Nýrsko 2013 - Okresní kolo v požárním sportu

Liga: -
Místo: Nýrsko
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Kdy: 01. 06. 2013 09:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 01. 06. 2013 09:00
Konec rezervace: 01. 06. 2013 09:00
Začátek tipování:  01. 06. 2013 09:00
Konec hlasování: 01. 06. 2013 09:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nyrsko-2013-06-01-3492.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dehtín KT22,2321,7122,232012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Petrovice KT22,6821,2722,682012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Střeziměř KT21,9922,7522,752012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hadrava KT23,0122,4123,012012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Rozsedly KT23,0122,8623,012012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nýrsko CKT23,5025,1323,502012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Neznašovy KT24,0222,6624,022012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bystřice nad Úhlavou KT24,7123,5424,712012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nýrsko KT25,3324,6625,332012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Štěpánovice KT27,4926,0027,492012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Soustov KT28,3026,7628,302012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Tupadly KT--NP2012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Nýrsko BKT--NP2012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/09/23 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2001/06/09 Nýrsko, Vyřazovací soutěž
2001/09/15 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2002/04/06 Nýrsko, Jarní soutěž dětí
-
2002/05/11 Nýrsko, Jarní kolo hry PLAMEN
-
2002/09/14 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2003/09/13 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2004/09/11 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2005/08/27 Nýrsko (KT), Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2006/08/26 Nýrsko (KT), Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2007/08/25 Nýrsko (KT), Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2008/08/30 Nýrsko (KT), Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2009/08/29 Nýrsko (KT), Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2010/08/28 Nýrsko (KT), Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2011/05/07 Nýrsko, I. ročník Hasičské soutěže PS
-
2011/06/04 Nýrsko, Vyřazovací kolo žen
-
2011/06/04 Nýrsko, Okresní kolo ve sportu
-
2011/08/27 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2012/05/05 Nýrsko, 2.ročník soutěže dětí v požárním útoku
-
2012/08/25 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého (S)
PHLKT
2013/05/04 Nýrsko, hasičské hřiště, Hasičský den, útok děti, Plamen
PHLKT
2013/05/04 Nýrsko, 3.ročník Nýrské Osmy
-
2013/06/01 Nýrsko, Okresní kolo v požárním sportu
-
2013/06/01 Nýrsko, Vyřazovací kolo ženy
-
2013/08/24 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2014/03/15 Nýrsko, Zimní setkání mládeže
-
2014/05/03 Nýrsko, 4.ročník soutěže dětí v požárním útoku
-
2014/05/03 Nýrsko, 4.ročník Nýrské Osmy
-
2014/08/23 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého, muži a ženy
PHLKT
2015/08/22 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého, muži a ženy
PHLKT
2016/08/20 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2017/08/19 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2018/08/18 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2019/08/31 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga