Liga: | - |
Místo: | Neplachovice |
Okres: | Opava |
Kraj: | Moravskoslezský |
Kdy: | 08. 08. 2021 14:00 |
Kontakt: | Honza Malý |
Telefon: | 604700013 |
Začátek rezervace: | 25. 07. 2021 08:00 |
Konec rezervace: | 08. 08. 2021 12:00 |
Začátek tipování: | 08. 08. 2021 20:00 |
Konec hlasování: | 08. 08. 2021 00:00 |
Zadal: | Honza Malý |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | https://sdh.neplachovice.cz/ |
Poznámka pořadatele
Sbor dobrovolných hasičů NEPLACHOVICE pořádá
10. kolo Moravskoslezského poháru v požárním útoku
datum: neděle 8. srpen 2021
začátek: 14:00 hodin
místo konání: hasičská dráha ve sportovním areálu Hliník v Neplachovicích
disciplína: požární útok na sklopné terče dle pravidel Moravskoslezského poháru,
kategorie: muži 3B, ženy na 2B
startovné: 200,- Kč
ceny muži:
1. místo 1500,- Kč + pohár a věcné ceny
2. místo 900,- Kč + pohár a věcné ceny
3. místo 600,- Kč + pohár a věcné ceny
4. místo 400,- Kč + věcné ceny
5. místo 300,- Kč + věcné ceny
6. místo 200,- Kč + věcné ceny
7. místo věcné ceny
8. místo věcné ceny
ceny ženy:
1. místo 1000,- Kč + pohár a věcné ceny
2. místo 800,- Kč + pohár a věcné ceny
3. místo 500,- Kč + pohár a věcné ceny
4. místo věcné ceny
5. místo věcné ceny
Registrace online nebo na místě.
Pravidla:
https://drive.google.com/file/d/11gQShvz8ID0VCVFO3AsvRH_PMxKxpLeu/view
partneři soutěže:
ZR Trade, vnitrostátní a mezinárodní přeprava, www.zr-trade.cz
TIPA, spol. s r. o www.tipa.eu
Jaroslav Koudela www.agro-koudela.cz
Luděk Richta- truhlářství
Pořádání soutěže je závislé na aktuální hygienické situaci.
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-neplachovice-11947.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Neplachovice | OP | Honza Malý | ||
2 | 2 | Borová | OP | Ondra Langer | ||
3 | 3 | Chlebičov | OP | Jiří Bena | ||
4 | 4 | Prchalov | A | NJ | Jakub Šenk | |
5 | 5 | Svoboda | OP | Jakub Polomský | ||
6 | 6 | Milostovice | OP | Martin Šimkovský | ||
7 | 7 | Sádek | OP | Dušan Gregořica | ||
8 | 8 | Bolatice | OP | Lenka | ||
9 | 9 | Holčovice | BR | David Sztyper | ||
10 | 10 | Prchalov | B | NJ | Jakub Šenk | |
11 | 11 | Velké Hoštice | OP | SDH Malé Hoštice | ||
12 | 12 | Svoboda | B | OP | Jakub Polomský | |
13 | 13 | Jamnice | OP | Dominik | ||
14 | 14 | Starý Jičín | NJ | Daniel Vahalík | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Kozmice | OP | Lukáš Hanslik | ||
2 | 3 | Malé Hoštice | OP | SDH Malé Hoštice | ||
3 | 4 | Bolatice | OP | Lenka | ||
4 | 5 | Neplachovice | OP | Honza Malý | ||
5 | 6 | Milostovice | OP | Martin Šimkovský | ||
6 | 10 | Kozmice | OP | Lukáš Hanslik |