Nýrsko 2011 - I. ročník Hasičské soutěže PS

Liga: -
Místo: Nýrsko
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Kdy: 07. 05. 2011 13:00
Kontakt:   www.sdhnyrsko.mypage.cz
Telefon:  +420723471508

Začátek rezervace: 12. 03. 2011 02:53
Konec rezervace: 07. 05. 2011 13:00
Začátek tipování:  07. 05. 2011 13:00
Konec hlasování: 00. 00. 0000 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nyrsko-2011-05-07-2474.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nýrsko KTHonza Adamec
22Nýrsko KTHonza Adamec
33Nýrsko KTHonza Adamec
44Nýrsko KTHonza Adamec
55Dešenice KTHonza Adamec
66Lomec KTHonza Adamec
77Dehtín KTVláďa Kučera


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dehtín KT22,2321,7122,232012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Petrovice KT22,6821,2722,682012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Střeziměř KT21,9922,7522,752012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hadrava KT23,0122,4123,012012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Rozsedly KT23,0122,8623,012012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nýrsko CKT23,5025,1323,502012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Neznašovy KT24,0222,6624,022012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bystřice nad Úhlavou KT24,7123,5424,712012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nýrsko KT25,3324,6625,332012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Štěpánovice KT27,4926,0027,492012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Soustov KT28,3026,7628,302012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Tupadly KT--NP2012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Nýrsko BKT--NP2012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/09/23 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2001/06/09 Nýrsko, Vyřazovací soutěž
2001/09/15 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2002/04/06 Nýrsko, Jarní soutěž dětí
-
2002/05/11 Nýrsko, Jarní kolo hry PLAMEN
-
2002/09/14 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2003/09/13 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2004/09/11 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2005/08/27 Nýrsko (KT), Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2006/08/26 Nýrsko (KT), Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2007/08/25 Nýrsko (KT), Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2008/08/30 Nýrsko (KT), Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2009/08/29 Nýrsko (KT), Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2010/08/28 Nýrsko (KT), Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2011/05/07 Nýrsko, I. ročník Hasičské soutěže PS
-
2011/06/04 Nýrsko, Vyřazovací kolo žen
-
2011/06/04 Nýrsko, Okresní kolo ve sportu
-
2011/08/27 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2012/05/05 Nýrsko, 2.ročník soutěže dětí v požárním útoku
-
2012/08/25 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého (S)
PHLKT
2013/05/04 Nýrsko, hasičské hřiště, Hasičský den, útok děti, Plamen
PHLKT
2013/05/04 Nýrsko, 3.ročník Nýrské Osmy
-
2013/06/01 Nýrsko, Okresní kolo v požárním sportu
-
2013/06/01 Nýrsko, Vyřazovací kolo ženy
-
2013/08/24 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2014/03/15 Nýrsko, Zimní setkání mládeže
-
2014/05/03 Nýrsko, 4.ročník soutěže dětí v požárním útoku
-
2014/05/03 Nýrsko, 4.ročník Nýrské Osmy
-
2014/08/23 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého, muži a ženy
PHLKT
2015/08/22 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého, muži a ženy
PHLKT
2016/08/20 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2017/08/19 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2018/08/18 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2019/08/31 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže
-
2020/08/07 Bystřička, Noční soutěž Bystřička-2B-Sport klub U Lukášů
-
2020/08/08 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
-
2020/08/08 Stránecká Zhoř, !Zrušeno!3.kolo Žďárské ligy v požárním útoku
-
2020/08/08 Lobodice, hasičské cvičiště, O pohár hasičského sboru a obce Lobodice
-
2020/08/08 Hřiště Kostelany, O pohár starosty obce Kostelany
-
2020/08/08 Sokolské hřiště ve Skalici, Skalický kopec, 2B
-
2020/08/08 Lom (fotbalové hřiště), O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY OBCE LOM
-
2020/08/08 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
2020/08/08 noční soutěž, noční soutěž Kostelany
-
2020/08/09 Dolní Bečva, 58. ročník soutěže o putovní pohár Štít Radhoště
-
2020/08/09 Větřkovice - sportovní areál, 7. kolo MSL Větřkovice
-
2020/08/09 Valašská Polanka, Pohárová soutěž
-
2020/08/09 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/14 Cvičiště za železářstvím, SDH Odry a Tošodry fire team vás zvou na 29.ročn
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Svatoslav, 4.kolo Žďárské ligy Svatoslav
-
2020/08/15 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2020
-
2020/08/15 Měrotín, hasičský areál, Noční pohárová soutěž N.F.I.Metall
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál A.Rončky, 12.kolo MSP-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2020/08/22 Vrbno pod Pradědem, 3B, Mnichov-hřiště
-
2020/08/22 51.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2020/08/22 Horní Metelsko/hasičský areál, Panter's pink cup 2020
-
2020/08/22 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice - 2B
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, Měmoriál Fr.Bočka a O putovní pohár starosty města
-
2020/08/22 Hradčovice, O pohár starosty obce Hradčovice 3B
-
2020/08/22 Kelčice hřiště, Hodovy pohár, muži, ženy 2B
-
2020/08/22 Citonice, u Rušlému, Noční pohár starosty obce na 2B
-
2020/08/22 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, Dětská soutěž
-
2020/08/29 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2020/08/29 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Hamr hřiště, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž
-
2020/08/29 Únanov, Koupaliště Pohoda, O pohár koupaliště Pohoda
-
2020/08/30 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/04 Jezdkovice Hřiště, Noční pohárová soutěž
-
2020/09/04 Cizkrajov náves, Noční soutěž o pohár obce Cizkrajov
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku, děti
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku na 2B
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora
-
Kdy Kde Liga