Obora 2017 - O pohár SDH Obora

Liga: ZČHL
Místo: Obora
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 30. 07. 2017 10:00
Kontakt:   Pavel Hyneš
Telefon:  605065136

Začátek rezervace: 17. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 29. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  30. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 30. 07. 2017 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-obora-8191.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chotíkov PSSDH Chotikov
22Žebnice PSHonza Adamec
33Mokrouše PJHonza Adamec
44Horní Lukavice PJHonza Adamec
55Obora PSHonza Adamec
66Kalenice STHonza Adamec
77Útušice PJHonza Adamec
88Dehtín KTHonza Adamec
99Poděvousy DOHonza Adamec
1010Únětice 1911 PJHonza Adamec
1111Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1212Chrást PBHonza Adamec
1313Nevřeň PSJícháč
1414Úněšov PSMiloslav Pytlik
1515Úherce PSPetr Štejr
1616Novosedly STBohuslav Chval
1717Bolkov PJDaniela Skalová
1818Mochtín KTPetr Kanta
1919Obora LNJiří Morávek
2020Příšov PSJitka Racková
2121Robčice PJRadek Růt
2222Božkov PMMartin Šůla
2329Štěnovický Borek PJMichal Polívka
2430Štichovice PSRichard Hlous
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJHonza Adamec
22Štěnovický Borek PJMichal Polívka
33Horní Lukavice PJVerča Hrubá
44Hradec PJHonza Adamec
55Štichovice PSRichard Hlous
66Chotíkov PSMonča
77Mrtník PSAnna Polcarová
88Úněšov PSDenisa Joudalová
99Obora LNNikola
1010Obora PSRadka Urbánková
1111Chválenice PJKarel Nolč
1214Bučí PSLucie Nová
1315Poděvousy DOAnděla Mašková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chválenice PJ16,6417,1217,122017/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nové Dvory LT17,0017,2517,252017/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hradec PJ17,3217,3817,382017/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Únětice 1911 PJ17,3717,9417,942016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dehtín KT18,3217,9718,322017/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hradec PJ17,6518,3618,362016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chotíkov PS18,4617,4418,462017/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Horní Lukavice PJ18,5918,5918,912017/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Obora LN18,3318,9418,942017/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Štěnovický Borek PJ18,9618,2818,962017/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Poděvousy DO19,0217,9319,022017/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Štichovice PS19,3917,9919,392017/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mrtník PS18,3619,3919,392017/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Úněšov PS17,4419,4719,472017/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dehtín KT18,3219,9119,912016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bučí PS20,752,0420,752016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Úněšov PS21,1618,5321,162016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Štěnovický Borek PJ22,732,2522,732016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Únětice 1911 PJ18,4823,6723,672017/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bučí PS24,7618,3724,762017/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Útušice PJ22,9625,2125,212016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mrtník PS25,0729,7529,752016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chotíkov PS28,5430,2230,222016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Obora PS30,4328,5630,432017/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Obora PS31,9422,2631,942016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Štichovice PS39,3437,8739,342016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Poděvousy DONPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Horní Lukavice PJNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Útušice PJNPNPNP2017/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Obora, O pohár SDH Obora
ZČHL
2017/07/30 Obora, O pohár SDH Obora
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/09 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga