Nová Ves nad Popelkou 2013 - NVnadP

Liga: FNC
Místo: Nová Ves nad Popelkou
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 03. 08. 2013 21:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 27. 07. 2013 20:00
Konec rezervace: 03. 08. 2013 21:30
Začátek tipování:  27. 07. 2013 20:00
Konec hlasování: 02. 08. 2013 00:00
Zadal: Jan Kühnel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nova-ves-nad-popelkou-2013-08-03-3871.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Nová Ves nad Popelkou SMJan Kühnel
22Kosořice SDH KOSOŘICE MBMartina Hrušková
33Karlinky Karlinky ALISDH Karlinky
44Jeřmanice LIJan Kühnel
55Dalešice PS-12JNDavid Beránek
66Roudný mužiJNRoman Kalousek
77Lestkov MužiSMJaroslav Kudrnáč
88Tatobity SDH Tatobity sportSMMonika Panožková
99Karlinky Karlinky A PS12LISDH Karlinky
1010Sloup Mára MalýPZMarek Malý
1111Jeřmanice PS-12LIJan Kühnel
1212Karlinky Karlinky BetaLISDH Karlinky
1313Košťálov mužiSMTomáš Tulach
1414Roudný Roudný zetko -Ps 12JNRoman Kalousek
1515Hradčany MužiLIJaroslav Kudrnáč
1616Karlinky Karlinky Beta PS12LISDH Karlinky
1717Mladá Boleslav I SDH ŠKODA AUTOMBMartina Hrušková
1818Janov nad Nisou Janov-PS12JNJan Sajewicz
1919Kosořice SDH KOSOŘICE PS12MBMartina Hrušková
2020Hradčany ps-12LIJaroslav Kudrnáč
2121Mladá Boleslav I SDH ŠKODA AUTO PS12MBMartina Hrušková
2222Krásná Ves Ženy PS12MBVeronika Kneblová
2323Jílové u Držkova SDH JílovéJNPavel Štěpán
2424Pilínkov, Liberec XXIV SDH Pilínkov PS 12LISDH Pilínkov
2525Krásná Ves mužiMBVeronika Kneblová
2626Veselá SDH VeseláSMJaroslav Novotný
2727Maršovice MužiJNKarel Bukvic
2828Sedlejovice PS 12LIMatěj Drešer
2929Janův Důl mužiLIHonza Mašek
3030Krásná Ves MUŽI PS12MBVeronika Kneblová
3131Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
3232Příšovice muži PS12LIRomana Danišová
3333Janův Důl PS-12LIHonza Mašek
3434Bukovina, Turnov  mužiSMRoman Paldus
3535Roztoky u Semil PS-12SMVeronika Farská
3636Nová Ves u Bakova PS-12MBMichal Rejzek
3737Malá Skála mužiJNRadek Havelka
3838Horní Stakory SDH Horní StakoryMBTomáš Kubín
3939Katusice SDH Katusice mužiMBSDH Katusice
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karlinky Karlinky LISDH Karlinky
23Libuň SDH Libuň JCMonika Panožková
35Mladá Boleslav I SDH ŠKODA AUTOMBMartina Hrušková
46Krásná Ves ženyMBVeronika Kneblová
57Malá Skála Malá Skála Béčko (ženy)JNNikol Vavřichová
68Katusice SDH KatusiceMBSDH Katusice
710Mladá Boleslav I SDH ŠKODA AUTO PS12MBMartina Hrušková
820Jeřmanice LIJan Kühnel


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lestkov SM15,8915,7915,892014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sloup PZ15,5016,0316,032014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Roudný JN15,9516,1316,132014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Malá Skála JN16,1516,2916,292014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lestkov SM15,6916,4216,422013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Tatobity SM16,5716,0016,572013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Maršovice JN15,8516,5916,592013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Malá Skála JN16,4916,8816,882013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Jílové u Držkova JN15,7517,2117,212013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hradčany LI17,2416,8317,242013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Veselá SM17,0617,3817,382013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Tatobity SM17,4316,9417,432014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sloup PZ17,6416,3017,642013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bukovina, Turnov SM16,9917,7617,762013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Krásná Ves MB18,1216,3418,122013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Janův Důl LI18,5318,4318,532014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Janův Důl LI17,8318,7618,762013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nová Ves nad Popelkou SM18,0018,8518,852013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Rváčov SM19,3219,5919,592014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hradčany LI17,6119,8719,872014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Záskalí LI20,4020,8320,832014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bukovina, Turnov SM21,1817,7921,182014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Příšovice LI19,6122,3922,392013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB17,8224,4024,402013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Katusice MB25,0525,0925,092013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nová Ves u Bakova MB25,1124,0725,112013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Veselá SM26,5825,9926,582014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kosořice MB28,1218,8128,122013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Karlinky LI30,5830,0330,582014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Jílové u Držkova JN19,5530,7330,732014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Karlinky Karlinky BetaLI31,1430,7231,142013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Jeřmanice LI42,9033,1342,902014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Rváčov SM46,9145,7546,912013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Košťálov SMNPNPNP2014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Příšovice LINPNPNP2014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Krásná Ves MBNPNPNP2014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Jeřmanice LINPNPNP2013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Košťálov SMNPNPNP2013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Velké Hamry JNNPNPNP2014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Roudný JNNPNPNP2013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bozkov SMNPNPNP2014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Horní Stakory MBNPNPNP2013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nová Ves LINPNPNP2014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Karlinky Karlinky ALINPNPNP2013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jeřmanice LI19,0219,7519,752013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malá Skála BJN19,8018,7919,802014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Malá Skála Malá Skála BJN19,8219,4819,822013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krásná Ves MB19,6820,0320,032013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Libuň JC20,0718,8320,072013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Malá Skála AJN20,3519,4820,352014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Košťálov SM20,1920,3820,382014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krásná Ves MB19,6120,7520,752014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Jeřmanice LI21,2621,5321,532014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jeřmanice DorostenkyLI20,8322,8522,852014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB22,9823,3323,332013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Katusice MB22,9523,6923,692013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Veselá SM23,8925,4725,472014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Katusice MB25,0826,1126,112014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Karlinky LI23,9332,4432,442014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jeřmanice DorostenkyLI32,5125,0732,512013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Karlinky LINPNPNP2013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/03 Nová Ves nad Popelkou, NVnadP
FNC
2014/08/02 Nová Ves nad Popelkou, FNC Nová Ves nad Popelkou
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga