Novosedly 2017 - O pohár starosty obce Novosedly

Liga: ZČHL
Místo: Novosedly
Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 16. 07. 2017 10:00
Kontakt:   Pavel Tauber
Telefon:  +420 608 781 793

Začátek rezervace: 03. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 15. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  16. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 16. 07. 2017 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-novosedly-8189.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Novosedly STHonza Adamec
22Úherce PSPetr Štejr
33Bolkov PJVladimír Štýs
44Žebnice PSHonza Adamec
55Mokrouše PJHonza Adamec
66Horní Lukavice PJHonza Adamec
77Kalenice STHonza Adamec
88Útušice PJHonza Adamec
99Dehtín KTHonza Adamec
1010Poděvousy DOHonza Adamec
1111Únětice 1911 PJHonza Adamec
1212Nišovice STTomáš Rezek
1313Chrást PBHonza Adamec
1414Úněšov PSMiloslav Pytlik
1515Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1616Bezdědovice STJosef Motyka
1717Doubravice u Volyně STVáclav Buben
1818Štěnovický Borek PJMichal Polívka
1919Přechovice STMíra Zdychynec
2020Nevřeň PSJícháč
2121Robčice PJRadek Růt
2222Krč PITomáš Vlášek
2323Nové Kestřany STPavel Kaněra
2424Milenovice PITomáš Vlášek
2525Hlubyně PBJiří Novotný
2626Drachkov STHonza Adamec
2727Hejná KTHonza Adamec
2828Zahorčice STMilan Přibyl
2929Štichovice PSRichard Hlous
3030Dražejov STOndřej Vít
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJHonza Adamec
22Mrtník PSHonza Adamec
33Úněšov PSDenisa Joudalová
44Hradec PJHonza Adamec
55Horní Lukavice PJVerča Hrubá
66Chotíkov PSMonča
77Štichovice PSRichard Hlous
88Vacov APTKatka Nováková
99Nihošovice STMilan Daňa
1010Útušice PJVojtěch Mareš
1111Poděvousy DOAnděla Mašková
1212Dražejov STMonika Hůdová
1313Dolany PTTereza Chvalová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Novosedly ST16,6416,8716,872017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Horní Kamenice DO16,9216,8616,922018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Chrást PB17,0616,7617,062017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chrást PB17,0616,7617,062017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Únětice 1911 PJ16,4417,1417,142017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Únětice 1911 PJ16,4417,1417,142017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Poděvousy DO17,1617,0817,162018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Doubravice u Volyně ST17,1616,9017,162017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Kalenice ST--17,282016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Horní Lukavice PJ17,3317,2617,332017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chrást PB16,9017,3617,362018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Novosedly ST--17,402016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dehtín KT17,3417,4717,472017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kalenice ST16,7717,5317,532017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kalenice ST16,7717,5317,532017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Únětice 1911 APJ16,6317,6617,662018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Drachkov ST17,6817,0817,682017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Milenovice PI17,7417,7617,762017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Přechovice ST17,5917,8017,802017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Horní Lukavice PJ17,7217,8417,842018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Útušice PJ17,7817,8817,882018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Nišovice ST--17,962016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Poděvousy DO17,9818,0518,052017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Robčice PJ18,0618,0218,062017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Štichovice PS18,1018,0318,102017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Mokrouše PJ18,1118,1518,152017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Doubravice u Volyně ST--18,212016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Nevřeň PS17,5318,3718,372017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bezdědovice ST17,6518,4418,442017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dolany PT18,5118,2618,512017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Zahorčice ST--18,522016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Útušice PJ18,5517,7418,552017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Přechovice ST--18,822016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Nevřeň PS19,0418,8019,042018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Krč PI17,8019,0719,072017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Chotíkov PS19,2119,5219,522018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Vranovice PB19,5617,8519,562018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Dehtín KT19,4119,6519,652018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Úněšov PS19,7319,7719,772018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Nové Kestřany ST18,8819,8119,812017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Úněšov PS18,5320,1020,102017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Štichovice PS19,2720,1520,152018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dolany PT--20,592016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Dražejov ST--20,982016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kocelovice ST--21,202016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Žebnice PS18,4121,5121,512018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Štěnovický Borek PJ21,9221,3821,922017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Dražejov ST23,1923,0923,192017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Štěnovický Borek PJ23,9923,4723,992018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Bezdědovice ST--25,482016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Robčice PJ28,1217,5328,122018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Chobot ST--28,322016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Hlubyně PBNPNPNP2017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Únětice 1911 BPJ17,9818,53NP2018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Bolkov PJNPNPNP2017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Zahorčice STNPNPNP2017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Zahorčice STNP17,16NP2018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Hejná KTNP20,11NP2018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Vacov PT--NP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Úherce PS17,32NPNP2017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Nišovice ST18,11NPNP2017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Žebnice PSNPNPNP2017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Novosedly STNPNPNP2018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Horní Kamenice DONP16,93NP2017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Hejná KTNPNPNP2017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/09 Novosedly, Novosedly
ŠHL
2017/07/16 Novosedly, O pohár starosty obce Novosedly
ZČHL
2017/07/16 Novosedly, Novosedly
ŠHL
2018/07/14 Novosedly, O pohár starosty obce Novosedly
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/09 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga