Neuměř, Sportovní hřiště 2021 - Memoriál Miroslava Becka

Liga: -
Místo: Neuměř
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 21. 08. 2021 13:00
Kontakt:   Jiří Šeliga
Telefon:  774936026

Začátek rezervace: 20. 07. 2021 08:00
Konec rezervace: 21. 08. 2021 08:00
Začátek tipování:  21. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 21. 08. 2021 00:00
Zadal: Jakub Valenta

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-neumer-11931.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Kvíčovice Muži DOJakub Valenta
22Neuměř Veteráni DOJakub Valenta
33Bolkov Muži PJJakub Valenta
44Příšov Muži PSJakub Valenta
55Holýšov Muži DOJakub Valenta
66Honezovice PJauto sporty
77Neuměř Muži DOJakub Valenta
88Únětice 1911 PJOndřej Kail
910Honezovice PJauto sporty


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ves Touškov PJ14,6415,1814,642022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Srbice DO14,7216,7114,722022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Neuměř DO15,12NP15,122022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Újezd DONP15,1315,132022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hadrava KT22,5715,4415,442022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kostelec TC15,5817,5715,582022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Krchleby DO16,1015,5815,582022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Oprechtice Sport DO15,5915,9715,592022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Strýčkovice DO15,8015,6915,692022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ves Touškov PJ--15,932012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Honezovice PJ--16,102007/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Štítary DO--16,402012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Strýčkovice DO--16,452012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Všekary DONP16,5716,572022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Neuměř DO--16,582012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Příbram VI-Březové Hory PB26,7816,8816,882022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vidice DO18,0317,0917,092022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Všekary DO--17,172012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kostelec TC--17,232012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Všekary DO--17,252007/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ves Touškov PJ--17,382009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Neuměř DO--17,612009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hradec PJ--17,642012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Honezovice PJ--18,192008/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kostelec TC--18,752009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hradec PJ--18,932008/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Neuměř DO--19,102007/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Všekary DO--19,132009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Neuměř DO--19,632008/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hradec PJ--19,812007/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Všekary DO--20,342008/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Lisov PJ--21,752012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Ves Touškov PJ--22,322007/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Holýšov DO24,2722,3422,342022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kvíčovice DO24,5125,2924,512022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nové Sedliště TC--30,362012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Lisov PJ--NP2009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Ves Touškov PJ--NP2008/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Lisov PJ--NP2008/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Honezovice PJ--NP2012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Honezovice PJ--NP2009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Lisov PJ--NP2007/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Horní Kamenice DO--NP2012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Hradec PJ--NP2009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Srbice DO17,8218,4017,822022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Strýčkovice DO19,1317,9017,902022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Oprechtice Sport DO18,8217,9717,972022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Strýčkovice DO--18,452012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hadrava KT19,1618,7418,742022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Srbice DO--19,362012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nové Sedliště TC--19,922012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Osvračín DONP20,0520,052022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kostelec TC20,1122,1120,112022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Horšovský Týn DO20,6720,1620,162022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Příbram VI-Březové Hory PB21,4020,4720,472022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Březí DO22,6720,6420,642022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vidice DO27,8122,1022,102022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ves Touškov PJ--23,942012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Všekary DONP24,8024,802022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lisov PJ--NP2012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/08/18 Neuměř, O pohár
OPH
2008/08/16 Neuměř, O pohár
OPH
2009/08/22 Neuměř, O pohár
OPH
2012/08/18 Neuměř, O pohár
OPH
2021/08/21 Neuměř, Sportovní hřiště, Memoriál Miroslava Becka
-
2022/09/03 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka
OPH
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/02/11 Nevřeň, ICE CUP
-
2023/06/24 Stýskaly hřiště, Night cup Stýskaly 2023
-
2023/07/02 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce
-
2023/08/05 Hasičské hřiště Petřvaldík, O putovní pohár SDH Petřvaldík 2B (7.kolo MSL)
-
2023/09/23 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2023
-
Kdy Kde Liga