Nevřeň 2019 - Zimní pohár

Liga: -
Místo: Nevřeň
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 09. 02. 2019 11:00
Kontakt:   Pavel Sova ml.
Telefon:  775 655 463

Začátek rezervace: 01. 01. 2019 11:00
Konec rezervace: 10. 02. 2019 11:00
Začátek tipování:  09. 02. 2019 20:00
Konec hlasování: 09. 02. 2019 00:00
Zadal: Josef

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nevren-10069.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Horní Metelsko panteřiDOTomáš Zverka
22Mochtín KTMichal Kloupar
33Štítary Muži ADOMiroslav Žáček
44Zahorčice KTJosef Kolář
55Chrást PSJiří Fantiš
66Chotíkov PSSDH Chotikov
77Štítary ŽenyDOMiroslav Žáček
88Vranovice PekloPBStanda Strnad
99Mirošov ROsmatlak vaclav
1010Křelovice PSMiloslav Pytlik
1111Svaté Pole PBJosef Pecka
1212Nebílovy PJZbyněk Šebek
1313Štítary Muži BDOMiroslav Žáček
1414Mirošov BROsmatlak vaclav
1515Horní Měcholupy Muži AABJan Roháč
1616Mělník Mělník BlataMEJosef Gipfl
1717Zahorčice mužiSTBaďa
1818Čelákovy PJJiří Böhm
1919Mirošov ŽenyROsmatlak vaclav
2020Děčín I-Děčín DDM Armex DěčínDCJosef Gipfl
2121Úněšov ŽenyPSDenisa Joudalová
2222Neznašovy KTMartin Salamánek
2323Úněšov MužiPSDenisa Joudalová
2424Horní Měcholupy Muži BABJan Roháč
2525Příšov PSJitka Racková
2626Hostivice PZMilan Bláha
2727Novosedly STBohuslav Chval
2828Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
2929Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
3030Stýskaly PSVáclav Švíka
3131Brodeslavy PSAleš Polívka
3232Únětice 1911 1911 "B"PJPetr Skala
3333Vidice MužiDOTereza Voráčová
3434Horšovský Týn mužiDONikola Malíková
3535Kdyně DOVaclav Milfort
3636Křištín KTJiří Freiberk
3737Drahkov PJAdam Bína
3838Nová Ves ( Domažlice) DOVáclav Pejsar
3939Oprechtice mixDOVáclav Pejsar
4040Doubravka Ženy PMDenisa Svobodová
4141Doubravka mužiPMJan Diviš
4250Nevřeň #pětdevětPSJícháč


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST--16,682018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dehtín KT17,1217,3217,322019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Novosedly ST16,3917,3917,392019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Horní Kamenice DO16,7817,4217,422019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hlubyně PB--17,652018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dehtín KT--17,652018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mochtín KT17,7317,5917,732019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Štítary DO17,7017,7817,782019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Žebnice PS17,6717,7817,782019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Útušice PJ--17,812018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Únětice 1911 BPJ17,9517,9617,962019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nevřeň PS17,5118,0418,042019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Štichovice PS--18,082018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chotíkov PS18,2617,9618,262019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Nevřeň PS--18,332018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chotíkov PS--18,382018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Poděvousy DO--18,392018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Únětice 1911 APJ--18,542018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bolkov PJ--18,542018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Štichovice PS18,7318,7318,732019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bolkov PJ17,5318,8518,852019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mokrouše PJ18,0119,0619,062019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chrást PB--19,562018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Příšov PS18,3819,5919,592019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Žebnice PS--19,912018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Obora PS20,4620,6320,632019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Úněšov PS--21,362018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Robčice PJ--21,862018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hrabice PT20,5922,1022,102019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Útušice PJ18,6322,4822,482019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mokrouše PJ--24,262018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Štěnovický Borek PJ26,1721,5426,172019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Stýskaly PS27,1827,2927,292019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Horní Kamenice DO--30,682018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Příšov PS--35,102018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Únětice 1911 APJNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Mochtín KT--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Štěnovický Borek PJ--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Zahorčice KT--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Horní Lukavice PJNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Horní Lukavice PJ--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Chrást PSNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Robčice PJ18,35NPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Novosedly ST--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Štichovice BPSNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Úněšov PSNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/02/06 Nevřeň, ICE cup + O POHÁR VLÁDCE SEVERU
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2018/02/10 Nevřeň, ICE CUP 2018
-
2018/07/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2018/08/18 Nevřeň, O pohár starosty SDH (2B)
-
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár
-
2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2021/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/11/07 Areál Plaza !!!!!ZRUŠENO!!!!!, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2020/11/14 Pohořelice- fotbalové hřiště, O Sametový pohár- pohárová soutěž, 2B
-
2020/12/05 Březovice na hřišti, 1. ročník čertovské zimní soutěže
-
2020/12/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga