Nová Ves nad Popelkou 2014 - FNC Nová Ves nad Popelkou

Liga: FNC
Místo: Nová Ves nad Popelkou
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 02. 08. 2014 21:30
Kontakt:   SDH Nová Ves nad Popelkou
Telefon:  737 97 44 48

Začátek rezervace: 24. 07. 2014 20:00
Konec rezervace: 02. 08. 2014 21:00
Začátek tipování:  02. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 02. 08. 2014 00:00
Zadal: SDH Nová Ves n. Pop.

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhnovavesnp.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

 

DATUM KONÁNÍ:  2.8.2014

 

Ročník noční soutěže v požárním sportu Velká cena PlanSecur

 

KDE:   AREÁL ZA HASIČÁRNOU                  PREZENTACE:   20:00 – 21:15

 ZAČÁTEK SOUTĚŽE:   21:30                            STARTOVNÉ:   200,- Kč

        DLE PRAVIDEL FNC                                 OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO

Těšíme se na Vaši účast

Registrace na www.fnc.firesport.eu dne 24.7. od 20:00h


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nova-ves-nad-popelkou-2014-08-02-4448.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

12Záskalí LIhasici Bezaskovice
24Dalešice PS-12JNDavid Beránek
35Sloup PZJosef Židů
47Příšovice MužiLIRomana Danišová
58Maršovice MužiJNKarel Bukvic
610Tatobity SMJosef Židů
711Roztoky u Semil ps-12SMVeronika Farská
812Jeřmanice PS-12LIAlena Kühnel Vyskočilová
912Krásná Ves MBVašek Knebl
1013Roudný muži JNRoman Kalousek
1114Záskalí Bezáskovice PS-12LIhasici Bezaskovice
1215Příšovice muži-PS12LIRomana Danišová
1316Hradčany LITomáš Najman
1417Janov nad Nisou Janov PS-12 JNJan Sajewicz
1518Jeřmanice LIAlena Kühnel Vyskočilová
1618Rváčov SMSDH Rvacov
1719Krásná Ves ps12MBVašek Knebl
1820Košťálov SMTomáš Tulach
1921Sedlejovice Muži PS-12LIMatěj Drešer
2022Roudný Ps 12JNRoman Kalousek
2123Janův Důl LIHonza Mašek
2225Hradčany PS-12LITomáš Najman
2326Bradlecká Lhota mužiSMVítězslav Tomeš
2427Veselá SMJaroslav Novotný
2528Janův Důl Ps 12LIHonza Mašek
2629Velké Hamry mužiJNRoman Paldus
2731Karlinky mužiLILukáš Pokorný
2832Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
2933Bukovina, Turnov  mužiSMJan Fajgl
3034Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
3135Karlinky dorostLILukáš Pokorný
3236Záskalí Bezáskovice B PS-12LIhasici Bezaskovice
3337Nová Ves LILukáš Pokorný
3438Nová Ves u Bakova PS 12MBMichal Rejzek
3539Katusice PS 12MBSDH Katusice
3640Bozkov SMMarek
3741Malá Skála JNRadek Havelka
3849Velké Hamry muži PS12JNRoman Paldus
3950Jílové u Držkova mužiJNMichal Štěpán
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Záskalí BezáskoviceLIhasici Bezaskovice
23Malá Skála Malá Skála BéčkoJNMartin Berger
35Karlinky LILukáš Pokorný
46Košťálov SMTomáš Tulach
57Krásná Ves MBVeronika Kneblová
68Jeřmanice DorostenkyLIAlena Kühnel Vyskočilová
78Katusice MBSDH Katusice
89Malá Skála Malá Skála ÁčkoJNMartin Berger
911Veselá SMMichal Hanyš
1020Jeřmanice LIAlena Kühnel Vyskočilová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/03 Nová Ves nad Popelkou, NVnadP
FNC
2014/08/02 Nová Ves nad Popelkou, FNC Nová Ves nad Popelkou
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga