Němetice-výletiště 2017 - Noční pohárová soutěž mužů a žen.

Liga: -
Místo: Němetice
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 14. 07. 2017 22:00
Kontakt:   Lubomír Kunovský
Telefon: 

Začátek rezervace: 05. 07. 2017 17:15
Konec rezervace: 14. 07. 2017 22:00
Začátek tipování:  14. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 14. 07. 2017 00:00
Zadal: Lubomír Kunovský

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Noční pohárová soutěž mužů a žen,

6. ročník Memoriálu Václava Kunovského.

 

SDH Němetice si Vás dovoluje pozvat na noční pohárovou soutěž v požárním útoku.

 

Tato soutěž se koná v Němeticích na výletišti dne 14. 7. 2017

Začátek ve 22:00 hod.

 

Čas je měřen elektronicky, terče sklopné. Soutěž bude dle pravidel VS Ligy + Pravidla vlastní.

Pravidlo Vlastní:

- Soutěž bude mít základní kolo, z něhož postoupí do finálového kola prvních 6 týmů z mužské kategorie a první 4 týmy z ženské kategorie. Pro vyhodnocení soutěže se bude počítat lepší čas z obou pokusů. Nárok na ceny mají pouze týmy, které se účastní obou kol. Pravidlo vlastní platí pouze, pokud na začátku soutěže bude registrováno v součtu obou kategorií méně než 20 družstev.

 

Požární útok se provádí na travnaté ploše, prostor kolem základny - beton.

 

Internetová registrace na Firesportu začne 6. 7. 2017 od 12:00

 

Vyhodnocení soutěže bude po skončení posledního požárního útoku do 15 minut.

 

Startovné: 150,- Kč

 

Ceny: Muži Ženy

1. místo: 1200,-Kč + Pohár 1. místo: 1000,-Kč + Pohár

2. místo: 800,-Kč + Pohár 2. místo: 800,-Kč + Pohár

3. místo: 500,-Kč + Pohár 3. místo: 500,-Kč + Pohár

4. místo: 300,-Kč

5. místo: 200,-Kč

 

 

Bližší informace na tel. 608 87 11 44 Lubomír Kunovský. Těšíme se na Vás.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nemetice-8981.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Němetice mužiVSLubomír Kunovský
22Komárovice ženyVSLubomír Kunovský
33Hustopeče nad Bečvou A mužiPRLubomír Kunovský
44Luboměř MužiNJAleš Pěkník
55Císařov MužiPRAleš Pěkník
66Podhradní Lhota KMZdeněk Frýdek
77Loukov ŽenyKMmarta
88Hustopeče nad Bečvou B, mužiPRLubomír Kunovský
99Podolí VSAleš
1010Zámrsky mužiPRLubomír Kunovský
1111Opatovice PRDalibor Vašíček
1212Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
1313Prostřední Bečva mužiVSPavel Růčka
1414Dolany OLPetr Holoubek
1515Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
1616Jasenice VSJakub Kopřiva
1717Lešná ženy VSHarry
1818Francova Lhota Muži "B"VSRoman Silvestr
1919Sobíšky PRJiří Kočař
2020Oznice MužiVSSkypy
2121Malhotice PRLuboš Lehnert
2222Mikulůvka ženyVSLubomír Kunovský
2323Choryně ženyVSLubomír Kunovský
2424Velká Lhota ŽenyVSJakub Adámek
2525Loučka VSOndřej
2626Dolní Bečva ženyVSDominik Babinec
2727Milotice nad Bečvou MužiPRLubomír Kunovský
2828Dolní Bečva VSDominik Babinec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mirošov ZL18,5618,8718,872015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Milotice nad Bečvou PR19,0818,4419,082015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Babice VS18,2819,1619,162015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  nerozlišeno -23,7124,1524,152015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Podolí VS23,7124,1524,152015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mikulůvka VS24,6219,5324,622015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Němetice VS25,8025,7425,802015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Potštát PR26,3720,2026,372015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lešná AVS36,3421,3436,342015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Loučka VS58,0633,0958,062015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sehradice ZLNPNPNP2015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Študlov VSNPNPNP2015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Podhradní Lhota KMNPNPNP2015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR17,6617,7617,762015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kunovice VS18,6317,7918,632015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Milotice nad Bečvou PR18,8417,5518,842013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Velké Karlovice VS19,2919,2919,292014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Býškovice PR19,3319,2519,332015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kunovice VS18,5519,7719,772013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kunovice VS19,9417,4319,942014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Střítež nad Bečvou VS20,1919,2020,192013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Komárovice VS19,5420,3820,382013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vigantice VS20,6519,1720,652014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Loukov KM20,0020,8020,802014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Juřinka VS21,0720,8521,072013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hovězí VS20,8621,6621,662013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Slušovice ZL22,2222,6222,622015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Jarcová VS21,0322,6222,622013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lešná VS20,9922,6222,622013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vigantice VS22,5722,7822,782013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Potštát PR22,8422,9622,962015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Opatovice PR23,7823,4523,782013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bystřička VS24,0519,2524,052013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Potštát PR24,6724,2524,672014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hovězí VS23,8225,0225,022014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Choryně VS24,4625,3325,332013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Choryně VS29,3528,4929,352015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kladeruby VS38,0425,7038,042014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Choryně VS53,1352,2753,132014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Lešná VSNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Veselá VSNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Jarcová VSNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Police VSNPNPNP2015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/24 Němetice, Pohárová soutěž Němetice
VHL
2013/06/23 Němetice, Pohárová soutěž Němetice
VHL
2014/06/29 Němetice-Sportovní dráha, Pohárová soutěž
VHL
2015/06/28 Němetice, Pohárová soutěž
VHL
2016/07/15 Němetice-výletiště, 5.Ročník Noční soutěže na 2B
-
2017/07/14 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž mužů a žen.
-
2018/06/24 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/22 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Hošťalovice hřiště, O putovní pohár starosty obce Hošťalovice
-
2018/06/23 Odry za železářstvím Orava, O putovní štít města Oder
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem, Memoriál Josefa Válka (2B)
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Za kulturním domem Střížov, O PUTOVNÍ POHÁR SV. MARTINA, PATRONA STŘÍŽOVA .
-
2018/06/23 Valašská Bystřice, hřiště, O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/23 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2018/06/24 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B
-
2018/06/29 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2018/06/30 Velké Kunětice fotbal. hřiště, O pohár SDH (2B)
-
2018/06/30 Mikulůvka, fotbalové hřiště
-
2018/06/30 Běhařovice, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/01 Areál DHZ Lúky, 34. ročník súťaže o Zlatú Prilbu
-
2018/07/01 Sazovice - výletište Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2018/07/05 Leskovec, fotbalové hřiště, 37. ročník „O pohár zastupitelstva obce“ (2B)
-
2018/07/05 Zdislavice-Sokolská zahrada, Požární útok 2B
-
2018/07/05 Kosov - hřiště, Pohárová soutěž
-
2018/07/05 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice,fotbalové hřiště, 3. ročník „O pohár Starostky“ (2B)
-
2018/07/06 Roseč - před KD, Noční hasičská soutěž
-
2018/07/06 Stýskaly hřiště, Noční útoky ke 105. výročí SDH, 2B
-
2018/07/07 Janovice,hřiště za zámkem, XIX. ročník memoriálu Jiřího Pitnera (2B)
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/08 Velké Karlovice, O Valašsky širák , 2B
-
2018/07/08 Jindřichovice, O putovní pohár SDH Jindřichovice
-
2018/07/13 Stachovice, NOČNÍ hasičská soutěž, 2B
-
2018/07/14 Poruba - travnaté hřiště u KD, XXIII. ročník memoriálu br. F. Horníka v PÚ
-
2018/07/14 Křepice, fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce, noční soutěž, 2B
-
2018/07/14 Želeč, fotbalové hřiště, Noční Želeč, 2b
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/21 Sportovní areál Králíky(noční), 1.ročník nočních útoků o zlatého králíka 2B
-
2018/07/27 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2018/07/28 Rýmařov, zahrada Hedvy
-
2018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2018/07/28 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
Kdy Kde Liga