Novosedly 2018 - O pohár starosty obce Novosedly

Liga: ZČHL
Místo: Novosedly
Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 14. 07. 2018 12:00
Kontakt:   Pavel Tauber
Telefon:  +420 608 781 793

Začátek rezervace: 01. 07. 2018 20:00
Konec rezervace: 14. 07. 2018 12:00
Začátek tipování:  14. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 14. 07. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-novosedly-9160.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Novosedly STBohuslav Chval
22Robčice PJRadek Růt
33Žebnice PSHonza Adamec
44Horní Lukavice PJHonza Adamec
55Dehtín KTHonza Adamec
66Nevřeň PSJícháč
77Hejná KTHonza Adamec
88Vranovice PekloPBStanda Strnad
99Chrást PBHonza Adamec
1010Únětice PJHonza Adamec
1111Poděvousy DOHonza Adamec
1212Chotíkov PSSDH Chotikov
1313Zahorčice STBaďa
1414Štichovice PSRichard Hlous
1515Úněšov PSDenisa Joudalová
1616Únětice 1911PJHonza Adamec
1717Útušice PJZdeněk Dědek
1818Štěnovický Borek PJMichal Polívka
1919Horní Kamenice DOHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice PJHonza Adamec
22Dehtín KTJana Hlaváčková
33Horní Lukavice PJVerča Hrubá
44Hradec PJHonza Adamec
55Štichovice PSHonza Adamec
66Chotíkov PSVerča Hrubá
77Sloup PZBaďa
88Úněšov PSDenisa Joudalová
99Poděvousy DOAnděla Mašková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Únětice PJ17,4417,1617,442017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Únětice PJ17,4417,1617,442017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Únětice PJ17,3017,7417,742018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Úněšov PS17,7517,5717,752018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hradec PJ16,3818,0418,042017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Úněšov PS18,0417,0818,042017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chotíkov PS18,3017,5618,302018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Štichovice PS18,5218,6818,682018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mrtník PS18,8318,2118,832017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nihošovice ST--19,032016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dolany PT18,8319,2219,222017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nihošovice ST18,1119,2519,252017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Lukavice PJ19,4318,6319,432018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Poděvousy DO19,2819,5619,562018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chotíkov PS19,5719,2219,572017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Horní Lukavice PJ19,1019,5919,592017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dehtín KT19,8118,0019,812018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dražejov ST--19,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dražejov ST20,2419,2420,242017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sloup PZ18,7120,3520,352018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Poděvousy DO20,6419,6220,642017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vacov APT25,7818,9925,782017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hradec PJ18,3926,3526,352018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Vacov APT--27,052016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dolany PT--29,182016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vacov CPT--33,542016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Útušice PJNPNPNP2017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Štichovice PS18,82NPNP2017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/09 Novosedly, Novosedly
ŠHL
2017/07/16 Novosedly, O pohár starosty obce Novosedly
ZČHL
2017/07/16 Novosedly, Novosedly
ŠHL
2018/07/14 Novosedly, O pohár starosty obce Novosedly
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2019/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2019/06/16 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2019/07/06 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2019/07/07 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2019/07/27 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2019/08/10 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2019/08/17 Vranovice, O pohár starostky obce
ZČHL
2019/08/18 Vranovice, O pohár starostky obce
ZČHL
2019/08/31 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2019/08/31 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga