Nevřeň 2020 - Zimní pohár

Liga: -
Místo: Nevřeň
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 08. 02. 2020 11:00
Kontakt:   Pavel Sova ml.
Telefon:  775 655 463

Začátek rezervace: 01. 01. 2020 13:00
Konec rezervace: 08. 02. 2020 11:00
Začátek tipování:  08. 02. 2020 20:00
Konec hlasování: 08. 02. 2020 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nevren-10911.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Nevřeň #pětdevětPSJícháč
22Vidice MužiDOTereza Voráčová
33Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
44Dehtín KTVláďa Kučera
55Mochtín #20centimeterKTMichal Kloupar
66Drahkov PJDušan Faitenhanzl
77Zahorčice KTJosef Kolář
88Čelákovy PJJiří Böhm
99Úněšov PSDenisa Joudalová
1010Letiny PJDušan Faitenhanzl
1111Svaté Pole MužiPBJosef Pecka
1212Křištín KTJiří Freiberk
1313Štítary Muži ADOMiroslav Žáček
1414Úněšov mužiPSMiloslav Pytlik
1515Stýskaly PSVáclav Švíka
1616Horní Metelsko PanteřiDOPetr Zverka
1717Mělník Blata ženyMEMilan Corna
1818Štítary Muži BDOMiroslav Žáček
1919* Únětice 1911 "B"-Ondřej Kail
2020Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
2121Chotíkov PSSDH Chotikov
2222Horšovský Týn ženyDONikola Malíková
2323Mirošov AROsmatlak vaclav
2424Nebílovy PJZbyněk Šebek
2525Bolkov PJVladimír Štýs
2626Sedlčany PBJarous Janský
2727Příšov PSJitka Racková
2828* Únětice 1911 ženy-Ondřej Kail
2929Mirošov BROsmatlak vaclav
3030Drahkov Ladies ( Ženy )PJAdam Bína
3131Oprechtice Sport mužiDOVáclav Pejsar
3232Nová Ves ( Domažlice) mužiDOVáclav Pejsar
3333* Únětice 1911 ženy-Ondřej Kail
3434Hartmanice SYDavid Hřebec
3535Štítary Ženy DODenis Balounová
3636Mirošov ZenyROsmatlak vaclav
3737Božkov PMMartin Šůla
3838Křelovice mužiPSJiří Pecuš
3939Horní Měcholupy ABJan Roháč
4040Oprechtice Sport ženyDOVáclav Pejsar
4141Hradiště PMZdenka Ženíšková
4242Hostivice PZMilan Bláha


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST--16,682018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dehtín KT17,1217,3217,322019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,1317,3517,352021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Únětice 1911 APJ17,3516,8917,352021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Novosedly ST16,3917,3917,392019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Horní Kamenice DO17,4217,3217,422021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Horní Kamenice DO16,7817,4217,422019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dehtín KT17,5917,3617,592021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Horní Lukavice PJ17,6417,4617,642021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hlubyně PB--17,652018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dehtín KT--17,652018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mochtín KT17,7317,5917,732019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Štítary DO17,7017,7817,782019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Žebnice PS17,6717,7817,782019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Útušice PJ--17,812018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mochtín KT17,3317,8317,832021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Únětice 1911 BPJ17,9517,9617,962019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Nevřeň PS17,5118,0418,042019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Štichovice PS--18,082018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hlubyně PB18,0817,7918,082021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chotíkov PS18,2617,9618,262019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Nevřeň PS--18,332018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chotíkov PS--18,382018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Poděvousy DO--18,392018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bolkov PJ--18,542018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Únětice 1911 APJ--18,542018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Mokrouše PJ18,4518,6818,682021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Štichovice PS18,7318,7318,732019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bolkov PJ17,5318,8518,852019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Křenovy DO18,9018,5518,902021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mokrouše PJ18,0119,0619,062019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mirošov RO19,1418,6119,142021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Želčany PJ18,4119,1919,192021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Stýskaly PS18,3919,2119,212021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Robčice PJ18,2719,2719,272021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Štítary DO19,3319,1119,332021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Chrást PB--19,562018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Příšov PS18,3819,5919,592019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Žebnice PS--19,912018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Obora PS20,4620,6320,632019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Příšov PS20,3621,1921,192021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Úněšov PS--21,362018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Robčice PJ--21,862018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Hrabice PT20,5922,1022,102019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Vidice DO19,2722,3122,312021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Útušice PJ18,6322,4822,482019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Mokrouše PJ--24,262018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Štěnovický Borek PJ26,1721,5426,172019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Stýskaly PS27,1827,2927,292019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Útušice PJ27,9930,6130,612021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Horní Kamenice DO--30,682018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Příšov PS--35,102018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Novosedly ST--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Robčice PJ18,35NPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Štichovice BPSNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Žebnice PSNPNPNP2021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Úněšov PSNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Bolkov PJ18,2318,21NP2021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Mochtín KT--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Únětice 1911 APJNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Štěnovický Borek PJ--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Zahorčice KTNPNPNP2021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Zahorčice KT--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Horní Lukavice PJNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Drahkov PJNPNPNP2021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Horní Lukavice PJ--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Chrást PSNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Únětice 1911 BPJNPNPNP2021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Nevřeň PSNPNPNP2021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/02/06 Nevřeň, ICE cup + O POHÁR VLÁDCE SEVERU
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2018/02/10 Nevřeň, ICE CUP 2018
-
2018/07/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2018/08/18 Nevřeň, O pohár starosty SDH (2B)
-
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár
-
2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2021/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/08/06 ZRUŠENO-Noční soutěž Bystřička, Noční pohárová soutěž na Bystřičce-ZRUŠENO
-
2021/08/07 za kulturním domem, Stará Ves 2b
-
2021/08/07 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2021/08/07 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/07 MSP Oldřišov, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2021
-
2021/08/07 TJ hřiště Krhová, II.rocik O pohár starostky obce Krhová
-
2021/08/07 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
2021/08/07 Třebelovice, O pohár starostky obce Noční soutěž
-
2021/08/07 Vrbětice, Noční soutěž 2B
-
2021/08/08 Dolní Bečva, 59. ročník soutěže o putovní pohár Štít Radhoště
-
2021/08/08 Větřkovice - sportovní areál, IX. kolo MSL 2021 - Větřkovice 8.8.2021
-
2021/08/08 Neplachovice, sportovní areál, 10. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka
-
2021/08/13 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2021/08/13 Němetice, 10. ročník Memorialu Václava Kunovského
-
2021/08/14 Za obcí Paseky směrem na Nuzov, Pasecká šedesátka
-
2021/08/14 Sádek Areál, Sádek, Areál, 11. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/15 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2021/08/15 Vysoká, 21.Ročník soutěže o pohár starosty SDH Vysoká
-
2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2021/08/21 Zámecký park Velká Bystřice, X.ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2021/08/21 Neuměř, Sportovní hřiště, Memoriál Miroslava Becka
-
2021/08/21 Mnichov-hřiště, Vrbno pod Pradědem, 3B
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr. Bočka & Putovní pohár starosty města
-
2021/08/21 Hřiště Vítonice, Putovní pohár MH Vítonice
-
2021/08/21 Jamnice, 13. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/21 Loučka - Společenský areál, 1.ročník noční soutěže o pohár starosty obce
-
2021/08/28 Volnočasový areál Bakov n/Jiz, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2021/08/28 Vysokov, pomník u Myslivce, O pohár starostky obce Vysokov
-
2021/08/28 KAROLINKA, údolí Raťkov, 52.ročník,Raťkovská Grapa
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Zátor hřiště, Memoriál dědy Matějáka Zátor hřiště
-
2021/08/28 Cvičiště u hasičské zbrojnice, I. Ročník Morkovských nočních útoků
-
2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/03 Areál SDH, Noční soutěž,2B
-
2021/09/10 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2021/09/11 Areál Plaza, Junior cup
-
2021/09/11 Vidice - louka, 12. ročník Memoriálu Václava Lehnera.
-
2021/09/11 Suchonice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/09/11 Újezd, Újezd
-
2021/09/11 Horní Dubňany na hřišti, Memoriál, Útok na 2B
-
2021/09/11 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2021
-
2021/09/11 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2021/09/12 Morašice, VČHL Morašice
-
2021/09/12 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2021/09/18 Radslavice, Noční soutěž SDH Radslavice
-
Kdy Kde Liga