Areál SDH Nevšová 2017 - Miškářský pohár v PÚ

Liga: -
Místo: Nevšová
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 08. 07. 2017 13:00
Kontakt:   Pavel Pavelka
Telefon:  733185273

Začátek rezervace: 25. 06. 2017 18:00
Konec rezervace: 08. 07. 2017 13:00
Začátek tipování:  08. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 08. 07. 2017 00:00
Zadal: Pavel Pavelka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Nev%C5%A1ov%C3%A1-114162691928120/?fref=ts

Poznámka pořadatele

Vážení příznivci požárního sportu, 

dovolujeme si Vás pozvat na tradiční pohárovou soutěž v požárním sportu ,, O miškářský pohár SDH Nevšová ,,. Soutěž se koná v rámcí Zlínské ligy v PS. 

Během celého dne se můžete těšit na bohatý doprovodný program, speciality na grillu, bohatě zásobený bar i oblíbené bazény :). 

 

Info pro soutěžící: 

Termnín: 8.7.2017

Čas: 13:00 hod. 

Kategorie: M, Ž, Dor.

Časomíra: elektronická + stopky

Pravidla: dle ZLPS

Vedení na 3B

Startovné: 200 Kč

 

Soutěžní týmy musí mít alespoň 30 minut před vlastním útokem zaplaceno startovné. V opačném případě budou přeřazeny na konec startovní listiny !

 

Odměny:

MUŽI

1. - 3. místo pohár + finančí odměna

4.-8. finanční odměna + věcné ceny

 

ŽENY

1.-3. poháry + finanční odměna

4.-5. finanční odměna + věcné ceny

 

DOROST:

1.-3. poháry + věcné ceny

 

Ocenění čeká na nejrychlejšího proudaře i proudařku!!!

 

Více informací na facebooku a v propozicicíh!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nevsova-8888.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevšová AZLPavel Pavelka
22Velký Ořechov GOGO BZLMilan Juřík
33Vysoké Pole ZLPavel Pavelka
44Racková ZLTomáš
55Vrbětice ZLMára Lukáš
66Velký Ořechov GOGO CZLMilan Juřík
77Hostětín UHPavel Hamšík
88Nevšová BZLPavel Pavelka
99Hradčovice UHMartin
1010Mirošov ZLPavel Pavelka
1111Tečovice ZLMichal Družbík
1212Machová ZLKateřina Brázdilová
1313Šarovy ZLTom Mladší
1414Louky ZLpeca
1515Vésky UHLádin
1616Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
1717Jestřabí ZLMichal Černíček
1818Bylnice ZLKamil
1919Mysločovice ZLSDH Mysločovice
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vysoké Pole ZLVeronika Bělašková
22Velký Ořechov ZLZuzka
33Machová ZLKateřina Brázdilová
44Slušovice ZLMonča
55Racková ZLTomáš
66Hřivínův Újezd ZLMarcela Petruláková
77Bílovice UHMichaela Medková
88Vlachovice ZLHana
99Popov ZLAlois Kulíšek
1010Bratřejov ZLZuzana
1111Kaňovice ZLOndra Moštěk
Dorostenky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lukov ZLMonika Miklová
23Bílovice UHMichaela Medková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladcová ZL16,5617,0017,002015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hradčovice UH17,2717,0417,272015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Hradčovice UH17,3417,2117,342017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Zahnašovice KM17,4317,2917,432015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Velký Ořechov BZL17,3117,6417,642015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Štítná nad Vláří ZL17,8517,6017,852017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Vésky UH17,7817,9317,932015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mysločovice ZL18,0417,9118,042017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Vrbětice ZL18,0416,9718,042017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladcová ZL18,1317,9618,132017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nedašov ZL18,1918,1518,192017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Velký Ořechov BZL18,4516,9718,452017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Štítná nad Vláří ZL17,9818,4618,462015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mirošov ZL18,4716,8918,472017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Vrbětice ZL18,3418,5118,512015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Tečovice ZL18,1718,7018,702015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Šarovy ZL18,7917,4518,792017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Vysoké Pole ZL18,6318,8018,802017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bratřejov ZL19,1117,7919,112015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Louky ZL18,9319,1319,132017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Slušovice ZL18,2119,1819,182017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mistřín HO19,1918,0419,192015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Velký Ořechov CZL18,2619,4519,452015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Lhota ZL19,2019,6119,612015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,0719,6119,612015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Tečovice ZL19,4519,6819,682017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Vésky BUH17,4919,9319,932015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jestřabí ZL20,1220,1120,122017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Racková ZL20,1120,2420,242015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Velký Ořechov CZL20,6621,0821,082017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Machová ZL19,9721,1021,102017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Vésky UH21,2317,5321,232017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Šarovy ZL21,7321,1321,732015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Hostětín UH21,7921,4421,792017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Hostětín UH22,8222,0322,822015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Martinice KM23,4320,8823,432017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Sehradice ZL26,3222,1426,322015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Lipová ZL34,0133,9434,012015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Mysločovice ZL33,9334,3134,312015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Křekov ZL34,7934,2734,792015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Jestřabí ZLNPNPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Slavičín ZLNPNPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Haluzice ZLNPNPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Nevšová BZLNPNPNP2017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Nevšová ZLNPNPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Ublo ZLNPNPNP2017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Nevšová ZL17,82NPNP2017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Nevšová, 1. ročník soutěže o Miškářský pohár 2B
-
2015/07/05 Areál SDH Nevšová, Miškářský pohár ZLPS Nevšová
-
2015/07/05 Nevšová, Miškařský pohár
ZLPS
2016/06/18 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v požárním útoku
JLNS
2016/07/09 Nevšová, Miškářský pohár
ZLPS
2017/06/17 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v požárním útoku
JLNS
2017/07/08 Areál SDH Nevšová, Miškářský pohár v PÚ
-
2017/07/08 Nevšová, Miškářský pohár
ZLPS
2018/07/21 Nevšová, O Miškářský pohár
ZLPS
2018/08/10 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v pú
JLNS
2019/07/20 Nevšová, O Miškářský pohár
ZLPS
2019/07/20 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v pú
JLNS
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2019/08/24 Zámecký park, Velká Bystřice, VIII. ROČNÍK POHÁROVÉ SOUTĚŽE V POŽÁRNÍM ÚTOKU
-
2019/08/24 Sekule, ihrisko Sekule, Sekulský pohár Emila Maxiana - 2B
-
2019/08/24 Sedlejovice u hasičárny, Sedlejovická osma , netradiční soutěž
-
2019/08/24 Soběkury, fotbalové hřiště, Memoriál Luboše Kadeřábka
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, Memoriál Františka Bočka
-
2019/08/24 Březová, sportovní areál, O pohár starosty obce Březová - Noční útoky
-
2019/08/24 Ostrava - Plesná, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/08/24 Areál SDH Tečovice, Noční hasičská soutěž Tečovice 2019
-
2019/08/25 Bohuslavice, hřiště, Velká cena Holbacup 2019, 2B
-
2019/08/31 Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák), Noční soutěž pod umělým osvětlením (2.B)-(B75 C52
-
2019/08/31 Hřiště TJ Zborovice, IV.ročník Noční soutěže mladých hasičů
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/06 Jezdkovice, hřiště, Noční soutěž o putovní pohár starostky obce
-
2019/09/06 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž
-
2019/09/07 Na návsi v Bratčicích, O putovní pohár starosty obce Bratčice 2019
-
2019/09/07 Husovo namesti, O pohár starosty mesta
-
2019/09/07 Vesce u Moravských Budějovic, O pohár starosty, dle pravidel požárního sportu
-
2019/09/07 Na návsi v Bratčicích, O putovní pohár starosty obce Bratčice 2019
-
2019/09/07 Jamnice, 11. kolo Moravskoslezského poháru
-
2019/09/07 Střelnice Jaroměřice n Rok, Pohár starosty SDH Noční soutěž Muži,ženy na 2B
-
2019/09/08 Český Brod, Sportovní den hasičských přípravek
-
2019/09/13 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár
-
2019/09/14 Vlčí doly, O POHÁR BLÁZNIVÉ STŘÍKAČKY
-
2019/09/14 Dolany, Noční hasičská soutěž na 2B
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/14 Volenice, Volenická noc
-
2019/09/14 Litenčice-hřiště, Litenčice - Noční soutěž
-
2019/09/20 Dolní Bečva, sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2019/09/21 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž Radslavice
-
2019/09/21 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 9. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2019/09/28 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (october cup)
-
2019/10/05 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 5. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
Kdy Kde Liga