Nevšová - JLNS 2023 - Miškářský pohár - noční soutěž v pú

Liga: JLNS
Místo: Nevšová
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 15. 07. 2023 21:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 02. 07. 2023 20:00
Konec rezervace: 14. 07. 2023 21:30
Začátek tipování:  15. 07. 2023 20:00
Konec hlasování: 15. 07. 2023 00:00
Zadal: Martin Hověžák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Kategorie: muži, ženy, muži nad 35 let - 2B

Povrch: základna + náběh zámková dlažba, ostatní povrch travnatý

Časomíra: terče sklopné, start pistol


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nevsova-13362.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Nevšová ZLMartin Hověžák
22Vrbětice ZLMartin Hověžák
33Bojkovice ženyUHLucie Bartošová
44Nevšová ZLMartin Hověžák
55Mirošov BZLMartin Hověžák
66Vysoké Pole ZLMartin Hověžák
77Nedašova Lhota ZLMartin Hověžák
88Drnovice ZLMartin Hověžák
99Křekov ZLMartin Hověžák
1010Lipová ZLMartin Hověžák
1111Popov ZLAdéla Maryášová
1212Vlachovice ZLKarolína Fojtů
1313Horní Lideč VSAlbert
1414Smolina ZLTomáš Obadal
1515Mirošov CZLMartin Hověžák
1616Vrbětice ZLBronislav Lysák
1717Roštění KMSDH Roštění
1818Vlachovice ZLAdéla Maryášová
1919Oldřichovice ZLJan Brázda
2020Loučka VSLudmila Dobešová
2121Sazovice ŽenyZLAneta Lysáková
2222Štítná nad Vláří ZLAdéla Maryášová
2323Rudimov ženyZLBarbora Andersová
2424Pohořelice ŽenyZLKateřina Polášková
2525Leskovec Muži BVSLukáš Smolík
2626Bojkovice UHLucie Bartošová
2727Bílovice ženyUHLucie Bartošová
2828Lipová BZLTomáš Vaněk
2929Tichov ZLLukáš Dorničák
3030Loučka VSLudmila Dobešová
3131Sazovice Muži nad 35ZLAneta Lysáková
3232Hoštiná PUPavol Galánek
3333Trnava MuziZLJiří Vajďák
3434Bystřička VSKuba Rudolecký
3535Pitín Muži UHTomáš Šašinka
3636Slušovice Ženy ZLMonča
3737Kněžpole UHDaniel Palčík
3838Pitín Ženy UHTomáš Šašinka
3939Kněžpole BUHDaniel Palčík
4040Všemina Muži ZLJiří Vajďák
4141Slušovice MužiZLMonča
4242Hrobice ŽenyZLDavid Červenka
4343Křekov 35+ZLRoman Vaculčík
4444Polichno MuziZLPavel Novosad
4545Vizovice ŽenyZLMonča
4646Hradčovice ženy UHAdéla Stehlíková
4747Křekov Křekov BZLRoman Vaculčík
4848Sazovice Muži ZLLucie Štefková
4949Pohořelice ŽenyZLKateřina Polášková
5050Bílovice ženyUHKarolína Gajdošíková
5151Popov MužiZLJiří Pinďák
5252Roštění Muži KMSDH Roštění
5353Míkovice MužiUHFilip Škrášek
5454Hostišová ŽenyZLPavel Pavelka
5555Míkovice MužiUHFilip Škrášek
5656Bratřejov ženyZLKristýna Tomšová
5757Částkov UHTomáš Hoferek
5858Březolupy ženyUHIveta Šuranská


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladcová ZL16,5617,0017,002015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hradčovice UH17,2717,0417,272015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Hradčovice UH17,3417,2117,342017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Zahnašovice KM17,4317,2917,432015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Velký Ořechov BZL17,3117,6417,642015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Štítná nad Vláří ZL17,8517,6017,852017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Vésky UH17,7817,9317,932015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Vrbětice ZL18,0416,9718,042017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mysločovice ZL18,0417,9118,042017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladcová ZL18,1317,9618,132017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nedašov ZL18,1918,1518,192017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Velký Ořechov BZL18,4516,9718,452017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Štítná nad Vláří ZL17,9818,4618,462015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mirošov ZL18,4716,8918,472017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Vrbětice ZL18,3418,5118,512015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Tečovice ZL18,1718,7018,702015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Šarovy ZL18,7917,4518,792017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Vysoké Pole ZL18,6318,8018,802017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bratřejov ZL19,1117,7919,112015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Louky ZL18,9319,1319,132017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Slušovice ZL18,2119,1819,182017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mistřín HO19,1918,0419,192015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Velký Ořechov CZL18,2619,4519,452015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Lhota ZL19,2019,6119,612015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,0719,6119,612015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Tečovice ZL19,4519,6819,682017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Vésky BUH17,4919,9319,932015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jestřabí ZL20,1220,1120,122017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Racková ZL20,1120,2420,242015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Velký Ořechov CZL20,6621,0821,082017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Machová ZL19,9721,1021,102017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Vésky UH21,2317,5321,232017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Šarovy ZL21,7321,1321,732015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Hostětín UH21,7921,4421,792017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Hostětín UH22,8222,0322,822015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Martinice KM23,4320,8823,432017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Sehradice ZL26,3222,1426,322015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Lipová ZL34,0133,9434,012015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Mysločovice ZL33,9334,3134,312015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Křekov ZL34,7934,2734,792015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Nevšová ZL17,82NPNP2017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Jestřabí ZLNPNPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Slavičín ZLNPNPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Nevšová BZLNPNPNP2017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Haluzice ZLNPNPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Nevšová ZLNPNPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Ublo ZLNPNPNP2017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Nevšová, 1. ročník soutěže o Miškářský pohár 2B
-
2015/07/05 Areál SDH Nevšová, Miškářský pohár ZLPS Nevšová
-
2015/07/05 Nevšová, Miškařský pohár
ZLPS
2016/06/18 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v požárním útoku
JLNS
2016/07/09 Nevšová, Miškářský pohár
ZLPS
2017/06/17 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v požárním útoku
JLNS
2017/07/08 Areál SDH Nevšová, Miškářský pohár v PÚ
-
2017/07/08 Nevšová, Miškářský pohár
ZLPS
2018/07/21 Nevšová, O Miškářský pohár
ZLPS
2018/08/10 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v pú
JLNS
2019/07/20 Nevšová, O Miškářský pohár
ZLPS
2019/07/20 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v pú
JLNS
2021/07/17 Nevšová, Pohárová soutěž ZLPS, 2B
ZLPS
2022/07/16 Nevšová, Pohárová soutěž
ZLPS
2022/07/16 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v pú
JLNS
2023/07/15 ZLPS Nevšová, ZLPS Nevšová
ZLPS
2023/07/15 Areál SDH Nevšová, NEVŠOVSKÝ MARATON - DENNÍ ZLPS
-
2023/07/15 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v pú
JLNS
2024/07/20 Nevšová, O pohár SDH Nevšová
JLNS
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/08 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov
JLNS
2024/06/15 Lipová, O pohár SDH Lipová
JLNS
2024/07/12 Křekov, O pohár SDH Křekov
JLNS
2024/07/13 Nedašova Lhota, O pohár SDH Nedašova Lhota
JLNS
2024/07/20 Nevšová, O pohár SDH Nevšová
JLNS
2024/07/27 Drnovice, O pohár SDH Drnovice
JLNS
2024/08/03 Vysoké Pole, O pohár SDH Vysoké Pole
JLNS
2024/08/10 Vrbětice, O pohár SDH Vrbětice
JLNS
Kdy Kde Liga