Němetice-výletiště 2016 - 5.Ročník Noční soutěže na 2B

Liga: -
Místo: Němetice
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 15. 07. 2016 22:00
Kontakt:   Lubomír Kunovský
Telefon:  608 87 11 44

Začátek rezervace: 07. 07. 2016 09:00
Konec rezervace: 15. 07. 2016 22:00
Začátek tipování:  15. 07. 2016 20:00
Konec hlasování: 15. 07. 2016 00:00
Zadal: Lubomír Kunovský

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Čas je měřen elektronicky, terče sklopné. Soutěž bude dle pravidel VS Ligy + Pravidla vlastní.

Pravidlo Vlastní:

- Soutěž bude mít základní kolo, z něhož postoupí do finálového kola prvních 6 týmů z mužské kategorie a první 4 týmy z ženské kategorie. Pro vyhodnocení soutěže se bude počítat lepší čas z obou pokusů. Nárok na ceny mají pouze týmy, které se účastní obou kol. Pravidlo vlastní platí pouze, pokud na začátku soutěže bude registrováno v součtu obou kategorií méně než 20 družstev.

 

Požární útok se provádí na travnaté ploše, prostor kolem základny - beton.

 

 

Startovné: 150,- Kč

 

 

 

Ceny:             Muži                                                              Ženy

 

                        1. místo: 1200,-Kč + Pohár                           1. místo: 1000,-Kč + Pohár

 

                        2. místo: 800,-Kč + Pohár                             2. místo: 800,-Kč + Pohár

 

                        3. místo: 500,-Kč + Pohár                             3. místo: 500,-Kč + Pohár

 

                        4. místo: 300,-Kč

 

                        5. místo: 200,-Kč

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nemetice-7984.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Němetice MužiVSLubomír Kunovský
22Skalička MužiPRTomáš Zlámal
33Dolní Bečva Muži AVStomas adamek
44Vigantice ženyVSVeronika Křenková
55Lešná MužiVSLubomír Kunovský
66Dolní Bečva ZenyVStomas adamek
77Karolinka Sklárny VSVlastimil Gášek
88Mikulůvka VSTomáš Žamboch
99Dolní Bečva Muži bVStomas adamek
1010Velká Lhota ženyVSJosef Sabo
1111Loukov ženyKMmarta
1212Podhradní Lhota mužiKMmarta
1313Podolí VSDalibor Rafaj
1414Velká Lhota mužiVSJosef Sabo
1515Loukov mužiKMmarta
1616Opatovice PRDavid Roman
1717Loučka mužiVSOndřej
1818Komárovice ženyVSEva Foukalová
1919Oznice MužiVSRadek
2020Hrabůvka PRHonza
2121Ublo ZLPavel Baťa
2222Sobíšky PRJiří Kočař
2323Kožušany OLPetr Zmeškal
2424Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
2525Valašská Polanka MužiVSTomáš Fojtik


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Babice VS17,9217,7917,922014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mladcová ZL18,0318,1218,122014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kunovice VS18,2917,4318,292013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Špičky PR18,4318,7418,742014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Špičky PR18,5418,8318,832013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hostašovice NJ18,9719,0919,092014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olšovec PR17,5219,1519,152013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kelč VS18,8519,3819,382013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Velké Karlovice VS19,5619,2319,562013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Vítonice KM19,9319,1919,932013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Valašské Meziříčí DEZAVS19,8220,0420,042013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Lešná VS19,1020,1220,122013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Karolinka VS20,1419,8920,142013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Babice VS19,7220,3720,372013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Opatovice PR20,2720,5220,522014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bystřička VS20,7820,9820,982013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Velké Karlovice VS19,7321,1021,102014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Hostašovice NJ20,1221,5321,532013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Němetice VS21,2321,7521,752014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Rajnochovice KM20,6221,8121,812013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lidečko VS21,9219,9221,922013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Partutovice PR21,4121,9421,942013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Malhotice PR22,1018,9122,102014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mikulůvka VS22,8022,2322,802014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Horní Lideč VS22,5822,8822,882013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Rouské PR22,3923,3023,302014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Zámrsky PR23,5123,3523,512014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Prostřední Bečva VS23,9425,9525,952013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Malhotice PR25,8026,0226,022013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Opatovice PR39,0238,3139,022013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Loučka VS24,1549,4749,472014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Milotice nad Bečvou PRNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Potštát PRNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Juřinka VS18,5319,75NP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Němetice VSNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Veselá VSNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Pozděchov VSNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Luboměř NJNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Závišice NJNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Horní Těšice PRNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Valšovice (Hranice VI) PRNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Jasenice VSNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Mirošov ZLNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Zámrsky PRNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Provodovice PRNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/24 Němetice, Pohárová soutěž Němetice
VHL
2013/06/23 Němetice, Pohárová soutěž Němetice
VHL
2014/06/29 Němetice-Sportovní dráha, Pohárová soutěž
VHL
2015/06/28 Němetice, Pohárová soutěž
VHL
2016/07/15 Němetice-výletiště, 5.Ročník Noční soutěže na 2B
-
2017/07/14 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž mužů a žen.
-
2018/06/24 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B
-
2018/07/13 Němetice-výletiště, Memorial Václava Kunovského-Noční soutěž na 2B
-
2019/06/23 Němetice, pohárovka 2B
VHL
2019/07/12 Němetice-výletiště, 8.Ročník Noční soutěže na 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga