Nevřeň 2019 - O pohár #pětdevět

Liga: ZČHL
Místo: Nevřeň
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 29. 06. 2019 12:00
Kontakt:   Pavel Sova
Telefon:  775655463

Začátek rezervace: 17. 06. 2019 20:00
Konec rezervace: 29. 06. 2019 12:00
Začátek tipování:  29. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 29. 06. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nevren-10003.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahorčice KTJosef Kolář
22Příšov PSJitka Racková
33Žebnice PSHonza Adamec
44Dehtín KTHonza Adamec
55Únětice 1911 PJHonza Adamec
66Mochtín KTMichal Kloupar
77Úněšov PSMiloslav Pytlik
88Chrást PBHonza Adamec
99Nevřeň PSHonza Adamec
1010Horní Lukavice  PJHonza Adamec
1111Horní Kamenice DOHonza Adamec
1212Štichovice PSHonza Adamec
1313Mokrouše PJSDH Mokrouše
1414Bezděkov pod Třemšínem PBPetty
1515Stýskaly PSVáclav Švíka
1616Bezdědovice STJosef Motyka
1717Bolkov PJVladimír Štýs
1818Chotíkov PSSDH Chotikov
1919Robčice PJRadek Růt
2020Štítary DOMiroslav Žáček
2122Novosedly STBohuslav Chval
2223Únětice 1911 BPJJícháč
2324Hrabice PTRadoslav Myslík
2425Štěnovický Borek PJJan Albl
2526Štichovice BPSRichard Hlous
2627Útušice PJVojtěch Mareš
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJHonza Adamec
22Dehtín KTJana Hlaváčková
33Horní Lukavice PJDaniela
44Hradec PJHonza Adamec
55Úněšov PSHonza Adamec
66Štichovice PSHonza Adamec
77Chotíkov PSMonča
88Štítary ŽenyDODenis Balounová
920Poděvousy DOAnděla Mašková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevřeň PS15,1615,1915,192018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vranovice PEKLOPB15,3715,4715,472016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zahorčice ST14,9915,6215,622018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zahorčice ST--15,692019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevřeň PS15,6015,8415,842017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bolkov PJ15,9816,0216,022016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nevřeň PS--16,322019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Svaté Pole PB--16,512019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nevřeň PS16,1516,8016,802016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radětice PB17,1115,9417,112018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mochtín KT--17,322019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mělník ME16,7117,3617,362018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Příšov PS17,5016,9617,502018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nebílovy PJ17,5817,2017,582018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Čelákovy PJ17,2617,6217,622018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mirošov RO17,7817,3517,782016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chotíkov PS17,8816,3817,882018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zahorčice KT17,8917,2117,892018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Horní Měcholupy BAB--17,922019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Horní Měcholupy AAB--17,952019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Křištín KT--18,042019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Střeziměř KT17,9518,1118,112016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nová Ves ( Domažlice) DO--18,382019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mirošov BRO--18,492019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Horní Metelsko DO18,5318,4218,532018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chlum PJ17,4418,7118,712018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vidice DO19,0318,5819,032018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Brodeslavy PS--19,072019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Želčany PJ19,0818,3919,082018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Letiny PJ19,1519,2619,262018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Robčice PJ--19,272019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Neznašovy KT17,7619,2919,292016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Chotíkov PS--19,312019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hostivice PZ--19,602019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Úněšov PS19,8219,1519,822016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Štítary BDO--19,872019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nebílovy PJ--19,902019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Kdyně DO--19,932019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hradiště PM20,1818,6920,182016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Liblín RO19,8420,4820,482016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Křelovice PS--20,492019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Štítary ADO20,6120,6920,692016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Vidice DO--20,702019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Božkov PM20,8119,7220,812017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nevřeň BPS18,8121,2521,252017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Štítary BDO21,6321,8421,842016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Horšovský Týn DO--22,202019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kdyně DO22,3920,4522,392018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Křelovice PS22,2022,7222,722016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Chrást PS23,8723,1523,872017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Štěnovický Borek PJ23,3324,0024,002018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Stýskaly PS25,8825,5125,882018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Chrást PS--26,842019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Přehýšov PS24,9127,0027,002018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Ledce PS27,6318,9927,632017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Oprechtice DO--27,642019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Obora PS25,8028,0628,062018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Příšov PS17,5428,5528,552016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Stýskaly PS--29,002019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Kamenný Újezd RO29,0729,4829,482018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Obora PS30,0529,4530,052016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Mělník ME29,4830,0730,072016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Všeruby PS32,6230,8132,622017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Kamenný Újezd RO--34,582019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Drahkov PJ--38,592019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Hostivice PZ18,1950,7550,752016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Nevřeň PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Brodeslavy PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Mirošov RONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Robčice PJNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Křelovice PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Štítary ADONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Mirošov BRONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Příšov PSNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Štítary BDONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Neznašovy KTNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Úněšov PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Vidice DO--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sloup PZ--16,492018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Štítary DO17,6117,7417,742019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Štichovice PS--18,122018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dehtín KT--18,132018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Úněšov PS17,7318,1718,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chotíkov PS--18,242018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Úněšov PS--18,432018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hradec PJ--18,442018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Poděvousy DO17,5118,5418,542019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Únětice 1911 PJ18,4818,5518,552019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Štichovice PS17,7418,6618,662019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Štěnovický Borek PJ--18,842018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hradec PJ17,5919,0519,052019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Horní Lukavice PJ--19,472018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Úněšov PS--19,502019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Štítary DO--19,522019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Mrtník PS--19,522018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nové Dvory LT19,5418,5119,542016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bučí PS--19,702018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Úněšov PS19,8218,7519,822018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hlubyně PB--19,962018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horní Lukavice PJ19,2120,3620,362019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Štítary DO21,0318,9321,032018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nevřeň PS21,0918,9921,092017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chlum PJ21,4720,9621,472018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Mirošov RO22,0122,2722,272018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Rožmitál pod Třemšínem PB23,0522,2423,052018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Příšov PS23,8123,4623,812017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Vidice DO24,3624,6724,672016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nevřeň PS24,4624,7024,702016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Doubravka PM--25,872019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Únětice 1911 PJ--26,812018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Úněšov PS28,8122,6928,812016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Záluží PS26,3131,5531,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Zruč PS32,5533,8833,882017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Chotíkov PS35,3237,3537,352019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Horní Bělá PS39,6939,7239,722019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Mirošov RO--41,012019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Doubravka PM45,4445,9945,992017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Vidice DO--56,652019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Obora PS--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Mělník MENPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Mirošov RO--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Poděvousy DO--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dehtín KTNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/02/06 Nevřeň, ICE cup + O POHÁR VLÁDCE SEVERU
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2018/02/10 Nevřeň, ICE CUP 2018
-
2018/07/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2018/08/18 Nevřeň, O pohár starosty SDH (2B)
-
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár
-
2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/23 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/06/28 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/07/25 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/07/25 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/07/26 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/02 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/22 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga