: 26. 06. 2016 13:00
Začátek tipování:  26. 06. 2016 20:00
Konec hlasování: 26. 06. 2016 00:00
Zadal: Lubomír Kunovský

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Muži:              1. místo (pohár + 2500,- Kč)             5. místo (600,- Kč)                            

                        2. místo (pohár + 1500,- Kč)             6. místo (400,- Kč)    

                        3. místo (pohár + 1000,- Kč)             7. místo (200,- Kč)    

                        4. místo (800,- Kč)                            8. Místo (200,- Kč)    

 

 

Ženy:              1. místo (pohár + 1200,- Kč)             

 

                        2. místo (pohár + 800,- Kč)              

 

                        3. místo (pohár + 600,- Kč)              

 

                        4. místo (400,- Kč)                            

 

                        5. místo (200,- Kč)

 

 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nemetice-7912.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Němetice MužiVSLubomír Kunovský
22Skalička PRTomáš Zlámal
33Pravčice KMJiří Možíš
44Loukov ženyKMmarta
55Podhradní Lhota mužiKMmarta
66Vítonice KMHonza Bělík
77Loukov mužiKMmarta
88Lidečko MužiVSMartin Buček
99Loučka VSOndřej
1010Opatovice PRDalibor Vašíček
1111Drahotuše (Hranice IV) ŽENYPRMonika Koutná
1212Milotice nad Bečvou ženyPRAlžběta Frydrychová
1313Němčice ženyKMIveta Červinková
1414Podolí MužiVSAleš
1515Býškovice ženyPRjarka kulickova
1616Komárovice ŽenyVSLubomír Kunovský
1717Milotice nad Bečvou mužiPRAlžběta Frydrychová
1819Juřinka MVSZdeněk Horák
1920Komárovice MužiVSLubomír Kunovský
2021Dolní Bečva mužiVSDominik Babinec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lešná VS16,1515,9716,152019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Velká Lhota VS15,5616,2616,262019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Podolí VS15,4316,8716,872019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Podhradní Lhota KM15,0016,8816,882019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřička VS16,5016,9316,932019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ratiboř VS15,9118,6218,622019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Brusné KM18,4918,8218,822019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mirošov ZL18,5618,8718,872015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Němetice VS18,8916,3018,892019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Milotice nad Bečvou PR19,0818,4419,082015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Babice VS18,2819,1619,162015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  nerozlišeno -23,7124,1524,152015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Podolí VS23,7124,1524,152015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Mikulůvka VS24,6219,5324,622015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Němetice VS25,8025,7425,802015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Potštát PR26,3720,2026,372015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Karolinka Sklárny VS17,0828,6928,692019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lešná AVS36,3421,3436,342015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Loučka VS58,0633,0958,062015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Študlov VSNPNPNP2015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Podhradní Lhota KMNPNPNP2015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sehradice ZLNPNPNP2015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Valašské Příkazy VSNP16,71NP2019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR17,6617,7617,762015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Komárovice VS17,7318,0918,092019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Kunovice VS18,6317,7918,632015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Milotice nad Bečvou PR18,8417,5518,842013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Velké Karlovice VS19,2919,2919,292014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Býškovice PR19,3319,2519,332015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kunovice VS18,5519,7719,772013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kunovice VS19,9417,4319,942014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bratřejov ZL20,1819,9320,182019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Střítež nad Bečvou VS20,1919,2020,192013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Komárovice VS19,5420,3820,382013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Choryně VS19,5520,5320,532019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vigantice VS20,6519,1720,652014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Loukov KM20,0020,8020,802014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Juřinka VS21,0720,8521,072013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hovězí VS20,8621,6621,662013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Loukov KM22,1120,9222,112019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jarcová VS21,0322,6222,622013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lešná VS20,9922,6222,622013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Slušovice ZL22,2222,6222,622015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Loučka VS22,6721,9022,672019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vigantice VS22,5722,7822,782013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Potštát PR22,8422,9622,962015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Velká Lhota VS23,2220,9423,222019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Opatovice PR23,7823,4523,782013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bystřička VS24,0519,2524,052013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Potštát PR24,6724,2524,672014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hovězí VS23,8225,0225,022014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Choryně VS24,4625,3325,332013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Choryně VS29,3528,4929,352015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kladeruby BVS36,4832,9436,482019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kladeruby VS38,0425,7038,042014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Choryně VS53,1352,2753,132014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Kladeruby AVS58,1651,3358,162019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Lešná VSNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Veselá VSNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Jarcová VSNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Police VSNPNPNP2015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/24 Němetice, Pohárová soutěž Němetice
VHL
2013/06/23 Němetice, Pohárová soutěž Němetice
VHL
2014/06/29 Němetice-Sportovní dráha, Pohárová soutěž
VHL
2015/06/28 Němetice, Pohárová soutěž
VHL
2016/07/15 Němetice-výletiště, 5.Ročník Noční soutěže na 2B
-
2017/07/14 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž mužů a žen.
-
2018/06/24 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B
-
2018/07/13 Němetice-výletiště, Memorial Václava Kunovského-Noční soutěž na 2B
-
2019/06/23 Němetice, pohárovka 2B
VHL
2019/07/12 Němetice-výletiště, 8.Ročník Noční soutěže na 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga