Nepomuky 2019 - 6. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Nepomuky
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 30. 06. 2019 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 16. 06. 2019 20:00
Konec rezervace: 29. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  16. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 29. 06. 2019 00:00
Zadal: Veronika Borůvková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nepomuky-10536.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Alojzov FrydštejnPVPatrik Muller
23Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
34Černovír UOMatouš Zachař
45Černčice NAVeronika Borůvková
56Dubenec TUVeronika Borůvková
67Renmotor Jinolice RenmotorJCVeronika Borůvková
78Roudnice HKVeronika Borůvková
89Bystřec AUOVeronika Borůvková
910Trnov RKVeronika Borůvková
1011Pšánky HKVeronika Borůvková
1112Myštěves HKVeronika Borůvková
1213Letohrad - Jeleni Kunčice BUOVeronika Borůvková
1314Zderaz ACRVeronika Borůvková
1415Letohrad - Jeleni Kunčice DUOVeronika Borůvková
1516Obrubce MBPepa Adam
1617Letohrad - Jeleni JeleniUOVeronika Borůvková
1718Bašnice JCVeronika Borůvková
1819Záchlumí UOVeronika Borůvková
1920Dubenec Deutschland , název týmu upřesníme na místě 😁TUMartínek z Dubence
2021Košťálov SMTomáš Tulach
2122Bošín UOFerda
2223Horní Třešňovec UOSDH HT
2324Dlouhoňovice UOMartin Hynek
2425Lanšperk UOpetr
2526Dolní Dobrouč Dolní Dobrouč B UOAleš Hrdina
2627Přívrat UOIvoš Vencl
2728Nekoř UOOndrej Kavalek
2829Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2933Horní Čermná AUOPavel Suldovský
3040Nepomuky UOLukáš Lešikar
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Jeleni Orlice UOVeronika Borůvková
22Myštěves  HKVeronika Borůvková
33Dlouhá Ves  RKVeronika Borůvková
44Nepomuky  UOVeronika Borůvková
55Renmotor Jinolice RenmotorJCEliška Rosůlková
66Trnov  RKVeronika Borůvková
77Mistrovice UORomana Dolečková
88Košťálov SMLenka Poloprutská
99Černovír UOMatouš Zachař
1010Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1111Hrobice ExplosiaPAMarkéta Nešetřilová
1212Dlouhoňovice UOMartin Hynek
1313Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová
1414Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
1515Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC--15,892019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC15,8515,8915,892019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bašnice JC--15,932019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bašnice JC15,7615,9315,932019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Letohrad - Jeleni UO--16,022019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Renmotor Jinolice JC--16,162018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Renmotor Jinolice JC15,8516,1616,162018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Renmotor Jinolice JC16,1715,8616,172017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Frýdštejn JN--16,232019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Pšánky HK16,0416,3716,372019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Pšánky HK--16,372019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Letohrad - Orlice BUO--16,382019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad - Kunčice BUO--16,512019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice BUO16,0916,5116,512019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pšánky HK--16,532018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Renmotor Jinolice RenmotorJC16,2516,5816,582021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Orlice AUO--16,692016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice DUO16,5216,7016,702021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Letohrad - Kunčice DUO--16,732019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Letohrad - Kunčice DUO16,6016,7316,732019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bašnice JC16,7516,6516,752021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dubenec TU--16,792019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Myštěves HK16,8016,2716,802019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Myštěves HK--16,802019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Letohrad - Kunčice BUO16,6616,8116,812017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Letohrad - Kunčice BUO--16,812016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dubenec TU16,8916,7016,892019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Letohrad - Kunčice BUO--16,912014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Letohrad - Kunčice CUO--16,932016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Trnov RK--16,972019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Letohrad - Orlice BUO--17,032018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Letohrad - Orlice BUO17,0516,8517,052021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Letohrad - Kunčice BUO--17,092018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Myštěves HK--17,112018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Letohrad - Kunčice CUO--17,112014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Myštěves HK17,1416,5717,142017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Letohrad - Jeleni UO17,1516,7717,152018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Letohrad - Jeleni UO--17,152018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Moravany PA--17,192018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Bystřec AUO17,1916,7517,192017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Letohrad - Kunčice BUO--17,202015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Letohrad - Orlice BUO16,8017,2617,262018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dubenec TU17,0517,3117,312021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Letohrad - Orlice UO--17,332014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Bašnice JC17,3617,2317,362018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Bašnice JC--17,362018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Myštěves HK16,3017,4117,412018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Hrobice PA16,4817,4117,412017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Bystřec AUO--17,432014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Dubenec TU--17,442018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Dubenec TU17,4416,5717,442018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Lukavice AUO--17,552014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Trnov RK--17,582018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Letohrad - Jeleni UO17,2317,5817,582017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Tatobity SM--17,612018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Bašnice JC17,6817,3017,682017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Bystřec AUO--17,692019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Letohrad - Kunčice BUO15,9517,6917,692018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Letohrad - Kunčice DUO--17,722018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Pšánky HK17,3417,7217,722017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Letohrad - Kunčice DUO17,5417,7217,722018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Záchlumí UO17,2417,7317,732021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Trnov RK17,3217,7817,782017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Košťálov SM--17,782019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Horní Čermná AUO--17,822019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Horní Čermná AUO17,5317,8217,822019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Mostek UO--17,902016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Lukavice AUO--17,912015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Bystřec BUO--18,002014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Trnov RK17,8918,0418,042019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Bystřec BUO--18,082015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Lukavice UO17,4318,1018,102017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Záchlumí UO--18,102018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Mostek UO--18,122014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Bystřec AUO--18,162016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Roudnice HK--18,182019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Horní Čermná AUO--18,202016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Horní Třešňovec UO--18,232019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Záchlumí UO--18,252019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Bystřec AUO--18,262015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Bystřec AUO18,2818,1018,282018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Bystřec AUO--18,282018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Bystřec BUO18,3317,5918,332017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Bošín UO--18,432015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Dolní Čermná UO--18,442014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Horní Třešňovec AUO--18,452015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Horní Třešňovec UO18,4718,1118,472018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Horní Třešňovec UO--18,472018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Černčice NA--18,492019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Horní Třešňovec UO18,5617,2018,562019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Lanšperk UO18,1418,5618,562018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Lanšperk UO--18,562018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Dolní Čermná UO--18,562016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Lanšperk UO--18,612016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Letohrad - Orlice BUO--18,632015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Lanšperk UO--18,722014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Horní Třešňovec UO18,7318,7218,732021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Horní Čermná AUO--18,822015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Bystřec BUO--18,872016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Brandýs nad Orlicí UO--18,892014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/31 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2015/07/18 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2016/07/02 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2017/06/25 Nepomuky, 7. kolo VČHL
VČHL
2017/06/25 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2018/07/01 Nepomuky, 5. kolo VČHL
VČHL
2018/07/01 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL
VČHL
2019/06/30 Nepomuky, Nepomuky
VCU
2020/09/05 Nepomuky areál pod poldrem, Nepomucký pohár
-
2021/06/19 Nepomuky, areál pod poldrem, Nepomucký pohár
VCU
2021/06/19 Nepomuky, VČHL Nepomuky
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže