Nevřeň 2018 - ICE CUP 2018

Liga: -
Místo: Nevřeň
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 10. 02. 2018 11:00
Kontakt:   Pavel Sova ml.
Telefon:  775 655 463

Začátek rezervace: 01. 01. 2018 12:00
Konec rezervace: 10. 02. 2018 11:00
Začátek tipování:  10. 02. 2018 20:00
Konec hlasování: 10. 02. 2018 00:00
Zadal: Josef

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nevren-9239.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Nevřeň PSHouk
22Chotíkov PSSDH Chotikov
33Vidice MužiDOTereza Voráčová
44Úněšov PSMiloslav Pytlik
55Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
66Štítary ženyDODenis Balounová
77Zahorčice SportKTJosef Kolář
88Kdyně DOVaclav Milfort
99Mirošov ROsmatlak vaclav
1010Úněšov ženyPSDenisa Joudalová
1111Štítary mužiDODenis Balounová
1212Chlum MužiPJZbyněk
1313Radětice PBRadětice Vaci
1414Rožmitál pod Třemšínem ženyPBLibuše Poláková
1515Zahorčice STMarek Janoušek
1616Čelákovy PJJiří Böhm
1717Příšov PSJitka Racková
1818Neznašovy KTMartin Salamánek
1919Letiny PJDušan Faitenhanzl
2020Štítary muži BDOMiroslav Žáček
2121Nebílovy PJZbyněk Šebek
2222Mochtín KTMichal Kloupar
2323Stýskaly PSVáclav Švíka
2424Přehýšov Okrsek NýřanskoPSJiří Hána
2525Želčany PJVáclav Kasl
2626Chlum ženyPJZbyněk
2727Mirošov Ženy ROsmatlak vaclav
2829Slavětín LNDaniel Peterka
2930Mělník Blata mužiMEPavel Veselý
3031Kamenný Újezd ROsdhku
3132Mělník Blata ženyMEPavel Veselý
3233Obora PSVasek Dolejs


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vranovice PEKLOPB15,3715,4715,472016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zahorčice ST14,9915,6215,622018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nevřeň PS15,6015,8415,842017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bolkov PJ15,9816,0216,022016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevřeň PS16,1516,8016,802016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radětice PB17,1115,9417,112018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mělník ME16,7117,3617,362018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Příšov PS17,5016,9617,502018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nebílovy PJ17,5817,2017,582018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Čelákovy PJ17,2617,6217,622018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mirošov RO17,7817,3517,782016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotíkov PS17,8816,3817,882018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zahorčice KT17,8917,2117,892018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Střeziměř KT17,9518,1118,112016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Horní Metelsko DO18,5318,4218,532018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chlum PJ17,4418,7118,712018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vidice DO19,0318,5819,032018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Želčany PJ19,0818,3919,082018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letiny PJ19,1519,2619,262018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Neznašovy KT17,7619,2919,292016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Úněšov PS19,8219,1519,822016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hradiště PM20,1818,6920,182016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Liblín RO19,8420,4820,482016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Štítary ADO20,6120,6920,692016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Božkov PM20,8119,7220,812017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nevřeň BPS18,8121,2521,252017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Štítary BDO21,6321,8421,842016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kdyně DO22,3920,4522,392018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Křelovice PS22,2022,7222,722016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chrást PS23,8723,1523,872017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Štěnovický Borek PJ23,3324,0024,002018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Stýskaly PS25,8825,5125,882018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Přehýšov PS24,9127,0027,002018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Ledce PS27,6318,9927,632017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Obora PS25,8028,0628,062018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Příšov PS17,5428,5528,552016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Kamenný Újezd RO29,0729,4829,482018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Obora PS30,0529,4530,052016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Mělník ME29,4830,0730,072016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Všeruby PS32,6230,8132,622017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Hostivice PZ18,1950,7550,752016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Vidice DO--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Úněšov PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nevřeň PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Brodeslavy PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Mirošov RONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Robčice PJNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Křelovice PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Štítary ADONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Mirošov BRONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Příšov PSNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Štítary BDONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Neznašovy KTNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sloup PZ--16,492018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Štichovice PS--18,122018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dehtín KT--18,132018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chotíkov PS--18,242018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Úněšov PS--18,432018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hradec PJ--18,442018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Štěnovický Borek PJ--18,842018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Horní Lukavice PJ--19,472018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mrtník PS--19,522018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nové Dvory LT19,5418,5119,542016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bučí PS--19,702018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Úněšov PS19,8218,7519,822018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hlubyně PB--19,962018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Štítary DO21,0318,9321,032018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nevřeň PS21,0918,9921,092017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chlum PJ21,4720,9621,472018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Mirošov RO22,0122,2722,272018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Rožmitál pod Třemšínem PB23,0522,2423,052018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Příšov PS23,8123,4623,812017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vidice DO24,3624,6724,672016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nevřeň PS24,4624,7024,702016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Únětice PJ--26,812018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Úněšov PS28,8122,6928,812016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Záluží PS26,3131,5531,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zruč PS32,5533,8833,882017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Doubravka PM45,4445,9945,992017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Obora PS--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mělník MENPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Mirošov RO--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Poděvousy DO--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/02/06 Nevřeň, ICE cup + O POHÁR VLÁDCE SEVERU
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2018/02/10 Nevřeň, ICE CUP 2018
-
2018/07/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2018/08/18 Nevřeň, O pohár starosty SDH (2B)
-
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár
-
2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/01/26 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár
-
2019/04/27 Náměstí TGM, 5 ročník memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, Oprechtický noční pohár
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
Kdy Kde Liga