Nevřeň 2020 - Zimní pohár

Liga: -
Místo: Nevřeň
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 08. 02. 2020 11:00
Kontakt:   Pavel Sova ml.
Telefon:  775 655 463

Začátek rezervace: 01. 01. 2020 13:00
Konec rezervace: 08. 02. 2020 11:00
Začátek tipování:  08. 02. 2020 20:00
Konec hlasování: 08. 02. 2020 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nevren-10911.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Nevřeň #pětdevětPSJícháč
22Vidice MužiDOTereza Voráčová
33Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
44Dehtín KTVláďa Kučera
55Mochtín #20centimeterKTMichal Kloupar
66Drahkov PJDušan Faitenhanzl
77Zahorčice KTJosef Kolář
88Čelákovy PJJiří Böhm
99Úněšov PSDenisa Joudalová
1010Letiny PJDušan Faitenhanzl
1111Svaté Pole MužiPBJosef Pecka
1212Křištín KTJiří Freiberk
1313Štítary Muži ADOMiroslav Žáček
1414Úněšov mužiPSMiloslav Pytlik
1515Stýskaly PSVáclav Švíka
1616Horní Metelsko PanteřiDOPetr Zverka
1717Mělník Blata ženyMEMilan Corna
1818Štítary Muži BDOMiroslav Žáček
1919* Únětice 1911 "B"-Ondřej Kail
2020Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
2121Chotíkov PSSDH Chotikov
2222Horšovský Týn ženyDONikola Malíková
2323Mirošov AROsmatlak vaclav
2424Nebílovy PJZbyněk Šebek
2525Bolkov PJVladimír Štýs
2626Sedlčany PBJarous Janský
2727Příšov PSJitka Racková
2828* Únětice 1911 ženy-Ondřej Kail
2929Mirošov BROsmatlak vaclav
3030Drahkov Ladies ( Ženy )PJAdam Bína
3131Oprechtice Sport mužiDOVáclav Pejsar
3232Nová Ves ( Domažlice) mužiDOVáclav Pejsar
3333* Únětice 1911 ženy-Ondřej Kail
3434Hartmanice SYDavid Hřebec
3535Štítary Ženy DODenis Balounová
3636Mirošov ZenyROsmatlak vaclav
3737Božkov PMMartin Šůla
3838Křelovice mužiPSJiří Pecuš
3939Horní Měcholupy ABJan Roháč
4040Oprechtice Sport ženyDOVáclav Pejsar
4141Hradiště PMZdenka Ženíšková
4242Hostivice PZMilan Bláha


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevřeň PS15,1615,1915,192018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vranovice PEKLOPB15,3715,4715,472016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zahorčice ST14,9915,6215,622018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zahorčice ST--15,692019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevřeň PS15,6015,8415,842017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bolkov PJ15,9816,0216,022016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nevřeň PS--16,322019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Svaté Pole PB--16,512019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nevřeň PS16,1516,8016,802016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radětice PB17,1115,9417,112018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mochtín KT--17,322019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mělník ME16,7117,3617,362018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Příšov PS17,5016,9617,502018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nebílovy PJ17,5817,2017,582018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Čelákovy PJ17,2617,6217,622018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mirošov RO17,7817,3517,782016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chotíkov PS17,8816,3817,882018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zahorčice KT17,8917,2117,892018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Horní Měcholupy BAB--17,922019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Horní Měcholupy AAB--17,952019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Křištín KT--18,042019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Střeziměř KT17,9518,1118,112016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nová Ves ( Domažlice) DO--18,382019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mirošov BRO--18,492019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Horní Metelsko DO18,5318,4218,532018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chlum PJ17,4418,7118,712018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vidice DO19,0318,5819,032018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Brodeslavy PS--19,072019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Želčany PJ19,0818,3919,082018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Letiny PJ19,1519,2619,262018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Robčice PJ--19,272019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Neznašovy KT17,7619,2919,292016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Chotíkov PS--19,312019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hostivice PZ--19,602019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Úněšov PS19,8219,1519,822016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Štítary BDO--19,872019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nebílovy PJ--19,902019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Kdyně DO--19,932019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hradiště PM20,1818,6920,182016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Liblín RO19,8420,4820,482016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Křelovice PS--20,492019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Štítary ADO20,6120,6920,692016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Vidice DO--20,702019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Božkov PM20,8119,7220,812017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nevřeň BPS18,8121,2521,252017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Štítary BDO21,6321,8421,842016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Horšovský Týn DO--22,202019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kdyně DO22,3920,4522,392018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Křelovice PS22,2022,7222,722016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Chrást PS23,8723,1523,872017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Štěnovický Borek PJ23,3324,0024,002018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Stýskaly PS25,8825,5125,882018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Chrást PS--26,842019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Přehýšov PS24,9127,0027,002018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Ledce PS27,6318,9927,632017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Oprechtice DO--27,642019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Obora PS25,8028,0628,062018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Příšov PS17,5428,5528,552016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Stýskaly PS--29,002019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Kamenný Újezd RO29,0729,4829,482018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Obora PS30,0529,4530,052016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Mělník ME29,4830,0730,072016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Všeruby PS32,6230,8132,622017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Kamenný Újezd RO--34,582019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Drahkov PJ--38,592019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Hostivice PZ18,1950,7550,752016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Nevřeň PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Brodeslavy PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Mirošov RONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Robčice PJNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Křelovice PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Štítary ADONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Mirošov BRONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Příšov PSNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Štítary BDONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Neznašovy KTNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Vidice DO--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Úněšov PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sloup PZ--16,492018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Štítary DO17,6117,7417,742019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Štichovice PS--18,122018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dehtín KT--18,132018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Úněšov PS17,7318,1718,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chotíkov PS--18,242018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Úněšov PS--18,432018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hradec PJ--18,442018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Poděvousy DO17,5118,5418,542019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Únětice 1911 PJ18,4818,5518,552019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Štichovice PS17,7418,6618,662019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Štěnovický Borek PJ--18,842018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hradec PJ17,5919,0519,052019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Horní Lukavice PJ--19,472018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Úněšov PS--19,502019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Štítary DO--19,522019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Mrtník PS--19,522018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nové Dvory LT19,5418,5119,542016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bučí PS--19,702018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Úněšov PS19,8218,7519,822018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hlubyně PB--19,962018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horní Lukavice PJ19,2120,3620,362019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Štítary DO21,0318,9321,032018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nevřeň PS21,0918,9921,092017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chlum PJ21,4720,9621,472018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Mirošov RO22,0122,2722,272018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Rožmitál pod Třemšínem PB23,0522,2423,052018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Příšov PS23,8123,4623,812017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Vidice DO24,3624,6724,672016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nevřeň PS24,4624,7024,702016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Doubravka PM--25,872019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Únětice 1911 PJ--26,812018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Úněšov PS28,8122,6928,812016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Záluží PS26,3131,5531,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Zruč PS32,5533,8833,882017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Chotíkov PS35,3237,3537,352019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Horní Bělá PS39,6939,7239,722019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Mirošov RO--41,012019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Doubravka PM45,4445,9945,992017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Vidice DO--56,652019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Obora PS--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Mělník MENPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Mirošov RO--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Poděvousy DO--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dehtín KTNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/02/06 Nevřeň, ICE cup + O POHÁR VLÁDCE SEVERU
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2018/02/10 Nevřeň, ICE CUP 2018
-
2018/07/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2018/08/18 Nevřeň, O pohár starosty SDH (2B)
-
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár
-
2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/06/13 Hřiště u Hasičské zbrojnice, 46. ročník , 2B, 5C, netradični, opačný směr dráhy
-
2020/06/20 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
-
2020/06/27 Přáslavice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2020/06/27 Mračnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/06/27 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B
-
2020/07/04 Slapy u Tábora, Hasičská soutěž v požárním sportu.
-
2020/07/04 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
-
2020/07/04 Hasičská zbrojnice v Tisňavách, O Valašsky širák, 2B
-
2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku
-
2020/07/11 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
-
2020/07/18 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/25 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/26 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2020
-
Kdy Kde Liga