Nepomuky 2018 - 5. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Nepomuky
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 01. 07. 2018 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 17. 06. 2018 19:30
Konec rezervace: 30. 06. 2018 23:59
Začátek tipování:  30. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 30. 06. 2018 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nepomuky-9207.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bystřec Bystřec, BUOLubomír Tomeš
22Lukavice UOJosef Lehký
33Nekoř UOOndrej Kavalek
44Lanšperk UOpetr
55Králíky UODaniel Brzák
66Dubenec TUHonza Pajer
77Bystřec AUOHonza Pajer
88Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
99Zderaz ACRHonza Pajer
1010Trnov RKHonza Pajer
1111Renmotor Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1212Myštěves HKHonza Pajer
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1414Záchlumí UOJan Divíšek
1515Bohuslavice SUHonza Pajer
1616Roudnice HKHonza Pajer
1717Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Pajer
1818Bašnice JCHonza Pajer
1919Pšánky HKHonza Pajer
2020Česká Rybná UOLucie Raliková
2121Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
2222Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
2323Moravany PAHonza Louža
2424Dolní Čermná UOMartin Prachař
2525Bošín UOFerda
2626Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2727Černovír UOMiroslav Franz
2828Dlouhoňovice UOMartin Hynek
2929Košťálov SMTomáš Tulach
3030Horní Čermná AUOPavel Suldovský
3131Přívrat UOIvoš Vencl
3250Nepomuky UOLukáš Lešikar
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Katusice MBDenisa Boháčková
66Libuň JCHonza Pajer
77Nepomuky UOHonza Pajer
88Trnov RKHonza Pajer
99Česká Rybná UOLucie Raliková
1010Lukavice UOPetr Hlaváček
1111Dlouhoňovice UOMartin Hynek
1212Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1313Letohrad - Kunčice AUOLadislav Štěpánek
1414Nekoř UOBarbora Schmidtová
1515Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
1616Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková
1717Košťálov SMPavla Stehlikova
1818Černovír UOMiroslav Franz
1919Roudnice HKHonza Pajer


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC--15,892019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC15,8515,8915,892019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bašnice JC15,7615,9315,932019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bašnice JC--15,932019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Letohrad - Jeleni UO--16,022019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Renmotor Jinolice JC--16,162018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Renmotor Jinolice JC15,8516,1616,162018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Renmotor Jinolice JC16,1715,8616,172017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Frýdštejn JN--16,232019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Pšánky HK--16,372019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Pšánky HK16,0416,3716,372019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Letohrad - Orlice BUO--16,382019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad - Kunčice BUO--16,512019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice BUO16,0916,5116,512019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pšánky HK--16,532018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Letohrad - Orlice AUO--16,692016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice DUO--16,732019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice DUO16,6016,7316,732019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dubenec TU--16,792019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Myštěves HK16,8016,2716,802019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Myštěves HK--16,802019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Letohrad - Kunčice BUO16,6616,8116,812017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Letohrad - Kunčice BUO--16,812016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dubenec TU16,8916,7016,892019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Letohrad - Kunčice BUO--16,912014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Letohrad - Kunčice CUO--16,932016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Trnov RK--16,972019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Letohrad - Orlice BUO--17,032018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Letohrad - Kunčice BUO--17,092018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Letohrad - Kunčice CUO--17,112014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Myštěves HK--17,112018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Myštěves HK17,1416,5717,142017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Letohrad - Jeleni UO--17,152018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Letohrad - Jeleni UO17,1516,7717,152018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Bystřec AUO17,1916,7517,192017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Moravany PA--17,192018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Letohrad - Kunčice BUO--17,202015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Letohrad - Orlice BUO16,8017,2617,262018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Letohrad - Orlice UO--17,332014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Bašnice JC17,3617,2317,362018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bašnice JC--17,362018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Hrobice PA16,4817,4117,412017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Myštěves HK16,3017,4117,412018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Bystřec AUO--17,432014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dubenec TU17,4416,5717,442018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Dubenec TU--17,442018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Lukavice AUO--17,552014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Trnov RK--17,582018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Letohrad - Jeleni UO17,2317,5817,582017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Tatobity SM--17,612018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Bašnice JC17,6817,3017,682017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Letohrad - Kunčice BUO15,9517,6917,692018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Bystřec AUO--17,692019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Pšánky HK17,3417,7217,722017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Letohrad - Kunčice DUO17,5417,7217,722018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Letohrad - Kunčice DUO--17,722018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Trnov RK17,3217,7817,782017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Košťálov SM--17,782019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Horní Čermná AUO--17,822019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Horní Čermná AUO17,5317,8217,822019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Mostek UO--17,902016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Lukavice AUO--17,912015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Bystřec BUO--18,002014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Trnov RK17,8918,0418,042019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Bystřec BUO--18,082015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Záchlumí UO--18,102018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Lukavice UO17,4318,1018,102017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Mostek UO--18,122014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Bystřec AUO--18,162016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Roudnice HK--18,182019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Horní Čermná AUO--18,202016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Horní Třešňovec UO--18,232019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Záchlumí UO--18,252019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Bystřec AUO--18,262015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Bystřec AUO--18,282018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Bystřec AUO18,2818,1018,282018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Bystřec BUO18,3317,5918,332017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Bošín UO--18,432015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Dolní Čermná UO--18,442014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Horní Třešňovec AUO--18,452015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Horní Třešňovec UO18,4718,1118,472018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Horní Třešňovec UO--18,472018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Černčice NA--18,492019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Lanšperk UO18,1418,5618,562018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Lanšperk UO--18,562018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Dolní Čermná UO--18,562016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Horní Třešňovec UO18,5617,2018,562019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Lanšperk UO--18,612016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Letohrad - Orlice BUO--18,632015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Lanšperk UO--18,722014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Horní Čermná AUO--18,822015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Bystřec BUO--18,872016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Brandýs nad Orlicí UO--18,892014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Horní Čermná AUO--18,962014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Horní Třešňovec AUO--19,002014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Horní Třešňovec AUO--19,042016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Přívrat UO19,0718,0319,072019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Dolní Čermná UO--19,082015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Bošín UO--19,102014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Letohrad - Kunčice DUO--19,142016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/31 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2015/07/18 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2016/07/02 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2017/06/25 Nepomuky, 7. kolo VČHL
VČHL
2017/06/25 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2018/07/01 Nepomuky, 5. kolo VČHL
VČHL
2018/07/01 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL
VČHL
2019/06/30 Nepomuky, Nepomuky
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže