Nevřeň 2017 - ICE CUP 2017

Liga: -
Místo: Nevřeň
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 11. 02. 2017 11:00
Kontakt:   Pavel Sova
Telefon:  775 655 463

Začátek rezervace: 01. 01. 2017 11:00
Konec rezervace: 11. 02. 2017 11:00
Začátek tipování:  11. 02. 2017 20:00
Konec hlasování: 11. 02. 2017 00:00
Zadal: Houk

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrouvolných hasičů v Nevřeni pro Vás připravuje zimní hasičskou soutěž ICE CUP 2017.

Soutěž proběhne dne 11.2. 2017 v Nevřeni na hřišti před požární zbrojnicí.

Dle pravidel ZČHL, 2B pro kategorie mužů a žen, skolopné terče s el. časomírou.

Presence soutěžních družstev do  10:30 (11:00 - zahájení soutěže)

Soutěž bude zařazena do POHÁRU VLÁDCE SEVERU (14.1. 2017 - Dolní hradiště, 28.1. 2017 - Úněšov, 11.2. - Nevřeň)

Finále POHÁRU VLÁDCE SEVERU

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nevren-8243.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Neznašovy KTMartin Salamánek
22Úněšov Pepařky (ženy)PSNikola Kalousová
33Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
44Štítary muži BDOPetr Lešek
55Mělník Blata - mužiMEMarkéta Veselá
66Černuc ,,Šmejdi"KLAntonín Henych
77Zahorčice KTJosef Kolář
88Vidice MužiDOTereza Voráčová
99Vranovice Peklo - mužiPBStanda Strnad
1010Štítary mužiDODenis Balounová
1111Nevřeň PSHouk
1212Horšovský Týn ŽenyDOAdéla Chejlavová
1313Mělník Blata - ženyMEMarkéta Veselá
1414Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
1515Mirošov -mužiROsmatlak vaclav
1616Úněšov PSMiloslav Pytlik
1717Štítary ženyDODenis Balounová
1818Chotíkov PSSDH Chotikov
1919Příšov PSJitka Racková
2020Obora PSHouk
2121Radětice PBRadětice Vaci
2222Letiny PJDušan Faitenhanzl
2323Hostivice PZMilan Bláha
2424Bolevec ženyPMZdeněk Vykoupil
2525Mělník Chloumek (muži)MEMilan Corna
2626Jelence PBHouk
2727Robčice PJRadek Růt
2828Bolevec mužiPMZdeněk Vykoupil


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevřeň PS15,1615,1915,192018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vranovice PEKLOPB15,3715,4715,472016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zahorčice ST14,9915,6215,622018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zahorčice ST--15,692019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevřeň PS15,6015,8415,842017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bolkov PJ15,9816,0216,022016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nevřeň PS--16,322019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Svaté Pole PB--16,512019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nevřeň PS16,1516,8016,802016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radětice PB17,1115,9417,112018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mochtín KT--17,322019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mělník ME16,7117,3617,362018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Příšov PS17,5016,9617,502018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nebílovy PJ17,5817,2017,582018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Čelákovy PJ17,2617,6217,622018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mirošov RO17,7817,3517,782016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chotíkov PS17,8816,3817,882018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zahorčice KT17,8917,2117,892018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Horní Měcholupy BAB--17,922019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Horní Měcholupy AAB--17,952019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Křištín KT--18,042019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Střeziměř KT17,9518,1118,112016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nová Ves ( Domažlice) DO--18,382019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mirošov BRO--18,492019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Horní Metelsko DO18,5318,4218,532018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chlum PJ17,4418,7118,712018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vidice DO19,0318,5819,032018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Brodeslavy PS--19,072019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Želčany PJ19,0818,3919,082018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Letiny PJ19,1519,2619,262018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Robčice PJ--19,272019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Neznašovy KT17,7619,2919,292016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Chotíkov PS--19,312019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hostivice PZ--19,602019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Úněšov PS19,8219,1519,822016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Štítary BDO--19,872019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nebílovy PJ--19,902019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Kdyně DO--19,932019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hradiště PM20,1818,6920,182016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Liblín RO19,8420,4820,482016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Křelovice PS--20,492019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Štítary ADO20,6120,6920,692016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Vidice DO--20,702019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Božkov PM20,8119,7220,812017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nevřeň BPS18,8121,2521,252017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Štítary BDO21,6321,8421,842016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Horšovský Týn DO--22,202019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kdyně DO22,3920,4522,392018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Křelovice PS22,2022,7222,722016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Chrást PS23,8723,1523,872017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Štěnovický Borek PJ23,3324,0024,002018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Stýskaly PS25,8825,5125,882018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Chrást PS--26,842019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Přehýšov PS24,9127,0027,002018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Ledce PS27,6318,9927,632017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Oprechtice DO--27,642019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Obora PS25,8028,0628,062018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Příšov PS17,5428,5528,552016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Stýskaly PS--29,002019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Kamenný Újezd RO29,0729,4829,482018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Obora PS30,0529,4530,052016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Mělník ME29,4830,0730,072016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Všeruby PS32,6230,8132,622017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Kamenný Újezd RO--34,582019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Drahkov PJ--38,592019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Hostivice PZ18,1950,7550,752016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Robčice PJNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Křelovice PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Štítary ADONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Mirošov BRONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Příšov PSNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Štítary BDONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Neznašovy KTNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Vidice DO--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Úněšov PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Nevřeň PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Brodeslavy PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Mirošov RONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sloup PZ--16,492018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Štichovice PS--18,122018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dehtín KT--18,132018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chotíkov PS--18,242018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Úněšov PS--18,432018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hradec PJ--18,442018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Štěnovický Borek PJ--18,842018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Horní Lukavice PJ--19,472018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Úněšov PS--19,502019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Štítary DO--19,522019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mrtník PS--19,522018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nové Dvory LT19,5418,5119,542016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bučí PS--19,702018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Úněšov PS19,8218,7519,822018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hlubyně PB--19,962018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Štítary DO21,0318,9321,032018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nevřeň PS21,0918,9921,092017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chlum PJ21,4720,9621,472018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Mirošov RO22,0122,2722,272018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Rožmitál pod Třemšínem PB23,0522,2423,052018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Příšov PS23,8123,4623,812017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vidice DO24,3624,6724,672016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nevřeň PS24,4624,7024,702016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Doubravka PM--25,872019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Únětice PJ--26,812018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Úněšov PS28,8122,6928,812016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Záluží PS26,3131,5531,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zruč PS32,5533,8833,882017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Mirošov RO--41,012019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Doubravka PM45,4445,9945,992017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Vidice DO--56,652019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Mirošov RO--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Poděvousy DO--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Obora PS--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Mělník MENPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/02/06 Nevřeň, ICE cup + O POHÁR VLÁDCE SEVERU
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2018/02/10 Nevřeň, ICE CUP 2018
-
2018/07/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2018/08/18 Nevřeň, O pohár starosty SDH (2B)
-
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár
-
2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga