Nevřeň 2016 - ICE cup + O POHÁR VLÁDCE SEVERU

Liga: -
Místo: Nevřeň
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 06. 02. 2016 11:00
Kontakt:   Pavel Sova
Telefon:  775 655 463

Začátek rezervace: 12. 01. 2016 20:00
Konec rezervace: 06. 02. 2016 11:00
Začátek tipování:  12. 01. 2016 20:00
Konec hlasování: 06. 02. 2016 00:00
Zadal: Houk

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

SDH Nevřeň ve spolupráci s SDH DH pro vás připravuje soutěž ICE CUP.

Soutěž proběhne na hřišti před požární zbrojnicí 6.2. 2016.

Dle pravidel ZČHL, dvě hadice B, sklopné terče - SDH Chotíkov, kategorie M/Ž - hodnoceno samostatně.

Presence soutěžních družstev do 10:30 (11:00 - zahájení soutěže)

Týmy, které se zúčastní obou kol (23.1. Dolní hradiště a 6.2. Nevřeň) budou zařazeny do soutěže O POHÁR VLÁDCE SEVERU. Týmům se sečtě výsledné pořadí z obou kol a tým s nejnižsím součtem vyhraje. Budou hodnoceny opět obě kategorie zvlášť.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nevren-7352.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Hostivice PZOndřej Mareš
22Střeziměř KTAleš Lederer
33Obora PSHouk
44Neznašovy KTMartin Salamánek
55Úněšov PSHouk
66Vidice DOPetr Škarpa
77Hradiště PMJiří Studnička
88Štítary muži DOMiroslav Žáček
99Vranovice Peklo - mužiPBStanda Strnad
1010Mělník Blata - MužiMERadek Svoboda
1111Nevřeň ženyPSHouk
1212Nové Dvory ženyLTHouk
1313Vidice ženyDOPetr Škarpa
1414Štítary muži BDOMiroslav Žáček
1515Obora ženyPSHouk
1616Mirošov zenyROsmatlak vaclav
1717Příšov PSHouk
1818Úněšov ženyPSHouk
1920Liblín ROPetr Fratrič
2022Mirošov muziROsmatlak vaclav
2130Nevřeň PSHouk


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST--16,682018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dehtín KT17,1217,3217,322019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Novosedly ST16,3917,3917,392019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Horní Kamenice DO16,7817,4217,422019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hlubyně PB--17,652018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dehtín KT--17,652018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mochtín KT17,7317,5917,732019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Žebnice PS17,6717,7817,782019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Štítary DO17,7017,7817,782019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Útušice PJ--17,812018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Únětice 1911 BPJ17,9517,9617,962019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nevřeň PS17,5118,0418,042019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Štichovice PS--18,082018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chotíkov PS18,2617,9618,262019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Nevřeň PS--18,332018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chotíkov PS--18,382018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Poděvousy DO--18,392018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Únětice 1911 APJ--18,542018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bolkov PJ--18,542018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Štichovice PS18,7318,7318,732019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bolkov PJ17,5318,8518,852019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mokrouše PJ18,0119,0619,062019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chrást PB--19,562018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Příšov PS18,3819,5919,592019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Žebnice PS--19,912018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Obora PS20,4620,6320,632019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Úněšov PS--21,362018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Robčice PJ--21,862018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hrabice PT20,5922,1022,102019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Útušice PJ18,6322,4822,482019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mokrouše PJ--24,262018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Štěnovický Borek PJ26,1721,5426,172019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Stýskaly PS27,1827,2927,292019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Horní Kamenice DO--30,682018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Příšov PS--35,102018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Mochtín KT--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Únětice 1911 APJNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Štěnovický Borek PJ--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Zahorčice KT--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Horní Lukavice PJNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Horní Lukavice PJ--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Chrást PSNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Novosedly ST--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Robčice PJ18,35NPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Štichovice BPSNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Úněšov PSNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/02/06 Nevřeň, ICE cup + O POHÁR VLÁDCE SEVERU
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2018/02/10 Nevřeň, ICE CUP 2018
-
2018/07/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2018/08/18 Nevřeň, O pohár starosty SDH (2B)
-
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár
-
2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/02/09 Hasičské cvičiště,Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2020/04/18 Holice náměstí TGM, 6. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše na 2B
-
2020/05/01 Hřiště TJ Sokol Závada, Denní hasičská soutěž
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B
-
2020/07/10 Hřiště TJ Sokol Závada, Noční hasičská soutěž
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/19 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga